суббота, 25 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 18 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Семенівка: Коротченко, Будівельників, Гайова, Першотравнева, Шевченка пров., Шевченка, Братів Греськів, Корольова, Центральна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Березань: ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Березань: Шевченків шлях Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Семенівка: Коротченко, Будівельників, Гайова, Першотравнева, Шевченка пров., Шевченка, Братів Греськів, Корольова, Центральна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Баришівський Ярешки: Центральна, Коцюбинського, Космонавтів, Луговий, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Білоцерківський Чепеліївка: Новоянівська, Ферма, Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова, Лугова, Червона

Хутір Одноріг: Лесі Українки

Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Шкільна, Ставок

Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Томилівка: Слави, Набережна, Шевченка, Спортивна, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Новоселів, Молодіжна, Залізнична, Садова, Польова, Незалежності Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Тептіївка: Молодіжна Реконструкція з 9 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Бориспільська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Заводська, Шкільна, Шкільний, І.Франка

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Тракторна, Центральна, Л.Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Соборності, Короленка, Соборності пров., Довженка, Успенська, Перемоги, Генерала Шовколовича

Озера: Садова

Реконструкція з 9 по 0 год
Броварський Бервиця: СТ "Бервиця", Радянська, Київський, Ювілейний, Ступака, Котовського, Лісова, Радянський, Шевченка, Прип`ятська

Мокрець: Гагаріна, 1-го Травня, Першотравнева, Торлова, Польова, Нова, Леніна, Комсомольська, Дачна, Лісова, Окружна, Залізнична, СТ "Калина", Жовтнева, Вишневський, Вишневий пров., Терешкової, Центральна, Левадна, СТ "Інтурист"

Жердова: М.Онопрієнка

Княжичі: Лісна

Рудня: Лісова

Заворичі: СТ "Заворичі", СТ "Металіст", Лісок

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Демидів: Поштова, Васильєва, Київська, Ірпінська, Садова, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Варвари Довженко, Річна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Васильєва, Шевченка, Б.Хмельницького, Маяковського, Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна

Ритні: Ритні, Тетерівська

Овдієва Нива: Лісова, Овдієва Нива, Бесарабська

Осещина: Лугова

Пилява: Набережна, Перемоги, Травнева, Пилява, Лісова

Сухолуччя: Лісова, Вулиця невизначена

Богдани: Богдани, Набережна, Підгірна, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Лесі Українки, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ворошилова, Соборна, Леніна, Свято-Покровська, Ново – Київська Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Ватутіна Реконструкція з 10 по 17 год
Володарський Мармуліївка: Леніна, Шкільна, Травнева, Гагаріна, Жовтнева, Центральна Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Мармуліївка: Леніна, Шкільна, Травнева, Гагаріна, Жовтнева, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Жуківка: Шкільна, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Пушкінська, Шевченка, Шевченка пров., Вокзальна Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Малютянка: Танкістів, Ботанічна, Гоголя, Лісна, Ювілейна, Матросова, Перемоги, Пимоненко, Молодіжна, Виноградова, Травнева, Декоративна, Воровського, Оленівська, Амосова, Кобзарська, О.Пересвіта, Зелена

Бобриця: Козацька

Гореничі: Бородавки, Леніна

Боярка: Б.Хмельницького

Білогородка: Левадна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Вишневе: Б.Хмельницького, П.Дорошенка, Василя Стуса, І. Франка, Сагайдачного Петра, Козацька, Піонерська Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Кагарлицький Бурти: Тутукіна, Вільхова, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Польова, Озерна, Ставкова

Ржищів: Радіаторна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Козацька, Сагайдачного, Котляревського, Сестер Куян, Нектарна, Довженка, Демиденка, Довженка пров., Бащенка, Одеська, Європейська, Шевченка, Миронівська, Горького, Росавська, Каштанова, Медова, Зеленського, Б.Хмельницького, Павлова, Попова, Чапаєва, Чапаєва пров., Озерна, Незалежності, Тітова, Південна, Чехова, Островського, Паркова, Папаніна, Білоцерківська, Героїв Небесної Сотні, Черкаська, Дашенка, Коцюбинського, Кільцева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: 40 років Перемоги, Польова, Ранкова, Шевченка, Григорія Іванченка, Преображенська, Калинова, Колгоспна, Свободи Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи Реконструкція з 9 по 19 год
Макарівський Лишня: Шевченка, Запорізька, Київська Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Соборності, Першотравнева, Перемоги, Бузницького, Героїв Небесної Сотні, Ватутіна, Михайлівська, Пушкіна

Юхни: Першотравнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Кип'ячка: Кип'ячка, Кип'ячка, Драчі, Незалежності, Шкільна, Драчівська, Гагаріна, Запорізька, Лермонтова, Кутузова Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Юхни: Юхни, Центральна, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Центральна, Механізаторів, Механізаторів пров., Леніна пров., Широка

Стовп'яги: Шкільна

Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна Капітальний ремонт з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Берегова, Урицького, Трубіжська, Чапаєва, Леніна, Набережна, Молодіжна, Першотравнева, Шевченка, Пролетарська, Чорнобаївська, Старо-Рудня, Весняна, Польова, Будівельна, Перемоги, Хлібний пров., Чигиринська, Поліська, Клевинська, Лісова

Гайшин: Покровська, Польова, Набережна, Переяслівська, Стаднійчука, Садова, Шевченка, Гайова

Леніно: Довга гребля

Вовчків: Поліська, Переяславська, Садова, Лесі Українки, Лісова, Лугова, Молодіжна

Гребля: Польова

Велика Каратуль: Хутір Плескачі

Технічне обслуговування з 10 по 15 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Берегова, Урицького, Трубіжська, Чапаєва, Леніна, Набережна, Молодіжна, Першотравнева, Шевченка, Пролетарська, Чорнобаївська, Старо-Рудня, Весняна, Польова, Будівельна, Перемоги, Хлібний пров., Чигиринська, Поліська, Клевинська, Лісова

Гайшин: Покровська, Польова, Набережна, Переяслівська, Стаднійчука, Садова, Шевченка, Гайова

Леніно: Довга гребля

Вовчків: Поліська, Переяславська, Садова, Лесі Українки, Лісова, Лугова, Молодіжна

Гребля: Польова

Велика Каратуль: Хутір Плескачі

Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Шарки: Соборності, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Сніжки: Ставищенська, Польова, Шкільна, Кравченка, 40 років Перемоги, Цимбала, Садова, Лисогірська, 1334 км траси Санкт-Петербург-Одеса

Юрківка: Шевченка, Перемоги, Зарічна, Польова, Набережна, Центральна, 40 років Перемоги, Шкільна, Молодіжна, Садова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Плоске: Центральна, Садова, Кузенного, Молодіжна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Червоні Яри: Яблунева, Перемоги, Незалежності, Зелена, Польова, Вишнева, Соснова

Ріжки: Молодіжна, Шевченка, Центральна, Набережна, Лісова, Лісовий пров., Шкільна, Нагірна, Садова, Перемоги

Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров., Садова, Костини, Польова, Перемоги

Тараща: Повітрофлотська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Теліжинці: Першотравнева, 60-річчя Жовтня, Вишнева, Вишневий, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Якубовського, Завокзальна, Яблунева

Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна, Фастівська, Духовських, Варвари Ханенко, Садова, Ювілейна, Святкова, Фастівський, Новоселів

Фастівець: Польова, Зелена, Дружби, Леніна пров., Веселий, Тихий, Дачний, Снітинська, Снітинський, Нова, Шевченка, Тхоржевського, Мічуріна

Гвардійське: Волинська, Лесі Українки, Польова, Вулиця невизначена

Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова, Космонавтів

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Сікорського Ігоря, Шевченка, Боженка, Аптечний, Розумовського, Озерний, Озерна, Гайдамацький, Мисливський, Танкістів, Незалежності Реконструкція з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 25 сентября 2021 г.
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
19:44
Причиной замора рыбы на Киевщине стало зарыбление без научно-биологического обоснования, - Киевский рыбоохранный патруль
19:26
Полицейские установили личность водителя, сбившего насмерть двух человек на Киевщине
19:01
В “Борисполе” пограничники предотвратили перемещение через границу 85 девайсов Apple под видом мусора (фото, видео)
Календарь событий