воскресенье, 28 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 18 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Дубове: Арсеньева, Першотравнева, Дубового, СТ

Григорівка: Миру, Жовтнева, Щаслива, Горького, Вишнева, Молодіжна, Садова

Яблуневе: Ферма №1, Шевченка, Ранкова, Зоряна, Яблунева, Промислова

Баришівка: Центральна

Березань: Шевченків шлях, Березанський шлях

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Софіївська, Радужний, Донецька, Коцюбинського Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Шкарівка: Коцюбинського, Замкова, Незалежності, Шевченка Тараса Реконструкція з 9 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Лісова, М.Гризун, Променева, Франка, Сонячна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Богуна, Святогірська, Нова, Виноградна, Зелена, Весняна, Вишнева, Вишневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Васильки: Степова, Польова, Садова, Центральна, Гагаріна, Озерна, Приозерна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Героїв Космосу, Пушкіна, Ожинна, Кошового Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Луб'янка: Квіткова, Райдужна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Літки: Чоповського, Костенка, Лісова, На березі Десни

Рожни: Лисенка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Літки: Чоповського, Костенка, Лісова, На березі Десни

Рожни: Лисенка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Рожни: Свободи, Польовий, Кооперативна, Науки, Шляхова, Луговий, Науки пров., Сибірська, Хоменка, Шкільна, Тихий, Промислова, Пролетарська, Коцюбинського, Паркова, Кільцева, Офіцерська, Будівельників, Подомерська, Лисенка, Садова, Рибальська, Космонавтів, Зелена, Літківська, Райдужна, Вуглова, О. Вишні, Лозова, Лісова, Пушкіна, Північна, Піщана, СТ "Трудовик", Ялинкова, Молодіжна, Б.Хмельницького, Літківський пров., Хоменка хом., Старинний пров., К.Білокур, Перемоги пров., Слави пров.

Пухівка: Ялинкова, Молодіжна, Лесі Українки

Літки: Незалежності, Сонячна

Калинівка: Ігорева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Мічуріна, Паркова, Шевченка, Промислова, Бобрицька, Парникова, Освітня, Літківська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Керамічна, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Керамічний, Сонячна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Барахти: Ворошилова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Реконструкція з 9 по 17 год
Васильківський Васильків: Тракторна, Береговий, Заводська

Погреби: Першотравнева

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна

Ритні: Ритні, Тетерівська

Овдієва Нива: Лісова, Овдієва Нива, Бесарабська

Осещина: Лугова

Пилява: Набережна, Перемоги, Травнева, Пилява, Лісова

Сухолуччя: Лісова, Вулиця невизначена

Богдани: Богдани, Набережна, Підгірна, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Володарський Лобачів: Шевченка Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка, Першотравнева, Центральний пров., Українська, Чкалова, Макаренка, Кармелюка, Макаренка пров., Кошового, Набережна, Бідненків

Войтове: Європейська, Перемоги, Незалежності, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру, Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка

Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Затишна, Стражеска, Кичеївська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна, Вишнева, Садова, Зелена Долина, Шевченка, Чубинського, пров. Чирвин, Чирвин Яр, Василькова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Богдана Хмельницького, Вишнева, пров. Л. Бикова, Кірова

Буча: Кірова

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Неграші: Шевченка, Гагаріна

Музичі: Гагаріна, Ватутіна, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Петрушки: Гагаріна пров., Миру, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Польова, Мічуріна, Привокзальна, Нова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Чайки: Антонова, Валентини Чайки

Петропавлівська Борщагівка: Черкаська

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Личанка: Центральна Реконструкція з 10 по 18 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Садова, Польова, Леніна, Солов'їна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Джерельна, Панорамна, Соборна, Силкіних, Оболонська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Незалежності

Халча: Виселкове

Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Комарова, Соборна, Незалежності, Лісна

Кагарлик: Котляревського

Технічне обслуговування з 10 по 17 год
Макарівський Чорногородка: Молодіжна, Ірпінська, Шевченка, Бишівська, Новоселиця, Франка Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Пашківка: Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Центральна, Київська, Південна Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Богуславська, В.Пастушенка, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Радянська, Київська, Чаплинського, Буканова, Володимира Чаплінського, Козацький шлях, Малишковський, Партизанський, Малишка, 7 Листопада, Каштанова, Гоголя, 8 Березня

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Українка: Будівельників

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна

Гайшин: Шевченка, Сонячна, Лугова, Польова, Святкова, Мічуріна, Космонавтів, Набережна, Покровська, Миру, Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Вишнева, Стаднійчука

Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Чапаєва, Жовтнева, Колота, Іванова, Старий Шлях, Новосільська, Колота пров., Перемоги, Першотравнева, Пролетарська, Жовтневий, Комсомольська, Травнева, Першотравневий, Гельмязівська, Катеринопільська, 8 Березня, Новосільський, Миру, Південна, Золотоніська, Піонерська, Шевченка, Комунарська, Паркова, Колгоспна, Саратовська, Балаклаєвський, Черкаська, Бовищанська, Піонерський, Молодіжна, Садова, Шкільна, Лісова, Виноградна, Піонерів, Кільцева, Шевченка пров., Партизанська Чистка траси з 9 по 16 год
Рокитнянський Острів: Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Господарство, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Руда: Грудневий Прорив, Залізнична, Лисака Імріха, Урожайна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Кошова, Пушкіна, Набережна, Молодіжна, Лісова Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Руда: Миру, Квітнева, Івана Лучинського, Ювілейна, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Траса Київ-Одеса, Вереснева, Цимбала Сергія, Автодорога Ставище-Володарка

Кривець: Шевченка

Вишківське: Партизанська, Ставищенська

Реконструкція з 8 по 15 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Заріччя, Шевченка, Громадська, Кооперативна, Затишна, Пустовітна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Василиха: Польова, Наумова Технічне обслуговування з 8 по 14 год
Ставищанський Василиха: Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна Технічне обслуговування з 13 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Київська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Якубовського, Завокзальна, Яблунева

Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна, Фастівська, Духовських, Варвари Ханенко, Садова, Ювілейна, Святкова, Фастівський, Новоселів

Фастівець: Польова, Зелена, Дружби, Леніна пров., Веселий, Тихий, Дачний, Снітинська, Снітинський, Нова, Шевченка, Тхоржевського, Мічуріна

Гвардійське: Волинська, Лесі Українки, Польова, Вулиця невизначена

Клехівка: Мічуріна, Шкільна, Польова, Мічуріна пров., Комсомольська, Берегова, Космонавтів

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Київська, Тітова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Я.Мудрого, Котовського пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Васильківська, Руліковського, Васильківський, Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Мотовилівка: Васильківська Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
Календарь событий