суббота, 16 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 17 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Назва населеного пункту Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Швачиха, Власівка, Морозівка, Сезенків, Баришівка вул:Зоряна, Швачиська, пров. Гайовий, СТ Електрод, Солов'їна, Старокиївська, Лісова, Морозівська, Білозірська, Братерська, Бориспільська, Колесника, Садова, Тітенка, Селянська, Індустріальна вул:Комсомольська, Польова, Степова, Вересневий, Шкільний пров., Берізка, Вереснева, Космонавтів, Садова, СТ, Лесі Українки, Парникова, СТ Берізка-2, Світанок вул:Жовтнева вул:Центральна, Лісний, Шевченка, Цвілія, Гагаріна, Садова, Поліська, Сонячна, Сумська, Мирупров., Роменський, Королівський вул:Колесника, Білозірська, Братерська, Селянська, Старокиївська організації:Баришівська селищна рада, Сезенківська сільська рада, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ БАРИШІВСЬКОЇ районне споживче товариство, ФОП Кутіль Володимир Олексійович, СТОВ СЕЗЕНКІВСЬКЕ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ЦЕНТРТОВАРИСТВО, Комунальне підприємство, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ, ФОП Каленюк Олена Іванівна, ФОП Семенюк Іван Дмитрович, ФОП Пустильник Ірина Володимирівна, КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СОЦІАЛЬНО-, МП АТПАВТОТРАНС, ПАТ Київоблгаз, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАРИШІВСЬКОЇ Капітальний ремонт з 8-30 по 16-30 год
Баришівський Перемога вул:СТ, Шовковична, Старокиївська, Нова, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Партизанська організації:Садове товариствоПеремога, Перемозька сільська Рада, ПАТ Київоблгаз, ФОП Свириденко Любов Микитівна, Селянське (фермерське) господарство, Селянське(фермерське)господарство, ФОП Коваль Ігор Йосипович, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНЦЕРН – СВК , ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ господарство Куренівка, СЕЛЯНСЬКЕ(ФЕРМЕРСЬКЕ)ГОСПОДАРСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 16-30 год
Баришівський с. Швачиха, с.Сезенків, с. Власівка (частково) вул. Білорізька, Бориспільська, Батерська, Зоряна, Індустріальна, Колесника, Лісова, Морозівська, Гайовий, Садова, Селянська, Солов?їна, Старокиївська, Тітенка, Шевченка; вул. Гагаріна, Королівський, Леніна, Лісний, Миру, Поліська, Роменський, Садова, Сонячна, Сумська, Цвілія, Шевченка; вул. Берізка, Ветеранів, Енергетиків, Жовтнева, Комсомольська, Космонавтів, Л.Українки, Паркова, Польова, Роднічок, Садова, Світанок, Степова, Троянда, Шкільна. Капітальний ремонт з 8-30 по 16-30 год
Баришівський с. Перемога (частково) вул. Нова. Партизанська, Петровського. Старокиївська, Братів Ковалів, Будьоного, Забайкальська. Технічне обслуговування з 8-30 по 16-30 год
Білоцерківський Чупира, Озерна вул:Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності вул:Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка організації:ДПДГОЗЕРНАІБКІЦБ НААН, Товариство зобмеженою відповідальністю, Акціонерне товариство Укртрансгаз, Комунальне некомерційне підприємство, Відділ освіти Білоцерківської районної, Чупирянська сільська Рибак, ФОП Горзов, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Буряк, Парафія Святого Дмитрія Солунського, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Білоцерківське районне Реконструкція з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Сухоліси вул:Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір , Комунальне підприємство, Приватне сільскогосподарське, ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Блощенці вул:Героїв України, Білоцерківська організації:ФОП Коляда, Комунальне некомерційне підприємство, ФОП Герасимов Анатолій Миколайович Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Сухоліси вул:Польова , Комунальне Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Вільна Тарасівка вул:Шевченка, Дружби, Травнева Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Чепеліївка вул:Жовтнева Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Толстого, Сухоярська, Мережна, Технічне обслуговування з 9-00 по 17-00 год
Білоцерківський Блощинці вул.Героїв України Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський ВільнаТарасівка вул.Дружби, Шевченка чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Узин вул.Восток1, Восток2, Кохання, пров.Кохання, вул.лейт.Правіка, Волі Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Узин вул.Гагаріна, Річна Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Сухоліси юридичні Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Богуславський Медвин вул:Олександра Бочарова організації:Богуславський РП Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Іванівка вул:Центральна, Виноградна організації:Іванівська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ФОП ФЕДОРЕНКО ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Медвин Шестакова,Прокопенкова, Першотравнева,Миколія,Зруби, пр. Першотравневий,Госп двір Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Богуславський Богуслав Мисайлівська , 1-го Травня, Гідробаза Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Бориспільський Вороньків вул.Горохова,Червоноармійська,Комінтерна,Котовського,Радянського Капітальний ремонт з 8-30 по 17 год
Бориспільський Галавурів вул.Горфункіна,Шкільна,Чапаєва,Горького,Шевченка,Нова Капітальний ремонт з 8-30 по 17 год
Бориспільський М.Олександрівка,В.Олександрівка,Безуглівка вул.Сонячна,К.Шлях,Тиха,вул.Гагаріна,Тюльпанова Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Бориспільський Бориспіль вул.Приозерна Капітальний ремонт з 8-30 по 17 год
Бориспільський Бориспіль, Щасливе, Гора, Чубинське, Дударкiв вул:Аеропорт вул:Лесі Українки, Бориспільська, Героїв Майдану, Леніна, Перспективна, Волошкова, Радянська, Виноградна, Аріпей, Фермерська, Абрикосова, Лисенка, Лермонтова, Фестивальна, Зоряна, Вишнева, Вереснева, Польова, Гагаріна, Садова, Святкова, Лісова, Райдужна, Лісний, Вукаловича, Урожайна, Світанкова, Місячна, Лугова, Молодіжна, Соснова, Незалежності, Богуславська, Сонячна, Благовісна, Чарівна, Жовтнева, Костянтинівська, Сергіївська, Квіткова, Шевченка, Франка, Львівська, Чернігівська, Житомирська, Черкаська, Миколаївська вул:Центральна вул:Садово-Дачна вул:Лугова, Рильського пров.організації:ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Фізична особа – підприємець, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ, Товариство з обмеженою відповідальністю, СІЛЬСЬКА С.ЩАСЛИВЕ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Комунальне підприємство Щасливської, Приватне підприємство, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ФАРМАЦЕВТИЧНАТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, Гаражно будівельний кооператив Надія, ГБК ЗОРЯ, Приватне підприємство БЕРЕСТ, Фізична особа – підприємець Мудренко П.П, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРАТ ФІРМА, Товариство індивідуальних забудовників, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Фізична особа-підприємець, РГ УПЦ парафії на честь, ПП Орест – К, ПП ПЕЛЕС-ТУР, СПД Савенко Сергійович Капітальний ремонт з 10-00 по 17-00 год
Бориспільський Чубинське, Сошникiв, Мала, Процiв, Велика, Бориспіль, Безуглівка, Кiрове, Лебедин нас.пункт:Чубинське вул:Київська, Садово-Дачна, Погребняка, Дачна, СТ “МВС України”, Садова, Яблунева, Блізниченка, СТ “Агро”, Бориспільська, Лінія, Л.Шевцовой, Хаврука, Виноградна, Артема, Вербицького, Костенка, Виставкова нас.пункт:Сошникiв вул:Іванова нас.пункт:Мала Олександрівка вул:Горіхова, Гагаріна, Київська, Окружна, Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Лісова, Мічуріна, Степова, Будівельників, Костенка, Франка, Ліни Костенко, Весняна, Перемоги, Польова, Курчатова, Комарова, Корольова, Щаслива, Райдужна, Мальовнича, Малинова, Лазурна нас.пункт:Велика Олександрiвка вул:Кільцева, Лесі Українки, Молодіжна, Кочнєва, Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Чубинського, Бориспільська, Озерна, Тиха, Сухомлинського, Європейська, Чкалова, Авдеєва, Броварська, Перспективна, Грушевського, Каштанова, Сонячна, масив Ферма, Войтюка нас.пункт:Бориспіль вул:Київський Шлях, Сірова пров. нас.пункт:Безуглівка вул:2 Степова, Щаслива, Веселковий пров., Березова, Курчатова, Тюльпанова, Корольова, Набережна, Гагаріна нас.пункт:Кiрове вул:Пащенкових нас.пункт:Лебедин вул:Сулими Івана нас.пункт:Процiв вул:Івана Кудрі організації:Товариство з обмеженою відповідальністю, Управління Гуманітарного Розвитку, КОЛЕКТИВНІ ГАРАЖІ 40 шт., САДОВЕ ТОВАРИСТВО АГРО, САДОВЕ ТОВАРИСТВО МВС, Садове товариство НАФТОВИК, Гаражно-сарайний к-в Чубинський-1, Гаражно-сарайний к-в Чубинський-2, ГО Товариство споживачів енергії 220, Державна організація Бортницьке МУВГ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ТОВ АГРОСВІТ + , ТОВ Мсвелком, Приватне підприємство, Корпорація Украгропромбіржа, Приватне акціонерне товариство, ДОІБСГ Нива(сараї, гаражі), КП КУП Олександрівкажитлобудсервіс, Фізична особа-підприємець, Фізична особа підприємець Мойсеєнко, Фізична особа підприємець, СІЛЬСЬКА РАДА С.В.ОЛЕКСАНДРІВКА, ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА с. ЩАСЛИВЕ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, ДГ НИВА, Мале приватне підприємство ВІТАС, Фірма Агробудпереробка, Фізична особа – підприємець, Приватне підприємство Газ Буд Інвест , ТОВ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Фізична особа, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Державна організація(установа, заклад), ОСББ Чубинське, Субєкт підприємницької діяльності, Фізична особа-підприємець Грива Олег, Обслуговуючий кооператив, Релігійна організація, Фізична особа – підприємець Салівон Р.М., Фізична особа – підприємець СтаростенкоП, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП Крюкова, Об'єднання співвласників земельних, СПД Шевченко В.В., ПІДПРИЄМСТВО З 100% ІНОЗЕМНОЮ, ФО Шевченко Вадим Віталійович, ПП Дранник Іван Михайлович, Власов Валерій Олександрович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ОБ'ЄБНАННЯ БАГАТОКВАРТИРНОГО, ФОП Іван Федорович, УПЦКП ПРЕПОДОБНОГО ПАВЛА ПОСЛУШНОГО, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Воронькiв вул:Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна організації:СІЛЬСЬКА РАДА С.Вороньків Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Головурiв вул:Шевченка, Шкільна, Гарфункіна, Нова, Дружби, Горького, Шевченка пров. організації:СІЛЬСЬКА РАДА С.ГОЛОВУРІВ, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Фізична особа підприємець, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Галицька, Паторжинського, Приозерна Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Загальці Незалежності, Шевченка, Гідності Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Бородянський Бабинці вул. Молодіжна Капітальний ремонт з 8-30 по 17 год
Бородянський Дружня, Дмитрівка, Бородянка, Озірщина, Новий, Нова, Вабля, Блиставиця нас.пункт:Дружня вул:Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна нас.пункт:Дмитрівка вул:Центральна, Вишнева, Дмитрівський нас.пункт:Бородянка вул:Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля нас.пункт:Озірщина вул:Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО Озірщина нас.пункт:Новий Корогод вул:Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби нас.пункт:Нова Гребля вул:Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська нас.пункт:Вабля вул:Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова нас.пункт:Блиставиця вул:Нова організації:ФОП Лазаренко, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ДП КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ, ФОП Ковальов Микола Геннадійович, ФОП Кулик, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФО Кубаєнко Микола Костянтинович, ПП Слободяник Василь Іванович, ФО Шведченко Віталій Олексійович, Комунальне підприємство, ФОП Балабінська, Бородянська, Новогребельська сільська рада, Дружнянська, Дмитрівська, Новокорогодська, ВІДДІЛ ОСВІТИ, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ, САДІВНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОЗІРЩИНА, ФОП Шульгач Ігор Олександрович, ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОЕНЕРГО, ТОВ Профіт імпорт-експорт, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Степаненко, ФОП Масляна, ФОП Марченко, ФОП Єрмак, Приватне акціонерне товариство, ФОП Бєлогубцев, ФОП Червона Тетяна Григорівна, ФОП Негрієнко, Українська православна церква, ФОП Димарчук, ФОП Титенко, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП Прибатень, ФОП Тягнібедін, ФОП Рябенко Микола Іванович, ФОП Грива, ФОП Бондарчук, ФО Болгаркіна Олена Володимирівна, ФО Калетник Людмила Володимирівна, Товариство з обмеженою відповідальністю, ФОП Богаченко Леся Павлівна, ТОВ УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ФОП Чернишенко Віктор Олександрович, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ КОТЕДЖНЕ Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Бабинці вул:Заводська, Кооперативна, Східна, Лугова, Дзюбина, Івана Франка, Підсобне госп-во, Весела, Комарова, Козацька, Веселий, Травнева, Тітова, Пасічна, Зарічна організації:Бабинецька, САДІВНИЦЬКИЙ МАСИВ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Приватне підприємство, ФОП Холоденко, ФОП Зелінська Олена Володимирівна, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, ТОВ АРКУШ ЮЕЙ Реконструкція з 10-00 по 17-00 год
Бородянський Бородянка, Мигалки, Нове вул:Леніна, Ветеранів, Центральна, Млинова, Київська, Травнева, Травневий пров. вул:Героїв України Залісся вул:Студентська , Товариство з обмеженою відповідальністю, Бородянська, ФОПВойналович, ФОП Цуруль Раїса Олександрівна, ФОП Семеліт, ФОП Примаченко, БОРОДЯНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ, ФОП Коротенко, ПВТФ Венера, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО З, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Приватне акціонерне товариство Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Загальці вул:Незалежності, Шевченка, Правди, Гідності , ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Рассоха, Комунальне підприємство, Загальцівська, ВІДДІЛ ОСВІТИ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БОРОДЯНСЬКОЇ Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Бородянський Бабинці вул:Молодіжна організації:Бабинецька, ФОП Марченко Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Броварський Перемога вул:Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський організації:Калинівська селищна рада Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Красилівка вул:Київська, Квітневий, Нова Садова, Польова, Джерельна, Лесі Українки, пров. Польовий, Привітна, І.Радченка, І. Марченка, Гончара, Перемоги пров., Кожедуба, Незалежності, Новосадова організації:П.П.Корнійко Світлана Миколаївна, П.П.Курінська Зоя Василівна, Красилівська сільськарада Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Гоголів,Підлісся,Плоске Гоголів:Жовтнева,Черняховського,пр.Черняховського,АВМ,Насінневий завод,Остапа Вишні,Гоголя,пр.Котляревського,Шевченка,Нєкрасова,Грушевського,Ковпака,Калюка,Шевченка,Зоряна(Петровського),пр.КоцюбинськогоПідлісся:-повністю;Плоске:-повністю Капітальний ремонт з 08 по 20 год
Броварський Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Броварський Велика Димерка Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Залісся, Літочки Київська, Резиденція, Ватутіна Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Велика Димерка, Бровари Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська, М.Лагунової Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Велика Димерка, Гоголів Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Преображенська Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Шевченкове Шкільна, Глібова, Київська, Вокзальна, Космонавтів, Михайлівська Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Перемога Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Рожни, Бровари Пролетарська, Рибальська, Придеснянська, Космонавтів, Травнева, Партизанська, Пушкіна, пров. Вербинний, Коцюбинського, Травневий, Франка, Огородня, Франка пров., Кільцева, Дружби, Вербіна, Партизанський пров., Бульвар Незалежності Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Красилівка Басова, Мічуріна, Центральна, Енергетиків, Вишнева, Мічуріна пров., Горошкова Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Красилівка Київська, Квітневий, Нова Садова, Польова, Джерельна, Лесі Українки, пров. Польовий, Привітна, І.Радченка, І. Марченка, Гончара, Перемоги пров., Кожедуба, Незалежності, Новосадова Технічне обслуговування з 8-00 по 20 год
Броварський Залісся, Підлісся, Пухівка, Гоголів, Першотравневе, Рожни, Бровари, Плоске, Велика, Русанів вул:Резиденція вул:Весняна, Дружби, Миру, Гагаріна, Тиха, Будівельників, Лісова, Вишнева, Райдужна, Ясна, Весняний пров., Шевченка, Жовтнева, Козацький пров. вул:Шевченка пров. вул:Калюка, Шевченка, Грушевського, Некрасова, Зоряна, Київська, Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховськогопров., Чернишевського, Чернишевського пров., Жовтнева, Ковпака, Кільцева, Молодіжна, Красовського, Л.Українки, Жердовська вул:1-го Травня, Лісова, Центральна, Квітнева, Демидова, Мирна, Вишнева вул:Хуторський вул:Онікієнка Олега вул:Нова, Садова, Польова, Молодіжна, Лугова, Леніна, Будівельників, Київська, Ватутіна, Сонячна, Гагаріна, Жовтнева, Перемоги Димерка вул:Курчатова вул:Жовтнева організації:Державна організація АкціонернеРезиденція , Плосківська сільська рада, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, П.П.Корж Валентина Анатоліївна, Гоголівська сільська рада, ДППЗПлосківський, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФОП Примак Євгеній Петрович, Кравчук Марина Іванівна, товариство Укртрансгаз, , Комунальне підприємствоПлосківське, Публічне акціонерне товариство, П.П.Олійник Валерій Андрійович, СПД Топіха Микола Миколайович, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ, П.П.Ігнатенко Ольга Іванівна, Споживче товариство З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Відділ освіти Броварської районної, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ТОВ Європейські молочні технології, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Церква с.Плоске, Товариство з обмеженою відповідальністю Технічне обслуговування з 8-00 по 18-30 год
Броварський Шевченкове, Рудня, Богданівка, Велика, Тарасівка вул:Ковпака, Затишна, Вокзальна, Першотравнева, Матросова, Гвардійська, Польова, Молодіжна, Паркова, СТ Шевченково, Київська, Гоголівська, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Садова, Докучаєва, Сагайдачного, Михайлівська, Вишнева, П.Ангеліной, Глібова, Вчительська, Мічуріна, Кільцева, Перша Кільцева, Друга Кільцева, Окунинівська, Довженка вул:Ковпака, Молодіжна вул:Урожайна, Грушева, Богдана Хмельницького, Східна, Мешкова, Лучова, Лучовий, Високовольтна, Абрикосова, Липова, Матросова, Малинова, Теплична, Сливова, Озерна, Гагаріна, Шевченка, Польова, Парникова, Освітянська, Подильна, Очеретна, Заліська, Жовтнева, Окружна, Лермонтова, Травнева, Висока, Молодіжна, Ломоносова, Яблунева Димеркавул:Соборна, Богданівська, Вишнева, Вокзальна, Польова, Леніна пров. вул:"Публічне акціонерне товариство, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, ВП Київське територіальне АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, П.П.Новіков Анатолій Васильович, ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ВячеславТОВАРИСТВО, Садове товариствоШевченково, Богданівська сільська рада, Фізична особа-підприємець Дяченко, П.П.Теплюк Світлана Іванівна, ФОП Хилько Федір Степанович, Товариство з обмеженою відповідальністю, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП Грикун Миколайович, П.П.Слуговина Надія Олександрівна, СПД Луценко Світлана Миколаївна, Фізична особа, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Велика Димерка вул:Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова організації:ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, Церква с.В.Димерка Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Велика Димерка, Гоголів вул:Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева вул:Преображенська організації:ФОП Опанасенко Людмила Григорівна, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, Безсмертний Борис Якович, ФО ІваненкоЮрій Григорович Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Шевченкове вул:Шкільна, Глібова, Київська, Вокзальна, Космонавтів, Михайлівська організації:КЗ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НВО ЗЗСО-ЗДО, Броварська районна лікарня, П.П.Пономаренко Сергій Вікторович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, РГУПЦ архістратига Михаїла, ФОП Ковшун Галина Миколаївна, Докійчук Леонід Іванович, ФО Тюпишева Оксана КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, СПД Колот Володимир Григорович Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Велика Димерка, Бровари вул:Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська вул:М.Лагунової організації:ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, ФОП Герасименко Оксана Велерївна, ФОП Гришко Валентина Григорівна, ФОПікож Василь Петрович, ФОП Постол Анатолій Вікторович, П.П.Пікож Надія Петрівна Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Залісся, Літочки вул:Київська, Резиденція вул:Ватутіна організації:Державна організація Резиденція , Споживче товарство Заліське-2008, Публічне акціонерне товариство, Богданівська сільськарада, ФОП Бендик Людмила Дмитрівна, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Філія Броварське ДЕУ, П.П.Горбенко Генадій Володим. Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Рожни, Бровари вул:Пролетарська, Рибальська, Придеснянська, Космонавтів, Травнева, Партизанська, Пушкіна, пров. Вербинний, Коцюбинського, Травневий, Франка, Огородня, Франка пров., Кільцева, Дружби, Вербіна, Партизанський пров. вул:Бульвар Незалежності організації:Літківське споживче товариство, Рожнівська сільська рада Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Броварський Красилівка вул:Басова, Мічуріна, Центральна, Енергетиків, Вишнева, Мічуріна пров., Горошкова, Весняна організації:Красилівська сільська рада, П.П.Котляр Раїса Петрівна, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 8-00 по 20-00 год
Васильківський Глеваха вул:Київська, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Жовтневої Революції, Кожарова, Михайлівський, Набережна, Вокзальна організації:ГЛЕВАХІВСЬКА С\/РАДА, ПП ЧЕМЕР Юлія Миколаївна Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Васильківський Ковалівка вул:Кільцева, Леніна організації:Приватне сільскогосподарське, Ковалівська сільська рада Технічне обслуговування з 9-00 по 18-00 год
Васильківський Гребінки вул:Кірова, Київська, Партизанська організації:СПД ЛЕГКОБИТ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА, ГРЕБІНКІВСЬКА С\/РАДА, ПП СЕМИКОЗ Микола Анатолійович Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00
Васильківський смт.Глеваха вул.Островського, Боженка, Щорса Капітальний ремонт з 8-30 по 18 год
Васильківський смт.Гребінки вул.Кірова, Київська Організації: СПД ЛЕГКОБИТ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА ГРЕБІНКІВСЬКА С/РАДА ПП СЕМИКОЗ Микола Анатолійович Капітальний ремонт з 8-30 по 18 год
Вишгородський Володимирівка вул:Єрмошина Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Володимирівка Ярмошина Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Вишгородський Володимирівка Ярмошина Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Володарський Тадіївка, Тарасівка всі вулиці Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка вул:Соборний, Ярослава Мудрого, Миру організації:ФОП Растрепенін Андрій Володимирович, ПрАТ КОМПАНІЯ ІНТЕРЛОГОС, ФОП Касянчук Сергій Володимирович Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка вул:Загородня організації:ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Товариство з обмеженою відповідальністю Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка Соборний Ярослава Мудрого чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Володарський Володарка Зарічна Райагробуд чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ірпінський Буча, Коцюбинське вул:Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний, Польова, Депутатська, Полтавська, Гоголя, Грушевського вул:Пономарьова організації:Бучанська міська рада, ПП Нирковський С.Є., ПП Зайченко О.Д., Гостомельське споживчетовариство, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Шевчук І.Б., Підприємство з 1 іноземним, Відділ культури спорту виконкому, ФОП Замогильний Володимир Олександрович, ФОП Савченко, ФО Нелюбін, ФОП Веремієнко, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ІРПІНСЬКА, ФО-П МАРЧУК ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ, ТОВ Лідер, ТОВ Білицьке деревообробне, Комунальне підприємство, Маслова, Левченко, ТОВ УКР ЖИТЛО СЕРВІС, ТОВАРИСТВО Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ірпінь, Стоянка, Дмитрівка вул:Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого вул:Свердлова, Садова вул:Гуца, Фестивальний організації:СТ Ірпінь, Публічне акціонернетовариство, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ, Комунальне підприємство, ФОП Нетецький Сергій Костянтинович, ТОВ Торговий дім Прогрес, ОБЄДНАННЯ кооператив, ФОП Лубська Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ірпінь вул:Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса організації:УНІВЕРСИТЕТ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ, Комунальне підприємство, ПП Ісаєв С.Т., ФОП МарченкоРоман Дмитрович, ПП Терганов О.О., КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ІРПІНСЬКА, Комунально-побутове підприємство, ФОП Барановська, ТОВ Кегичівське, ТОВ Перший хлібозавод, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Дмитрук, ОСББ САДОВА, 45-А Реконструкція з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Буча Буча Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний, Польова, Депутатська, Полтавська, Гоголя, Грушевського Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Ірпінський Ірпінь Ірпінь Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 Кошевого Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Кагарлицький с.Антонівка вул. Вишнева, господарство Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Кагарлицький с.Антонівка вул. Вишнева, господарство Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Кагарлицький м.Ржищів вул. Ярослава Мудрого, Нова Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Кагарлицький м. Кагарлик м. Кагарлик Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Кагарлицький м. Кагарлик м. Кагарлик Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Кагарлицький Ржищів вул:Героїв Дніпра, Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Олімпійська, Адмірала Петренка, Івана-Валентина Задорожного, Коцюбинського організації:Фізична особа – підприємець Паламарчук, ФОПГаврилюк, Комунальна рятувально- водолазна служба, ПП Бусленко Т.І., ПП Кравець М.І., Фізична особа – Грінченко, ФОП Нікітаєв О.А., ФОП Редька С.В., ФОП Худобець Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Антонівка вул:Київська, Каштанова, Новий пров., Садова, Загребельна, Нова організації:Леонівська сільська Рада, СПД Литвин Р.В., ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, , Споживче товариство Продсервіс Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький Леонівка, Антонівка вул:Центральна вул:Вишнева, Першотравнева, Київська, Загребельна, Шевченка організації:ФГДар, Леонівська сільська Рада, МП Ферум Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Кагарлицький с.Антонівка вул. Каштанова Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Києво-Святошинський Боярка вул:Романа Шухевича організації:ТОВ ЛВ-плюс, ПАТ УКРМАШ-КОНВЕРСІЯ, Приватне акціонерне товариство, ТИС ЛТД Товариство з обмеженою Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Боярка, Тарасівка вул:Б.Хмельницького, 50 років Жовтня, В.Симоненка, Незалежності, Маяковського, Молодіжна, Жуковського, Таращанська, Залізнична, Білогородська, Соборності, Хрещатик, Яблунева вул:Залізнична організації:ЖБК Строитель, ТОВ Мелікс, Боярське ГВУ ЖКГ Боярської міськоїради, ТОВІнноваційна виробнича агенція, ФОП Савицький Д. В., Виконавчий комітет, Житлово-будівельний кооператив №4, Прив. нотаріус О.В., Комунальне підприємство КИЇВОБЛКІНО, ПП Манасян А.В., КП фірма Фреон, ЖБК -1тресту ДЕУУкргазнафтобуд, ТОВ Люкс, ТОВ Аптека 131, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФО-П Абраамян Бабкен Артаваздович, ПАТ КБ Приват Банк, ФОП Дзядевич Дмитро Володимирович, ОП зварювальної техніки, ТОВ ЛК Орбіта, АКБ Правекс-Банк, Боярське від, , ПП Шенькарук, ФОП ВАРЯНИЦЯ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, ПП Абрамян, Товариство з обмеженою відповідальністю, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА ТЕПЛОМЕРЕЖА, ПП Семенова, ФОП Українець В.О., Футбольний клуб Зеніт-Ергопак, ТОВ ТриМоб, ФО Пазюра Наталія Олегівна Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський БОЯРКА всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Бузова вул:Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка організації:Бузівська сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Боярка вул:Леніна, Миру, Покровська Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Боярка вул:М.Левицького організації:Боярське ГВУ ЖКГ Боярської міської ради, ПП Рахубляк, ОСББ Добробут-2012 Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Боярка вул:Білогородська, Калинова організації:ФОП Євтушенко Анна Костянтинівна Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський БУЗОВА Бузова Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський БУЗОВА Бузова Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Боярка Боярка Романа Шухевича Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Боярка Боярка Б.Хмельницького, 50 років Жовтня, В.Симоненка, Незалежності, Маяковського, Молодіжна, Жуковського, Таращанська, Залізнична, Білогородська, Соборності, Хрещатик, Яблунева Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Боярка Всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Боярка Боярка Леніна, Миру, Покровська Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Боярка Боярка М.Левицького Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год
Києво-Святошинський Боярка Боярка Білогородська, Калинова Капітальний ремонт з 8-30 по 19 год
Макарівський Березівка, Северинівка, Калинівка, Ніжиловичі, Копилів, Андріївка, Ясногородка, Грузьке вул:Чорнобильська, Лесі Українки, Польова, Житомирська, Калинова, Архітектурна, Дорожна, Соснова, Лісова, 36 км траси Київ-Чоп, Ярова, Лісовий, Б.Хмельницького, А.Ахматової, КТП, Сунична вул:Шевченка, Нова, Цвіточна, Перемоги, Гагаріна, Ватутіна, Грушевського, Соснова, КТП в полі вул:Київська вул:Першотравнева, Петровського, Підсухи вул:Польова, Миру, Заводська, КТП в полі вул:О.Меля вул:СТ “Березка”, Богушівська, Приозерна вул:Червоноармійська організації:Дочірнє підприємствоКиівське обласне, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Копилівська сільська рада, КОЛОНЩИНСЬКА Григорівна, ПриватнеСІЛЬСЬКА РАДА, Ніжиловицька сільська рада, ПП АГРОБУДСЕРВІС ГрінКом, ТОВАУТДОР УКРАЇНА , ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ, ПАТКИІВОБЛГАЗ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ФОП Лантух Ірина Борисівна, ФОП Дубик Ніна акціонерне товариство, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФІЗИЧНА ОСОБА- ПІДПРИЄМЕЦЬ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, Обслуговуючий кооператив Березівка, Міжгалузева науково-виробнича фірма, Комунальне підприємство -, Фізична особа-підприємець Семенов О., ФОП Котов Андрій Геннадійович, ФОП Захарчук Ірина Олександрівна, Фізична особа підприємець, СТ Березова роща, ФОП Воронюк Алла Борисівна, ТОВФермерське господарство Золотий, ФОП ДУ Вячеслав Якимчук Віктор Вікторович, ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВОУКРАЇНСЬКИЙ, Юрченко Олег Анатолійович, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВОМПК ОКЕАНІКА, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ, ФОП Ларчикова Тетяна Володимирівна, ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Реконструкція з 9-00 по 17-00 год
Макарівський Королівка, Макарів вул:Петровського, Шкільна, Клубна, Леніна вул:Стуса Василя , ВІДДІЛ ОСВІТИ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА, Королівська сільська рада, ФОП Зданович СергійЯкович Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Макарівський Борівка вул:Центральна, Я.Клименко організації:Борівська сільська рада, ПАТКИІВОБЛГАЗ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Макарівський Королівка вул.Пертовського Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Макарівський Борівка вул.Леніна Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Миронівський Потік Ватутіна Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Миронівський Потік вул:Мальованого організації:Потіцька с/рада Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Обухівський м.Обухів вул.Жеваги Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Обухівський Обухів вул:Зінченка, Жеваги, Лугова, Київська організації: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа, Виконавчий комітет Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
П.Хмельницький Циблі Дніпровська.Шевченка.Радянська. чистка траси з 8-30 по 16-30 год
П.Хмельницький Переяслав Кооперативна.Орлова.п-к Орлова.Лагерна.п-к Лагерний. чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Циблі, Хоцьки вул:Юнатів, Дружби, Шевченка, Жовтнева, Миру пров., Спортивна, Лесі Українки, Польова, Молодіжна, Дачна, Дніпровська, Радянська вул:Травнева організації:Садовоогородній кооператив Медик Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький вул:Можайська, Лагерна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова організації:СПД Степаненко Світлана Володимирівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕРЕЯСЛАВ- Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Рокитнянський Острів Садова, Зелена, Білоцерківська Технічне обслуговування з 8-30 по 17 год
Рокитнянський Запруддя Телешівка вул:Набережна, Шевченка вул:Київська Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Рокитнянський Острів вул:Садова, Зелена Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Сквирський Сквира Проектна Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Сквира вул:Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський Розкішна Незалежності, Франка Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год
Ставищенський Розкішна вул:Гагаріна, Франка, Незалежності організації:СПД МАТВІЄНКО Надія Ульянівна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Ставищенський с.Розкішна вул.Гагаріна,Незалежності Франка Чистка траси з 8-30 по 19 год
Таращанський Тараща Тичини,Білоцерківська,АЗС-WOG,Інтерлогос,УкрНафта,Автопарк-ПП Андрусенко,ПП-Прищепенко,СТО-ПП Рябець. чистка траси з 8-30 по 18 год
Таращанський Лісовичі вул:Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова організації:ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Тараща вул:Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкаловапров. організації:ПП Добровольська Г.Г. Реконструкція з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Тараща вул:Білоцерківська, Промислова, Лесі Українки, Лермонтова, Тичини, Набережна, Зелена організації:СПД Василевський Ігор Львович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Приватне підприємствоАндрусенко А.А., ПП Таращаприватбуд, ППШумейко Н.В., Фізична особа-підприємець, ФОП Петренко А. І., ФОП Курило В Ю., ФОП Рябець підприємство Чистка траси з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Плоске вул:Кузенного організації:ПП Кривенко Г.В. Чистка траси з 9-00 по 18-00 год
Таращанський Велика Березянка вул:Лесі Українки, Набережна, Гоголя, Рибачий, Комарова організації:СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО УКРРЕСУРС, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Технічне обслуговування з 9-00 по 18-00 год
Таращанський Велика Березянка Лука вул:Шевченка, Садова, Свободи вул:Б.Хмельницького Реконструкція з 8-00 по 18-00 год
Таращанський Тараща вул:Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції організації:Управління державної казначейської, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТАРАЩАНСЬКОЇ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВОТАРАЩАНСЬКЕ, Управління фінансівТаращанської, Міська Рада, 3 Державний пожежно-рятувальний загін, Райдержадміністрація, Головне управління Національної поліції, ТОВ Поліграф, Білоцерківський міськрайонний ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ, Головне територіальне управління юстиції, ТАРАЩАНСЬКЕ РАЙОННЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО, ФІЗИЧНА РДАОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФОП Лисенко В. В., ФОП Мороз В.В., ФОП Купчик Елла Віталіївна, СТ Таращанський торговий дім, ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ, УСЗН Таращанської Київської області, Таращанський районний центр зайнятості, ПП Клас Пім, Релігійна громада месіанського іудаїзму, БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Фізична особа-підприємець, БІЛОЦЕРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА, ПП Марчук В.Д., Центр соціальних служб для сімї, дітей, Таращ.рай.тер.центр соц. обслуговування, ПП Мащенко В.М., ПП Гейко Т.П., ПП Лемешко А.М., СТ Хлібопек, Релігійна громада християн євангельської, ФІЗИЧНА – Молявчик Т.Д., Релліг.орган.Свято-георг.парафії, СПД Керпатенко І.А., Комунальне підприємство Таращанської, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ, Помелуйко Роман Романович Реконструкція з 9-00 по 18-00 год
Таращанський Лука вул:Дружби, Київська, Стадіонна, Козацька, Заводська організації:ФОП Кравченко Василь.Михайлович, Лучанська сільська рада Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год
Тетіївський Теліжинці, Михайлівка, Хмелівка, Тетіїв вул:60-річчя Жовтня, Вишнева, Зарічна, Вінницька, Першотравнева, Вишневий, Перемоги, Шевченка, Набережна вул:1-го Травня, Першотравнева вул:Василівська вул:8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка організації:ППКРИСТАЛОН – ПЛЮС, ФОП Писаренко Сергій Петрович, ФОП Гелбутівський Олег Васильович, Гобатюк Григорій Надросся, ПП Моторний Павло Петрович, ПП Шамрай Сергій Григорович, Тетіївське споживче церкватовариство, КП ЦПМСД Тетіївської міської ради, Теліженецька сільська рада, Відділ освіти Райдержадміністрації, ПАТ Укртелеком, ФОП Шобей Лідія Юріївна, ПСП Слобода, Комунальне підприємство, Українська православна с. Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Чорнобильський Чорнобиль вул:Без назви організації:ДСП Північна Пуща Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Чорнобильський м.Чорнобиль Всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 16 октября 2021 г.
11:03
Пьяный водитель грузовика сбил в Киеве двух человек и попытался скрыться
10:01
Сегодня, 16 октября, на столичном Южном вокзале научат проводить реанимацию
09:06
За сутки в Украине вакцинировано от коронавируса почти 150 тысяч человек
07:15
Сегодня, 16 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 октября 2021 года
пятница, 15 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:08
ТРЦ Gulliver подготовил развлечения в преддверии празднования Halloween
16:01
До конца октября на станции столичного метро “Театральная” будет действовать выставка об инсулине (фото)
15:10
Кличко направил своих подчиненных в Дубай и Лозанну
14:02
За останню добу коронавірус діагностували в 391 жителя Київщини
13:57
“Подельники Кличко в 2019-2021 годах украли на ремонтах столичных домов 30 млн гривен”, - Беловол
13:15
Кличко просят навести порядок с нарушенным благоустройством в Дарницком районе Киева
12:08
На Киевщине открыли еще одну полицейскую станцию
11:09
Сегодня, 15 октября, из-за футбола может быть изменена работа столичного метро
10:10
В Киеве открыли памятный крест в честь погибших защитников Украины
09:04
За минувшие сутки в Украине вакцинировано от коронавируса почти 35 тысяч человек
Календарь событий