понедельник, 20 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 17 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Устинкова Гребля: Миру, Устинова Гребля, Грушевського, Леніна, Шевченка

Веселинівка: пров. Козацький, Семиградової, О.Сокола, Горького, Б.Хмельницького, Пирогова, СТ, Донецька, Гоголя, З.Ткачик, Польова, Гагаріна, Донецький, Нова, Прорізна, Переселенська, Полтавська, Генерала Буряка

Борщів: Автошосе Київський Шлях, Грушевського, Лесі Українки, Переселенців, Незалежності, Лесі Українки пров., Шевченка, Тихий, Б.Хмельницького

Баришівка: Софіївська-34

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Мала Вільшанка: Горького, Новоселицька, Дружби, Перемоги Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби

Біла Церква: Толстого

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Глибочка: Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Шевченка, Верхня гребля Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Шупики: Нова, Кирилівська, Самарка, пров. Жовтневий, Шупики Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Богуславський Богуслав: Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Богуславський Дмитренки: Лісова, Лесі Українки, Садова

Семигори: Шевченка

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: 9 Травня, Центральна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Саварка: Польова, Гагаріна, Слобода Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Саварка: Польова, Гагаріна, Слобода Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Процiв: Івана Кудрі, Кудрі пров., Панська, Софіївська

Нестерівка: Комінтерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Коцюбинського, Челюскінців пров., Яцютівка, Челюскінців, Князя Святослава, Перемоги, Нахімова, Пушкіна пров., Антона Яцюти, Бежівка, Павла Полуботка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Петропавлівське: Григоренка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Сеньківка: Миру, Садова, Лютнева, Калинова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Північна, Шевченка пров., 8 Березня, Щаслива, Незалежності, Шевченка, Московська, Сковороди Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Сеньківка: М.Вербицького, Шевченка, Польова, Нова, Лугова

Бориспіль: Л.Курбаса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова

Гора: Івана Котляревського пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Польова, Московська, Мисливська, Івчука, Лугова

Бориспіль: Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Незалежності, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка

Бориспіль: Завокзальна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2

Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна

Шибене: Кооперативна

Бородянка: Київська

Галинка: Центральна

Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Михайлівська Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Шевченка Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Петровського, Світанкова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Шевченка, Незалежності Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Поташня: Поташня, Лісова

Бондарня: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Поповича, Незалежності, В.Дубичанська, Правди, Миру Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Бровари: М.Лагунової, Рокосовського, Львівська, Блока, Короленка, Героїв УПА, Центральної Ради Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Броварський Калита: Зернова, Миру, Шевченка, Польова, Слуківська, Турчиновського, Озерна, Франка, Кобзаря Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калинівка: Чернігівська, Лісова, Новий, Садова

Требухів: Котовського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Зернова, Миру, Шевченка, Польова, Слуківська, Турчиновського, Озерна, Франка, Кобзаря Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калинівка: Чернігівська, Лісова, Новий, Садова

Требухів: Котовського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Мархалівка: Горького, 1 Травня, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, Гагаріна, Київська, Шевченка, Западинська, Комсомольська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Мар'янівка: Воровського, Жовтнева, Фастівська, Гончарова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Мар'янівка: Чапаєва, Рильського, Новоселів Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Ксаверівка: Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Садова, Київська, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна

Вишгород: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Глібівка: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Глібівка: Кільцева, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Гаврилівка: Михайленка, Садова

Нижча Дубечня: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Івана Франка, Польовий пров., Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Войтове: Перемоги, Незалежності, Європейська, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Толочина, Київська, Ватутіна, Івана Проскури, Ярова, Розважівська, Біляєва, Сім`ї Печковських, З.Космодем'янської, Молодіжна

Підгайне: Сергієнко

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Іванківський Димарка: Миру, Озерна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Старий Міст: Лісова, Садова, Гагаріна, Недашківських Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Заруддя: Садова, Лісова, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Раднаркома, Університетська, Тищенка Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Миру, Центральна Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: О.Кошового, Свердлова Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: 74 Cтрілкової Дивізії, Спартака, Северинівська, Варшавська Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Курортна, Європейська, Радянська

Ірпінь: Соборна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Горбовичі: Київська, Озерна, Некрасова, Вишнева, Польова, Урочище Кочур, Щаслива

Забір'я: Загородня

Петрушки: Лесі Українки

Шпитьки: Шевченка

Вишневе: Ломоносова

Гореничі: урочище Кочур, Каштановий

Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Неграші: Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Центральна, Гагаріна, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Братів Чмілів Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Садова

Тарасівка: Київська

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Юрівка: Лугова, Соснова, Молодіжна, Шкільний, Набережна, Шевченка

Крюківщина: Сагайдачного, Райдужна, Ситниченко

Тарасівка: Котляревського, СТ "Автомобіліст", Сковороди, Вітянська, О. Олеся, Гончара, Юрівська, Київська, Братів Ткаченків, Петра Могили, Айвазовського, Я. Мудрого, Абрикосова, П.Воронька, Володимирська, Червона, Високовольтна, Зелена, Високовольтна 2, Котляревського пров.

Віта-Поштова: Набережна, Ярослава Мудрого

Білогородка: Виноградна, Молодецька

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Жорнівка: Комсомольська, Комсомольський, Польова, Садова, Шляхова, Гагаріна

Білогородка: Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Кременище: Максимова, Якуніна, Сонячна

Ходосівка: Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Кременище: Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., 50 років Перемоги, Якуніна, Сонячна, Сіверська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Кременище: Сонячна, 50 років Перемоги, Грушевського Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Новосілки: Озерна, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Кременище: Максимова, Якуніна

Круглик: Вітянська

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: СТ “Лісова казка”, вул. Мальовнича, СТ “Лісова казка”, вул.Лісова, Мальовнича Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Горохове: Новобудови, Заріччя Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Шпендівка: Польова, Миру

Бендюгівка: Жовтнева, Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Комарівка: Леніна, Комсомольська, Калініна, Зелений хутір, Молодіжна, Жовтнева, Лісова, Дружби народів, Ватутіна, Шевченка, Партизанська, Сарай, Шкільний, Садова

Ніжиловичі: Забуянська, Петровського

Лишня: КТП в полі

Чистка траси з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна, Тракторна, Березова, Франка, Південна, Молодіжна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська, Бузкова, Канівська, Шевченка, Лугова, Підгірна, Західна, Марії Душки, Садова

Росава: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Вікторівка: Незалежності, Шевченка, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Гагаріна, Соборності, Стрільця, Франка, Пироженка, Пушкіна, Академіка Ремесла, Ватутіна, Григорія Сковороди, Черняховського

Карапиші: Кривошеї

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Витачів: Городищенська, Старовитичська, Молодіжна, Воздвиженська Реконструкція з 9 по 20 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Халеп'я: Шевченка, Вознесенська, Бельдія, Новий, Беркутова

Обухів: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Набережна, Підгірна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяславське: Горького

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Тарасівка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Грушевського Михайла, Пугачова, Сухомлинського, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, Шевченка пров., Вербова, Росьовий, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна, Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона, Абрикосова, Лісова, Весняна, Весняний, Стаханова, Пушкіна, Січова, Чижика, Озерний пров., Чорновола, Фруктових садів, Миру, Польова, Комарова, Лівобережний пров., 8 Березня, Дюканова пров., Дюканова, Шевченка пров., В Дубініна, Відродження, П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Самгородок: Шевченка

Руда: Шевченка

Реконструкція з 10 по 20 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна, Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона, Абрикосова, Лісова, Весняна, Весняний, Стаханова, Пушкіна, Січова, Чижика, Озерний пров., Чорновола, Фруктових садів, Миру, Польова, Комарова, Лівобережний пров., 8 Березня, Дюканова пров., Дюканова, Шевченка пров., В Дубініна, Відродження, П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Самгородок: Шевченка

Руда: Шевченка

Реконструкція з 9 по 20 год
Сквирський Пустоварівка: Польова, Щаслива, Б.Хмельницького, Шевченка Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Попружна: Незалежності, Польова, Зарічна, Пасічна, Травневий

Станіславчик: Набережна, Вишнева, Садова, Шевченка, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Чернин: Ювілейна, Перенька, Канівщина, Ковалівка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, Польовий Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Франка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Гоголя, Дачний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Фомічова, Струмок

Р-п "Унавський": Садова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Мічуріна, Степова, Дарвіна, Пасічна, Степний, Пасічний, Стрілецький, Д.Гордієнка, Шляховиків, В`ячеслава Чорновола

Черняхівка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Черняхівка: Миру, Молодіжна, Шкільна, Авіаційна, Польовий стан Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 19 сентября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:11
Центр альтернативного озеленения приглашает киевлян высадить деревья в столице
16:03
Еще в одном столичном ТРЦ открылся центр вакцинации
15:04
Марш равенства прошел без нарушений правопорядка, - полиция Киева (фото)
14:07
Киевлян предупредили об ухудшении погодных условий до конца суток 19 сентября
13:04
За останню добу коронавірус діагностували в 103 мешанців Київщини
12:06
Киевская таможня предотвратила вывоз из Украины запчастей к армейской технике
11:07
Столичное ГУ статистики зафиксировало в прошлом месяце в Киеве дефляцию
10:03
В субботу, 18 сентября, от коронавируса в Украине привились менее 60 тысяч человек
09:04
В смертельном ДТП на Киевщине погибли три человека
07:15
Сегодня, 19 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 19 сентября 2021 года
суббота, 18 сентября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Киевляне во время акции “World Cleanup Day” собрали с улиц города около 500 кубометров мусора (фото)
16:06
В Киеве с молотка продают Научно-технический центр “Плазмотрон” (фото)
15:02
Житель Фастовского района обустроил в арендованной квартире нарколабораторию (фото)
Календарь событий