среда, 20 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 18 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Реконструкція з 10 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня Реконструкція з 10 по 17 год
Білоцерківський Коженики: Новосельська, Вишнева, Катодна Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Томилівка: Слави, Набережна, Шевченка, Спортивна, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Саварка: Польова, Гагаріна, Слобода Реконструкція з 9 по 20 год
Бориспільський Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Леніна, Садова, Шевченка, Урожайна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.

Процiв: Дружби

Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна

Бориспіль: Котляревського

Кийлiв: Набережна, Дніпровська

Київ: Михайла Коцюбинського

Старе: Заводська

Щасливе: Садова

Мартусівка: Бориспільська

Дударкiв: Бориспільська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Волошковий, Волошкова, Туполева

Лебедин: Сулими Івана

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Січових Стрільців, Чкалова, Франка, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Бежівка, Збанацького, Л.Курбаса, Ярослава Гашека

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Перегуди: Вишнева, Центральна, Мічуріна, Лесі Українки, Жовтнева, Чапаєва, Красилівська

Бориспіль: Володимира Момота

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Андріївка: Козацька, Артемівська, Молодіжна, Київська, Стадіонна, Польова, Мантачівська, пров. Стадіонний, Лугова, Щорса пров., Кузнецова, Київський

Артемівка: Сагайдачного, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Бабинці: Шевченка, Заводська, Івана Франка Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бабинці: Заводська, Кооперативна, Східна, Лугова Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Буда-Бабинецька: Незалежності пров., Зоряний, Незалежності, Зоряна Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Бровари: М.Лагунової, Рокосовського, Львівська, Блока, Короленка, Героїв УПА, Центральної Ради Технічне обслуговування з 12 по 19 год
Броварський Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров.

Бровари: Глинки

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Кошового, Вербицького, Чубинського, Богуна

Княжичі: Гузара

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров.

Бровари: Глинки

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Ксаверівка: Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Глібівка: Баштанна, Польова, Холодкова, Нова, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Ясногородка: Жовтнева, Дніпровська, Урочище “Сад”, Яржина, Дніпровський, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Ясногородка: Яржина, Садова, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Толочина, Київська, Ватутіна, Івана Проскури, Ярова, Розважівська, Біляєва, Сім`ї Печковських, З.Космодем'янської, Молодіжна

Підгайне: Сергієнко

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Ірпінський Буча: Нове шосе, Богдана Хмельницького Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська, Білостоцька, Бучанська, Композиторів, Героїв Ворзеля, Пушкіна, Героїв Ворзеля пров., Залізнична, Миру, 1-го Травня просп., Свободи просп., Крилова, Паризької Комуни, Курортна, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Борщагівська, 1-го Травня, Ворошилова, Стражеска, Лермонтова

Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна, Шкільна

Буча: Суворова

Ірпінь: 1-го Травня, Миру

Коцюбинське: Шевченка

Нові Петрівці:

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Олени Теліги, Винниченка, Малишко, Лесі Українки, Грушевського, Марка Вовчка, Франка, Стельмаха, Котляревського, П. Мирного, Борщагівська, Дачна, Катерини Білокур, Вишнева, Сковороди, Білаша, Леонтовича, Зоряна, Старицького, Ярова, Сливова, Князя Володимира, Коцюбинського, Нечуй-Левицького, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Щорса, Озерна, Жовтнева, Леніна, Шкільна, Сонячна, Урочище Чайка, Шевченка

Білогородка: Калініна, Щорса, Виноградна, Ранкова, Жовтневий, Громова, Миколаївська, Сонячна, Героя Печеного, Бочальська, Семашка, Франка, Святкова, Урицького, Нова, Щорса пров., Озерна, Шевченка, Леніна, Франка пров., Будьоного, Київська, Джерельна, Леніна пров., Жовтнева, Лісна, Калинова, Михайлівська, Свердлова, Мнішенко, Проліскова, Боженка, Дачна, Гречка, Гагаріна, Вишнева, Ушакова, Мересьєва, Молодіжна, Полунична, Чорнобильська, Підвальна, Хмельницька, Ширма, 40 років Перемоги, Прип'ятьська, Волошкова, Церковна, Вулиця невизначена, Левадна, Рівненська, Південно Українська, Князя Володимира, Аличова, Запорізька, Каштанова, Соколова, Шудрівська, Рябінова, Громова пров., Зоряна, Володимирська, Зелена, Георгіївська

Чайки: Коцюбинського, Остапа Вишні, Олени Теліги, Стельмаха, Старицького, Марії Заньковецької, Г. Сковороди, Малишка, Панаса Мирного, Катерини Білокур, Марка Вовчка, Лесі Українки, Франка, Дачна, Грушевського, Лобановського, Вінніченко, Валентини Чайки, Нечуя – Левицького, Леонтовича, Білаша

Новосілки: Паркова

Віта-Поштова: Васильківська

Шевченкове: Виноградна, Джерельна, Щорса, Київська, Мисливська, Лікарська, Прорізна, Княгині Ольги, Запорізька, пров. Мальований, Героя Печеного, Шевченка, Всеславська, Столична, Святославська, Амосова, Ранкова, Рябінова, Сонячна

Гатне: Ботанічна, Кленова

Боярка: Сєдова, Київський

Вишневе: Європейська, Затишна

Неграші: Шевченка

Крюківщина: Франка

Святопетрівське: Польова, Б.Хмельницького

Юрівка: Лугова

Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Шевченка, Леніна, Лермонтова, Щорса, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька

Круглик: Вітянська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Молодіжна, Б.Хмельницького, 50 років Жовтня, Білогородська, Жуковського, Дежньова, М.Шляхового, Б. Іваницького, Романа Шухевича

Малютянка: Травнева

Тарасівка: Шевченка

Гнатівка: ст. Житомирська

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Юрівка: Лугова, Соснова, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Сільгосптехнікум Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Юрівка: Шевченка, Нова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Звенигородська

Юрівка: Кооперативна, Шкільний Тупик, І.Мазепи, Нова, Лугова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Сільгосптехнікум

Віта-Поштова: Звенигородська

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Зелена, Зелений Тупик, Дежньова

Крюківщина: Франка

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Мирівка: Першотравнева, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Миру, Масляннікова, Шовкова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Комарівка: Леніна, Комсомольська, Калініна, Зелений хутір, Молодіжна, Жовтнева, Лісова, Дружби народів, Ватутіна, Шевченка, Партизанська, Сарай, Шкільний, Садова

Ніжиловичі: Забуянська, Петровського

Лишня: КТП в полі

Чистка траси з 8 по 20 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Витачів: Городищенська, Старовитичська, Молодіжна, Воздвиженська Реконструкція з 9 по 20 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка

Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка

Красюки: Лісова

Тараща: Видна

Лісовичі: Перемоги

Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Фомічова, Струмок

Р-п "Унавський": Садова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 20 октября 2021 г.
15:00
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 20 октября 2021 года
14:40
Завтра, 21 октября, в Киеве ожидаются сильный ветер
14:25
“Киевгорстрой” назвал объекты, где можно купить готовые квартиры со скидкой
14:03
ВР приняла в первом чтении проект госбюджета-2022
14:01
С завтрашнего дня, 21 октября, все межобластные перевозки будут разрешены только при наличии COVID-сертификата или отрицательного теста
13:46
Директора столичного КП “Житло-Сервис” подозревают в служебной халатности с убытками в 4 млн гривен
13:26
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:04
Госэкоинспекция выявила в стоках “Киевводоканала” превышение предельных концентраций загрязнений
12:42
В результате ДТП на Соломенке погибла женщина-пешеход
12:25
За добу на Київщині від коронавірусу померли 18 людей
12:04
Почти 13 млн гривен поступят в бюджет Киева от проведения экспертной денежной оценки земельных участков, подлежащих продаже, - депутат Киевсовета Терентьев
11:42
На Кустанайской автомобиль “Киевводоканала” провалился под асфальт (видео)
11:25
КМДА розриває договори з крупними перевізниками, що відмовилися давати “відкати”, та віддає їхні маршрути відвертим “прокладкам”, - Цибулько
11:20
Киевоблсовет соберется на внеочередную сессию
11:04
В Белой Церкви внедорожник BMW сбил насмерть мужчину на пешеходном переходе
10:43
В Киеве после реконструкции открыли вторую очередь Пейзажной аллеи (видео, фото)
Календарь событий