пятница, 7 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 18 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Район Н/п вулиця Роботи Години проведення робіт
Баришівський Баришівка, Пасічна, Швачиха, Борщів, Селичівка вул:Селищанська, Новоселів, Черняховського, Сосюри, Медова, Соборна, Красилівка, Красилівська, Одеська, Ватутіна, Героїв Чорнобиля вул:Поліська, Щастя, Тичини, Нектарна, Чкалова, Мальовнича, Світанкова, Сосюра, Механізаторів, Бузковий пров., Благодатна, Квітуча, Пузикова, Лісна, Суворова, Черняхівська, Зарічна, Шосткінська, Степовий, Сумська, Масив Новоселів, Сонячна, Лебединська, Селищанська, Зарічний вул:Білозірська, Зоряна вул:Грушевського вул:ЛесіУкраїнки організації:Баришівська селищна рада, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, ФОП Бородавка Надія Петрівна, ФОП Наталія Миколаївна, Релігійна громада УПЦ парафії, Марчук Надія Василівна, ПАТ Київоблгаз, ФОП Коваленко Марія Василівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАРИШІВСЬКОЇ Капітальний ремонт з 8-30 по 16-30 год
Білоцерківський Сухоліси, Узин вул:Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір вул:Асфальтний завод , Комунальне підприємство, Приватне сільскогосподарське, ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО, ТОВ ПРОМКОМПЛЕКТ, ДПКиївський облдорупр.ВАТДАК Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Сухоліси вул:Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір , Комунальне підприємство, Приватне сільскогосподарське, ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Розаліївка вул:Дружби, Народна організації:Розаліївська сільська рада, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, Публічне акціонерне товариство, Сільськогосподарський виробничий, ФОП Синявська Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Шкарівка вул:Нова 2, Таращанська, Польова, Чкалова, Олександра Довженка, Травнева, 1 Таращанська, 2-га Чапаєва, Нова організації:ФОП Гребеніченко, Публічне акціонерне товариство Реконструкція з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Чмирівка вул:Луценка Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Привокзальна Технічне обслуговування з 8-15 по 17-00 год
Богуславський Медвин вул:Олександра Бочарова організації:Богуславський РП Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Лютарі вул:Росьова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Синиця вул:Центральна організації:Синицька сільська рада Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Богуславський Богуслав вул:Андрія Зозулі, П.Запорожця, Богуславка, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Мисайлівська, Стадіонна ПО, ФОП Березова Наталія Іванівна, ФОП ДЖАМУРЗАЄВА ЗАІДАТ МАХМАЇВНА Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Богуславський Хохітва вул:Стадіонна, Шкільна, Лісова, Лісовий, Нагірний, Нагірна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Щасливе вул:Леніна, Бориспільська, Лисенка, Каштанова, Озерна організації:Комунальне підприємство Щасливської, Приватне акціонерне товариство, Приватний підприємець Капітальний ремонт з 10-00 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Лютнева, Київський Шлях організації:ПП ВІНТЕР Л.Е., Управління освіти і науки, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне підприємство, Комунальнепідприємство теплових мереж, ПУБЛІЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа – підприємець, Головне Управління ЖКГ БАТИР, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа-підприємець Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Київський Шлях, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Ціолковського, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Свободи пров., Чернишевського, Теплична, Косогона, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Сосюра організації:Борисо-Глібська парафія Київської, Комунальне підприємство Виробниче, БОРИСПІЛЬСЬКЕМІСЬКЕ СПОЖИВЧЕ, Фізична особа-підприємець Марунич, Приватне акціонерне товариство, ПП Лисовець І.Е., Головне Управління ЖКГ Міркович Галина Василівна, Приватне підприємство, Фізична особа-підприємець Миницький Р .В Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Нижній Вал організації:Фізична особа-підприємець Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Чубинське вул:Виноградна, Дачна, Бориспільська, Садибна, Наукова, СТ “МВС України”, Вербицького, Садова Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Нова Гребля вул:Центральна, Гагаріна, Харківська організації:ФОП Ковальов Микола Геннадійович, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Новогребельська сільська рада, ВІДДІЛКУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОЕНЕРГО, ФОП Масляна, ФО Калетник Людмила Володимирівна Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Нова Гребля, Вабля вул:Садова, Берегова, Лісова, Центральна, Польова, Молодіжна вул:Молодіжна , ФОП Балабінська, ВІДДІЛ ОСВІТИ, ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОЕНЕРГО, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Бабинці вул:Травнева, Тітова, Пасічна, Зарічна організації:Бабинецька, ТОВ АРКУШ ЮЕЙ Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Броварський Калита,Опанасів,Заворичі Калита:Турчиновського,Коцюбинського,Гоголя,Піщана(Червоноармійська),Кленова(Постишева),Садова, Миру(Леніна)Набережна, Кошового,Зернова(Котовського),Франка,Вербова(Щорса),Скока,Нова.Опанасів-повністю;Заворичі:Лугова,Молодіжна,пр.Шкільний(пр.Леніна),пр.Пляжний,Теплична,Шкільна(Леніна) 12 і 92 Технічне обслуговування з 8-00 по 18-30 год
Броварський Пухівка вул:Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська організації:Сільська рада с.Пухівка, Свято-покровська парафія УПЦ КЄ с.Пухів, Комунальне підприємство, ФОП Бичкова Тетяна Валентирівна, КолесникМикола Володимирович, ФОП Щиголь Світлана Олександрівна, МПГера, ФО Демченко Ірина Миколаївна, Публічне акціонерне товариство, ФОП Катерина Іванівна Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Пухівка, Жердова вул:Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Липова, Лугова, П. Мирного вул:Лугова організації:ФО Днестрянський Владислав Валентинович, Сільська рада с.Пухівка, Іваненко Галина Петрівна Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Гоголів Княжичі вул:Кошового, Вербицького, Чубинського, Богуна вул:Гузара Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Броварський Бровари, Богданівка вул:Бульвар Незалежності, Савченка Володимира, Короленка вул:Гагаріна організації:ФОП Корж Сергій Васильович, ОСББ Незалежності, 13, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ІНАУКИ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВОЖУРАВУШКА, Гастроном № 34, Фізична особа підприємець Копитко підприємство Броварської, ФО Руденко Леоніла Мефодіївна, Відділ фізичної культури та підприємство, Фомінспорту, СПД Журбенко Валентина Петрівна, Товариство з обмеженою відповідальністю, Броварське об 'єднане управління, Фізична особа Кочубей Олена Миколаївна, КОМУНАЛЬНЕ ПIДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ, Комунальне Юрій Вікторович, П.П.Дутий Юрій Григорович, Виконавчий комітет Броварської міської, П.П.Корж Валентина Анатоліївна, П.П.Зінченко Григорій Андрійович, Публічне акціонерне товариство Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Броварський Княжичі вул:Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Слави, Гороб'я, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Лісна, Корольова, М.Логунова організації:Княжицька сільська рада Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Броварський Погреби вул:Кутузова, Рибальська, Майданівська, Погребський шлях, Старосільська, Суворова, Висока, Старосільський організації:ФОП Касич Ніна Іванівна, Сільська рада с.Погреби, Фізична особа Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Погреби вул:Каштанова, Різдвяна, Теплична, Майданівська організації:ФОП Суско Євгенія Володимирівна, Сільська рада с.Погреби Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Пухівка, Погреби вул:Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова вул:Ватутіна організації:Сільська рада с.Пухівка Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Зазим'є, Погреби вул:Київська, Гагаріна, Марущака, Радченка, Будівельників, Київський, Лесі Українки вул:Київська організації:ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО, Товариство з обмеженою відповідальністю, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАДБРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ, КЗДО Академія дитинства Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Васильківський Кожухівка вул:Вишнева, Урожайна, Свято-Михайлівська, Першотравнева, Джерельна, Першотравневий, Шкільна , ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, ДАНИЛІВСЬКА С/РАДА, ФО-П САВЕНКО О.І., КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Ксаверівка вул:Південна, Київська, Південний, Центральна організації:КСАВЕРІВСЬКА С\/РАДА, ТОВ Ксаверівка-Став Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Гута-Межигірська, Лютіж, Димер вул:Силкіна, Нагірна вул:Ватутіна вул:Революції організації:Лютізька сільська рада, ФОП Ковнацька Наталія Миколаївна, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Нові Петрівці вул:Лесі Українки, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ворошилова, Соборна, Леніна, Свято-Покровська, Ново – Київська організації:НОВОПЕТРІВСЬКА Реконструкція з 8-00 по 17-00 год
Володарський Володарка вул:Зарічна організації:Комунальне підприємство Володарської Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка вул:Коцюбинського, Армійська, Кооперативна, Миру організації:Фізична особа – підприємець Горбатенко, ФОП Малий Олег Вікторович, ВОЛОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОГО, Комунальне підприємствоВолодарської, Таран Валентина Федорівна, КП Володарська центральна, ПАТ РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, ФОП Шевчук Ігор Ярослав Васильович, ФОП Давітян Едгар Вазгенович, МП ВКП Омега, ТОВАРИСТВО З КатеринаОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Марчук Жанна Миколаївна, ФОП Попова Олена Валентинівна, Дутчак Василь Йосипович, Складана Тетяна Анатоліївна, ФОП Голуб Каріна Вазгенівна, ФОП Пелих Андріївна, Скиба Віталій Віталійович Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Згурівський Мала Березанка, Черевки, Любомирівка, Вільне, Олександринівка, Левченкове, Згурівка, Нова вул:Перемоги, Шевченка, Козацька, Франка, Набережна, Набережний пров., Шевченка пров., Хутір Левченково, Савицької, Космонавтів вул:Травнева, Шкільний, Жовтнева, Леніна, Зоряний, Урожайна, Вулиця невизначена, Мисливська, Молодіжна, Шкільна, Польовий, Українська, Садова, Шевченка, Урожайний вул:Набережна вул:Вільне, Гагаріна, Шевченко вул:Олександринівка вул:Космонавтів вул:Заліснянська Олександрівка вул:Вулиця невизначена, Юності, Чернинська, Солом`янська, Українська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА, Публічне акціонерне товариство, Малоберезанська “Згурівкаводоексплуатація”, ДПсільська рада, ФОП РОКОЧИЙ О.П., ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ МОЛОДІ І СПОРТУ, ФГ Тетяна 2011, Матяш, Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВ Малоберезанське, Згурівське районне споживче товариство, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ТОВ АСТРА, Комунальне некомерційне підприємство, ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, Відділ освіти Згурівської РДА, Приватне підприємство САВ-ПРЕМЄР, ФГ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фермерське господарство, Cелянське(фермерське)господарство, СФГ Гілея Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Згурівський Згурівка вул:Франка, Озерна, Переяславська, Незалежності, Б.Хмельницького , ЗГУРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА, ДНЗ Згурівський професійний ліцей, ТОВ “Згурівкаводоексплуатація”, ФОП ТВЕРДОХЛІБ О.М., ФОП ДУДКА ТЕТЯНА Технічне обслуговування з 8-30 по 16-30 год
Іванківський Мусійки, Поталіївка, Димарка, Рудня-Левківська, Старий, Іванків вул:Шкільна, Соборна, Шляхова, Центральна, Шевченка вул:Жовтнева, Миру, Шевченка вул:Миру, Кірова, Озерна, Шевченка, Молодіжна, Леніна вул:Дружби, Соборна, Молодіжна Міст вул:Лісова, Садова, Гагаріна, Недашківських вул:Київськаорганізації:Відділ освіти Іванківської, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Церква Різдва Пресвятоі Богородиці, Мусійківська с\/р, СГВК Мусійки, Публічне акціонерне АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ТОВ ЗДВИЖ, ІВАНКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМТВО, Шаповалов Констянтин Володимирович, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Димарська сільська рада, Відділ культури, національностей, , ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Стецький Микола Миколайович, Комунальне підприємство Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Ірпінський Горенка вул:Мічуріна, Пушкіна, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров. організації:ФОП Галаган Василь Іванович Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Горенка вул:Шевченка Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Кагарлицький с. Стайки Київська кільцева Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Кагарлицький Мирівка вул:Шевченка, Миру, Шевченка пров., Польова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Бендюгівка вул:Бащенка організації:ТОВ Релін-агро Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Стайки всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Крюківщина, Софіївська, Стоянка, Малютянка, Гатне, Вишневе, Тарасівка, Новосілки, Святопетрівське, Боярка, Бобриця, Музичі, Забір'я нас.пункт:Крюківщина вул:Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська нас.пункт:Стоянка вул:Тичини нас.пункт:Малютянка вул:Ботанічна нас.пункт:Гатне вул:Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна нас.пункт:Вишневе вул:Європейська, Промислова, Балукова нас.пункт:Тарасівка вул:Північний, Островського, Комарова нас.пункт:Новосілки вул:Нова нас.пункт:Святопетрівське вул:Петрівського нас.пункт:Боярка вул:Яблунева нас.пункт:Бобриця вул:Набережна нас.пункт:Музичі вул:Леніна нас.пункт:Забір'я вул:Перемоги нас.пункт:Софіївська Борщагівка вул:Кошова організації:Товариство з обмеженою відповідальністю, Сільська рада Крюківщина, ФО-П Мойченко Віктор Пилипович, Гатненська сільська рада, Відділ освіти Києво-Святошинської, ФОП Котирло Павло Макарович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПП Коваленко, ТОВ Інфініті, ПП Іванова Т.А., ПП Киричок, ТОВ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, МП Бомакс, ФО-П Пацюк Любов Іванівна, ПП Шенькарук, ПП Юсипенко, ПП Бєгун І.Б., ОГПБ К-Святош. РПС Відродження, ПП Назаренко, ПП Сатурн – 1, ФО-П Чуйко Ігор Леонідович, ПП Лисак, КП КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА ТЕПЛОМЕРЕЖА, ФОП Королюк Роман Віталійович, ПАТ КБ ПРИВАТБАНК, ТОВ Агрофірма Насіння, ФОП Коваленко О.В., ФОП Резніченко, ФО-П Котирло П.М., ПП ТСЦ Благовіт, ФОП Палеха Тетяна Савівна, Комунальне підприємство Благоустрій, ОСББ Вишнева оселя-1, ФО Сидоренко В.М., ФО Кватерчук Н.Ф., КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУЗИЧІ, Публічне акціонерне товариство по, ФО Головченко С.С., ФО Ковальчук В.О., Богдан Віталійович, ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНО, Обслуговуючий кооператив, Товариство з обмеженою діяльністю Реконструкція з 8-30 по 17-00 год
Києво-Святошинський Шпитьки, Бобриця вул:Ватутіна, Леніна, Лермонтова, Щорса, Горького пров., Шмідта, Джерельна, Покровська вул:Шевченка організації:СПД Мелюхова Л.І., Шпитьківська сільська рада, Споживче товариство Дюна, ФО-П ЕрікянДавід Мартікович Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Бузова вул:Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка організації:Бузівська сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Петрушки, Вишневе вул:Лісна вул:Промислова організації:Приватне акціонерне товариство Н И В А Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Макарів, Зурівка, Завалівка, Фасівочка, Рожів вул:Заводський, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Ольгинська, Пушкіна, Довженка Олександра, Абрикосова, Шкільний, Героїв Чорнобиля, Шевченка, Героїв Крут, А\/С, Гончара Олеся, Олени Теліги, Львівська вул:Дачна, Горького вул:Шевченка вул:Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени вул:Леніна організації:ПАТ Київобленерго Макарівський РП, ФІЗИЧНА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, Товариство з обмеженою відповідальністю, Макарівська селищна рада, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО БорисЕЛІТ, ФОП Завалідрова Людмила Назарівна, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Заріцька Леся Петрівна, ПАТКИІВОБЛГАЗ, ФІЗИЧНА ОСОБА- ПІДПРИЄМЕЦЬ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВОМАКАРІВСЬКЕ, Макарівське сільське споживче, ФОП Судак Олександрович, ДУ КИЇВСЬКИЙ ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАКАРІВСЬКОЇ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА(ПАРАФІЯ )СВЯТОГО ПЕТРА, ПАТ Укрпошта, Київська міська дирекція, МАКАРІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ, Фізична особа-підприємець особа підприємець Самусенко В.Ф, ПП Лукашенко смт.Макарів, СПД Абрамов Ігор Євгенович, ФОП Башинський Аркадій Антонович, Державна інспекція сільського господар-, ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАР -, Ляшок Петро Григорович, Бордюг Ілліч, Макарівська РАЙОННА ЛІКАРНЯ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ПП ПОГОРІЛИЙ В.А. смт.Макарів, ПП Бізнес-центр, ФОП Негров Олександр Владиславович, Фізична особа Гулак Віра Олексіївна, МАКАРІВСЬКИЙ РИНОК, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Реконструкція з 13-00 по 16-00 год
Макарівський Завалівка, Юрів, Копіївка, Фасівочка, Червона, Пашківка, Ситняки, Чорногородка вул:Шевченка, Олі Токар, Сонячна, 1 Травня, Солов'їна вул:Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева, Зарічна, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська вул:Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки, Шевченка, Лісова, Вишнева, Набережна, Зарічна, 70 років Жовтня, Леніна вул:Володимирська, Полтавська Слобода вул:Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова вул:Шевченка вул:Миру, Луговий, Київська вул:Ірпінська організації:Рожівське споживче товариство, Юрівська сільська рада, ОРЕНДНЕ ПІДПРИЄМСТВО6-Й КИЇВСЬКИЙ, СПД особа-підприємецьПетренко В.А. с.Завалівка, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, СЕЛЯНСЬКЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПРЕДСТАВНИЦТВО ДАЙВ СКАЙ ЛІМІТЕД, ПАТКИІВОБЛГАЗ, Фізична особа підприємець, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Фізична Тимошенко Р., ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ПАТ Укрпошта, Київська міська дирекція, ВІДДІЛ ОСВІТИ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА, Пашківська сільська рада, ФОП Проскура Людмила СЛОБІДСЬКА С\/РАДА, Приватне акціонерне товариство, Обєднання співвласників багатопов.буд., СПД Кійченко Людмила Костянтинівна, Державне підприємство cпиртової та ліке, Релігійна громада Української православ-, Незалежної релігійної громади євангель-, ТОВАРИСТВО З ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФІЗИЧНА ПІДПРИЄМЕЦЬ, ПП Федосенко Ю.О. с.Завалівка, СИТНЯКИ С\/РАДА, Релігійна громада української православ-, ФОП Бульдович Альона Валеріївна, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ, Товариство з обмеженою відповідальністю Реконструкція з 10-00 по 15-00 год
Макарівський Бишів вул:Садова, Мічуріна, Циганкова, Київська організації:Сільськогосподарський обслуговуючий, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Миронівський Потік вул:Сторчеуса, Дружби, Потік організації:Селянське (фермерське) господарство, Потіцька с\/рада Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Обухівський Ст.Безрадичі, Дмитровичі, Н.Безрадичі всі вулиці Технічне обслуговування з 9-00 по 15-00 год
Обухівський Нещерів вул:Молодіжна, Івушка, Горіхова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Єрківці вул:Польова Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Циблі, Переяслав-Хмельницький вул:Садова, Радянська, Леніна, Жовтнева, Вишнева, Піонерська, Циблівська, Козинська, Комсомольська, Франка пров., Бойко-Павлова вул:Набережна Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький вул:Можайська, Лагерна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова організації:СПД Степаненко Світлана Володимирівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕРЕЯСЛАВ- Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Рокитнянський Запруддя Телешівка вул:Набережна, Шевченка вул:Київська Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Рокитнянський Острів вул:Садова, Зелена Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Сквирський Сквира вул:Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Розкішна вул:Садова, Шевченка організації:СТАВИЩЕНСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Ставищенський Розкішна вул:Польова, Клубний, Клубна організації:СПД КОНОНЮК ВАЛЕРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ Чистка траси з 8-30 по 19-00 год
Ставищенський Розкішна вул:Галянта Віталія, Лісова організації:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, Державне підприємство Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Буда, Степок, Кислівка, Тараща, Малоберезянське, Бовкун, Станишівка вул:Шкільна, Набережна, Соснова, Дачна вул:Шевченка, Набережна, Вишнева, Гончара, Шкільна вул:Шевченка, Левадна вул:Сікевича Володимира вул:Малоберезянська, Вулиця невизначена вул:Лісова, Шевченка, Гайова, Січнева вул:Калиновий пров. організації:КНПТРР Таращанський центр первинної, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Ляпко Микола Григорович, СТОВ Таращанська товариство, ВідділРМС, Товариство з обмеженою відповідальністю, Гречінський Володимир Валерійович, Київська обласна організація УТМР, Фізична особа-підприємець Глевацька Г.О., Степківська сільська рада, ПРИВАТНО-ОРЕНДНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ, Приватне акціонерне культури, молоді та спорту, СТ Хлібопек Чистка траси з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Лісовичі вул:Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова організації:ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Тараща вул:Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкаловапров. організації:ПП Добровольська Г.Г. Реконструкція з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Велика Березянка вул:Лесі Українки, Набережна, Гоголя, Рибачий, Комарова організації:СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО УКРРЕСУРС, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 9-00 по 18-00 год
Таращанський Тараща вул:Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції організації:Управління державної казначейської, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТАРАЩАНСЬКОЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВОТАРАЩАНСЬКЕ, Управління фінансівТаращанської, Міська Рада, 3 Державний пожежно-рятувальний загін, Райдержадміністрація, Головне управління Національної поліції, ТОВ Поліграф, Білоцерківський міськрайонний ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ, Головне територіальне управління юстиції, ТАРАЩАНСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА РДА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФОП Лисенко В. В., ФОП Мороз В.В., ФОП Купчик Елла Віталіївна, СТ Таращанський торговий дім, ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ, УСЗН Таращанської Київської області, Таращанський районний центр зайнятості, ПП Клас Пім, Релігійна громада месіанського іудаїзму, БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Фізична особа-підприємець, БІЛОЦЕРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА, ПП Марчук В.Д., Центр соціальних служб для сімї, дітей, Таращ.рай.тер.центр соц. обслуговування, ПП Мащенко В.М., ПП Гейко Т.П., ПП Лемешко А.М., СТ Хлібопек, Релігійна громада християн євангельської, ФІЗИЧНА – Молявчик Т.Д., Релліг.орган.Свято-георг.парафії, СПД Керпатенко І.А., Комунальне підприємство Таращанської, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ, Помелуйко Роман Романович Реконструкція з 9-00 по 18-00 год
Таращанський Лука вул:Дружби, Київська, Стадіонна, Козацька, Заводська організації:ФОП Кравченко Василь.Михайлович, Лучанська сільська рада Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Тетіївський Дзвеняче вул:Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Степова організації:ПСП Дзвеняче, Публічне акціонерне товариство, Комунальне Підприємство Дібрівка-Обрій Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Чорнобильський Чорнобиль, Вільча вул:Радянська, Без назви вул:Лісна організації:Головне управління Національної поліції, ДП Поліське лісове господарство, ТОВАРИСТВО, ДСП ПівнічнаПуща, Житомирська митниця ДФС, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ, ПАТ УСК Гарант-Авто, Державна екологічна інспекція, Приватне акціонерне товариство, ПрАТ Державний пожежно-рятувальний загін Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Яготинський Яготин, Тужилів, Кулябівка, Шевченкове вул:Зарічанська вул:Калитянська, Сонячна, Київський, Непорожнівська вул:Сонячна, Зарічна, Київська, Миру, Шевченка вул:Шевченка організації:ФОП Хоменко Олена Володимирівна, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯЗАРІЧАНСЬКА, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ТОВ Обрій, ФОП Корнієць Олег Степанович, СЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА, Лемешівська Свято Покровська Церква, Кулябівська с\/р, Відділ освіти, молоді та спорту, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне некомерційне підприємство, Комунальний заклад Технічне обслуговування з 9-00 по 16-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 7 мая 2021 г.
15:05
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В субботу, 8 мая, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
17:28
Инфраструктура Киева становится доступнее
17:09
Арестованное здание гостиницы Военно-Никольского монастыря в Киеве продано на аукционе за 307 млн ​​грн
16:51
На Оболони более половины подземных переходов требуют ремонта
16:26
В ЖК Edelweiss House завершены кровельные работы стилобатной части комплекса (видео)
16:04
На выходных, 8 и 9 мая, ярмарки в Киеве изменят маршруты общественного транспорта
15:31
Stolitsa Group повідомила про початок продажів нового будинку у ЖК “Варшавський 2”
15:02
В Киеве подожгли приют для бездомных животных на Демеевской (фото, видео)
14:25
В Киеве за минувшие сутки коронавирус унес жизни 30 человек
14:07
Более 700 тысяч тюльпанов расцвели на Певческом поле в Киеве
13:26
На Букринском плацдарме состоится церемония памяти погибших во Второй мировой войне
13:01
Жилой комплекс “Голосеевский” аккредитован Глобус Банком в рамках ипотечного кредитования
12:04
Минулої доби захворювання на коронавірус виявили в 366 жителів Київщини
11:05
На Киевщине СБУ задержала при получении взятки главу Дымерской ОТО Владимира Подкурганного (фото)
10:06
На улице Львовской в Киеве до вечера будут ограничивать движение транспорта
Календарь событий