вторник, 28 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 17 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Баришівський Березань: Зарічна, Братів Охріменків пров., Слободка пров., Слободка, Кленовий, Братів Охріменків Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Храпачі: Ферма, Молодіжна, Кооперативна, Кооперативний, Шкільна, Ярова, Колгоспна, Млин

Глушки: Центральна, Січнева, Ставок, Садова, Тихий, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня, Надрічна

Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний, Набережна, Садова, Літній табір, Ферма, Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса, Київська

Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: М'ясна, Виноградна, Вербова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Богуславський Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Жовтнева, Капецівка, Соборна Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Проліски: Промислова

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Проліски: Броварська, Промислова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова

Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна

Безуглівка:

Сошникiв: Іванова

Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Київський Шлях, Авдеєва, Соборна

Гора: Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Артема, Виставкова, Київська

Мала Олександрівка: Розкішна, Спаська, Патона, Макарова, Митна, Білозерська, Перемоги, Гагаріна, Польова, Овочева, Рубльовка, Зелена

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Європейська

Глибоке: Грушевського

Кийлiв: Павлівська

Проліски: Броварська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Запорізька, Нижній Вал, Завокзальна, Київський Шлях, Городня, Франка

Сеньківка: Набережна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Київський Шлях

Дударкiв: Незалежності

Старе: Загатка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Гайдара пров., Лісова, Лугова, Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров., Шевченка пров., 8 Березня, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна пров., Першотравневий, Кошового, Ватутіна, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Польова, Івчука, Набережна, Гоголя, Північна, Тиха, Довженка, Тичини, Героїв АТО, Тичини пров., Ланова, Сонячна, Аптечний, Горького пров., Приозерна, Молодіжна, Бориспільська

Любарцi: Центральна

Бориспіль: Київський Шлях, Толстого

Займище: Горького

Глибоке: Квіткова

Безуглівка: 2 Степова

Мала Олександрівка: Степова

Іванків: Народний

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Заводська, Шкільна, Шкільний, І.Франка

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Старе: Молодіжна, Миру, Польова, Польовий, Будівельників, Молодіжний, Шевченка, Партизанська, Левадна, Заводська

Мартусівка: Молодіжна

Васильки: Садова

Бориспіль: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Мирне: Садова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Авдеєва Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Щасливе: Харківське шосе Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Північна, Шевченка пров., 8 Березня, Щаслива, Незалежності, Шевченка, Московська, Сковороди Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Тракторна, Центральна, Л.Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Соборності, Короленка, Соборності пров., Довженка, Успенська, Перемоги, Генерала Шовколовича

Озера: Садова

Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Калита: Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Калита: Ювілейний, Миру, Скока, Зернова, Ювілейна, Шевченка, Піщана, Спортивна, Бредака, Сонячна, Прорізна, Турчиновського, Квітнева, Озерна, Малинова, Польова, Кобзаря, Чернігівська

Русанів: Київська

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Калита: Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Калита: Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Калинівка: Мічуріна, Польова, Короленка, Героїв України, Механізаторів, Франка, Київська, Залізнична Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Реконструкція з 10 по 18 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Вишгородський Бобрик: Шевченка

Демидів: Київська, Б.Хмельницького, 1-го Травня, Нагірна, Нова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Поштова, Васильєва, Київська, Ірпінська, Садова, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Миру, Лісова, Київська, Бендика, Дубова Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Лесі Українки, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ворошилова, Соборна, Леніна, Свято-Покровська, Ново – Київська Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Мармуліївка: Леніна, Шкільна, Травнева, Гагаріна, Жовтнева, Центральна Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Мармуліївка: Леніна, Шкільна, Травнева, Гагаріна, Жовтнева, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна

Войтове: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Молодіжна, Некрасова, Остромирська, Сонячна, Весняна, Озерна

Буча: Євгена Гребінки

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Проскурівська, Автодорожна, в/ч-0565 Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, Ватутіна, Франка, Вереснева, Кімерська, Кобзаря, Черняхівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Пушкіна, Рекунова, Свято-Покровська, Гагаріна, Лугова, Новозаводська, Чкалова, Ярослава Мудрого, Молодіжна

Ірпінь: Підгірна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Кімерська, Свято-Покровська, 1-го Травня, Лермонтова, Фрунзе пров., Лісництво, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Рекунова, Некрасова, Свято-Покровська

Ірпінь: Піонерська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Озерна, Ювілейна, Ярова, Дніпровська, Свято-Покровська, Приозерна, Зоряна, Вишнева

Ірпінь: 1 Північний Тупик

Мощун: Франка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Проскурівська, Автодорожна, Автошляхова, Черняхівська, Військ.містечко №4 Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Л.Українки, Київська, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Миру, Лісова, Пушкіна, Гагаріна, Мирна

Буча: Л. Симиренка, Козацька, В. Марченко, Котляревського, Івана Котляревського, пров. В. Марченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Степова, Богдана Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Бучанське Шосе

Буча: О.Олеся, Патріотів

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Ярова, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Окружна, Кулішова, Дачна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Кімерська, Лермонтова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Ювілейна, Озерна, Дніпровська, Ювілейний, Приозерна

Вишневе: Європейська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Бучанське Шосе Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов'яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича

Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке: Паркова, Щорса, Чапаєва, Радянська, Радгоспна

Гостомель: Свято-Покровська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Квіткова, Світла, Зелена, Житомирська, Тиха, Радянська, Шкільна, Я.Мудрого, Сонячна, Слобідська, пров. Хутірський

Забуччя:

Лісне: Лісна

Шпитьки: Леніна, Садова

Буча: Богдана Хмельницького

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Пушкінська, Шевченка, Шевченка пров., Вокзальна Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Каштанова, Став`янка, Загородня, Городецька, 1-го Травня, Лісова, Гагаріна пров., Надзаводська, Гагаріна, Кагатна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Гагаріна, Жовтнева, Леніна, Центральна, Радянська, Освіти, З-к Торговий, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: 40 років Перемоги, Польова, Ранкова, Шевченка, Григорія Іванченка, Преображенська, Калинова, Колгоспна, Свободи Реконструкція з 9 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Зелена, Зелений Тупик, Дежньова

Крюківщина: Франка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Макарівський Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна

Волосінь: Ковпака, Чапаївка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Димитрія Ростовського, Проектна, Банківська, Туптала, Ярослава Мудрого, Шляхетська Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Соборності, Першотравнева, Перемоги, Бузницького, Героїв Небесної Сотні, Ватутіна, Михайлівська, Пушкіна

Юхни: Першотравнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Садова, Копилова, Македони Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Героїв України, Широка, А.Даниленка, Польова, Ситника, Садова, Карапиші

Олександрівка: Юровка, Мисливська, Садова, Степова, Миру, Західна, Центральна, Берегова, Синявського, Польова, Новосілка

Вікторівка: Мічуріна, Незалежності, Гагаріна, Садова, Калинова, Шевченка, Молодіжна, Грушевського, Вишнева

Фролівка: Гагаріна, Калинова, Набережна, Івана Франка, Садова, Грушевського, Вишнева

Потік: Потік

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Семенівка: Гоголя, Макаренка

Обухів: Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Ташань: Шевченка, Польова, Переяславська, Перемоги, Житника Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова, Лісова, Замкова, Молодіжна, Зарічна, Берегова, Н.Фастівська

Шапіївка: Ювілейна, Лугова, Сквирське Шосе, Лісова, Ювілейний, Леніна, Чапаєва, Чапаєва пров.

Токарівка: Гагаріна, Садова, Лісовий

Рибчинці: Горького, Лугова, Шкільна, Щорса

Сквира: Самгородоцька, Некрасова, Лесі Українки

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Великі Єрчики: Коноплястого, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Ш. Алейхема, Червона, Соборна, Липовецька, Максима Рильського, Молокова пров.

Токарівка: Жовтнева

Реконструкція з 9 по 19 год
Ставищанський Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності, Садова, Карташова

Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева, Польова, Незалежності, Набережна, Шевченка, Шкільна, Гагаріна

Іванівка: Хортицька, Валентини Білорус, Сім'ї Клименків

Стрижавка: Польова, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності, Садова, Карташова

Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева, Польова, Незалежності, Набережна, Шевченка, Шкільна, Гагаріна

Іванівка: Хортицька, Валентини Білорус, Сім'ї Клименків

Стрижавка: Польова, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна Реконструкція з 9 по 19 год
Таращанський Косяківка: Перемоги, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Червоні Яри: Яблунева, Перемоги, Незалежності, Зелена, Польова, Вишнева, Соснова

Ріжки: Молодіжна, Шевченка, Центральна, Набережна, Лісова, Лісовий пров., Шкільна, Нагірна, Садова, Перемоги

Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров., Садова, Костини, Польова, Перемоги

Тараща: Повітрофлотська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Фастівський Пилипівка: Леніна, Лісна, Річний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Пилипівка: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Набережна, Горького, Набережний, Садова, Горького пров., Польова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Тхоржевського

Велика Снітинка: Пушкіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Пилипівка: Леніна, Лісна, Річний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Пилипівка: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Набережна, Горького, Набережний, Садова, Горького пров., Польова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Тхоржевського

Велика Снітинка: Пушкіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Тхоржевського

Велика Снітинка: Пушкіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Ничипорівка: Горького, Гагаріна, Виноградна, Кутузова пров., Козацька, Молодіжна, Нова, Гагаріна пров., Першотравневий, Козацький, Андрія Бобира, Артема, Хліборобська, Першотравнева, Чапаєва пров., Садова, Садовий, Чапаєва, Лесі Українки пров., Лесі Українки, Б.Хмельницького, Набережна, Котляревська, Будьоного, Калинова, Суворова, Чкалова, Чкалова пров., Волошковий, Гоголя пров., Шевченка, Артема пров., Бердянська, Становищанська

Трубівщина: Центральна, Островського, Садова, Озерна, Заярська, Мисливська, Канівська, Денисовицька, Запоріжська, Козацька

Яготин: Ярослава Мудрого, Київська, Лисенка, Черняховського

Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

У вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 28 сентября 2021 г.
13:43
Макарівську лікарню знову перепрофілювали під COVID-19, - очільник громади Токар
13:24
В Киеве проведут проверку работы коммунальных рынков и ряда других КП
13:03
Полицейские Киевщины расследуют отравление собак в Переяславе
12:44
Компания невестки заместителя Кличко выиграла тендеров на полмиллиарда – Бахматов (видео)
12:24
“Киевский метрополитен” рассказал о ходе ремонтных работ на станциях
12:02
В Киеве работу фонтанов продлили до 4 октября
11:44
В Шевченковском районе столицы на пешеходном переходе сбили полицейского (фото)
11:22
До 1 октября около села Стоянка будет перекрыта одна полоса на трассе Киев-Чоп
11:03
COVID-19 діагностували в 269 жителів Київщини
10:45
Правоохранители Киева отчитались о задержании группы подозреваемых в рейдерском захвате предприятия
10:24
Сегодня возможно ограничение работы трех столичных станций метро из-за футбольного матча “Шахтер” - “Интер"
10:04
Курс валют в Киеве: 28 сентября 2021 года
09:44
Правоохранители сообщили о подозрении адвокату, который присвоил две квартиры умерших жителей столицы
09:22
Жительница Киевщины умерла, отравившись бледной поганкой
09:04
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 120 тысяч человек
07:15
Сегодня, 28 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
Календарь событий