суббота, 24 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 17 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Недрянська, Механізаторів, ім. Іллі Турчиновського, Трубізька, Недрянський, Мирна, ім. Василя Стуса, Чаленка, Енергетиків, Миру пров., Незалежності, Затишна, Березанський шлях, Чкалова, СТ Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Кийка, Святкова, Польова, Б.Хмельницького пров., Новоселиця, Б.Хмельницького, Садовий, Котляревського, П. Мирного, Шевченків шлях, Толстого, Корольова, Героїв Небесної Сотні, Сортова, Промислова, Маяковського, Яготинська, Криниці, Світанкова, Пасічний, Шевченка, Горова, Шкільний, Шевченка пров., Вишневий, П. Мирного пров. Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Білоцерківський Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Трушки: Польова, Зарічна, Зелена Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Трушки: Набережна, Садова, Піщана, Надрічна Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Трушки: Лісова, Тихий, Піщана, Садова Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Гагаріна, Левада Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Гута: Н.Диченка Технічне обслуговування з 5 по 20 год
Богуславський Медвин: Жовтнева

Богуслав: Миколаївська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Шевченка, Шкільний, Першотравнева, Рудяківська, Івана Сулими, Лесі Українки, Леніна, Садова, Фермерська

Рогозiв: Центральна

Вишеньки: Кар'єрна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Миру, Центральна

Малі Єрківці: Дружби, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Садова, Центральна

Кийлiв: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Білоозерська, Пушкіна, Павлівська, Ціолковського, Коцюбинського пров., П.Верни, Челюскінців, Челюскінців пров., Коцюбинського, Розумовського, Сосюра, Князя Святослава, Ентузіастів, Незалежності, Грушевського пров., Грушевського, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Перемоги, Ю.Максюти, Яновського пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Проліски: Броварська, Промислова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім'ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Немішаєве: Гагаріна, Шевченка, Заводська Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Немішаєве: Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Франка

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Немішаєве: Ювілейна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Щолківська, Металургів, Залізнична, Ярослава Мудрого, Петлюри Симона, Київська Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Плоске: Ватутіна, Сонячна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Соборна

Глеваха: Вокзальна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна, Павлова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"

Дзвінкове: Запорізька

Данилівка: СТ "Наука"

Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: СТ "Зоря", Оксамитна, Вокзальна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Івана Мазепи, Декабристів, Першотравневий, Гетьмана Сагайдачного, Сільбудівський, Зої Космодем'янської, Фрунзе, Михайлівська, Івана Мазепи пров., Поштова, Березанський, Метальова, Лесі Українки, Березанська, Лесі Українки пров., Метальова пров., В/М 11, ДОС, Околичний, Околична, Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Аеродром "Васильків" Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Тростинка: Шевченка, Щорса, Миру, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Кожухівка: Шкільна, Валентина Загороднього, Б.Хмельницького, Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Франка, Данилівська, Лугова, Вишнева, Дружби, Дачна, Народна, Сонячна, Урожайна, СТ "Будівельник", Поле, Садова 2, Садова 3, Садова 1, Центральна 2, Польова, Залізнична, Лінійна, Дачний Кут, СТ "Калинівське", Скіфська

Данилівка: Лесі Українки, Центральна, Незалежності, Вакуленка, Нова, Шляхова, Грушова, Травнева, Зоряна, Н.Верещак, Д.Галицького

Іванковичі: Котовського

Липовий Скиток: Садова, Бобрицька, Академічна, Польова, Лугова, Незалежності, Кооперативна, Зарічна, СТ "Озерне", СТ "Квітковод", Шевченка, СТ "Стави"

Бобриця: Бобрицька

Березанщина: Щаслива

Варовичі: Нова, Леніна, Варовицька, Романенка, Вінницька, Дружби, Поліська, Університетська, Озерна, Зарічна

Глеваха: Чекістів

Калинівка: Індустріальна

Чистка траси з 9 по 18 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Шкільна, Шевченка, Григорія Савченка, Клименка, Корольова, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Миру, Коробейнікова, Гагаріна

Раківка: СТ "Журавлі"

Вишгород: Мазепи

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Сухолуччя: Мічуріна, Миру, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева Реконструкція з 18 по 18 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Івана Проскури, Чорнобильська, Комунальна, Миролюбна, Запрудська, Польова, Григоренка, Галіоса Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Мотрича, М.Рильського, Черненко Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Захарівка: Сільська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Осовець: Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: 1-го Травня, Федорова, Соборна, Лісова, Українська, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний, Польова, Депутатська, Полтавська, Гоголя, Грушевського

Коцюбинське: Пономарьова

Реконструкція з 9 по 19 год
К.-Святошинський Ходосівка: Садова, Чернеча Гора Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Котляревського, Б.Хмельницького, Археологічна, Вітряна, Молодіжна, Райдужна, Шкільна, Шевченка, Парникова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева

Музичі: Щорса

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Каштанова, Андріївська, Львівська, Сахравська, Балукова, Київська, Ужгородська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Тарасівська, Ужгородська, Лісна, Садова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Квіткова, Сагайдачного, Парникова, Гетьмана Сагайдачного, Приозерна, Б.Хмельницького

Музичі: Лісний

Дмитрівка: Дачна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Ярова, Горького, Горького пров., Комсомольська, Шевченка, Довженка, Механізаторів, Зелена, Лесі Українки, Польова, Олініченко, Зоряна, Островського, Лесі Українки пров., Надії, Виноградний

Віта-Поштова: Звенигородська

Нове: Чкалова, Яблунева

Боярка: Михайла Грушевського

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Лісне: Кленова Реконструкція з 10 по 20 год
Кагарлицький Слобода: Василя Березового, Миру, Вишнева, Малишка, Нагірна, Шевченка, Площа Слави, Заріччя Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Слобода: Василя Березового, Стріховська, Садова, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Слобода: Площа Слави, Молодіжна, Незалежності, Комсомольська, Народний Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Слобода: Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Кулініченка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
Миронівський Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська

Миронівка: Бузницького, Миронівка

Грушів: Грушів

Ходорів: Героїв Дніпра

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Шандра: Чкалова, Гагаріна, Т.Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Яхни: Деребасівська, Шкільний, Міжгірна, Кооперативна, Підгірний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Придніпровська, просп. Дніпровський, Юності

Обухів: Київська

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Українка: Південна, Вишнева, Залізнодорожна, Приозерна, Промислова

Підгірці: Васильківська

Обухів: Промислова

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Українка: Київська

Обухів: Каштанова

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Будьонного, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Робоча, Малишка, Володимира Чаплінського, Заводський, Радянська, Чаплинського, Буканова, Малишковський, 7 Листопада, Стрілецька, Козацька, Парковий, Жеваги, Яблуневий м-р, Будівельників, Будівельник м-р, СТ Будівельник, Черняхівська, Зелений Гай, А/С, Калинова, Калініна

Підгірці: Васильківська, В/Ч

Українка: Будівельників, Зв'язку, пров. Загребельний

Матяшівка: Коноша, Зелений Гай

Красне Перше: Нова, Жовтнева

Дерев'яна: Ярова

Григорівка: Шкільна, Заводська, Колгоспна

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Великі Дмитровичі: Садова, Підгірна

Реконструкція з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Каласовка, Хвойова, Москаленка, 4 Москаленка пров., Хутірська, Гірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 1 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Центральна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шкільна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шкільна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Мазепи Івана, Покровська, Сковороди, Хмельницького Богдана Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Шевченка, Дружби, Шкільна, Новомирська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Садова, Новомирська, Молодіжна, Каласовка Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Шевченка, Шкільний, Дружби Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе, Потапенка Ярослава, Мічуріна, 2 Петропавлівський, Самутіної Ганни, Суворова, Петропавлівська, Якубовського, Жданова, Бажана, Лазенка Сергія пров., Гагаріна, Сковороди, Підварський, Металургів, Чернишевського пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Горбані: Леніна, Гагаріна, Переяславська, Перемоги, Горького, Жовтневої Революції, Космонавтів

Чопилки: Центральна, Б.Хмельницького пров., Б.Хмельницького, 2 Шевченка, 1 Шевченка пров., Гора, Шевченка, 2 Шевченка пров.

Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Рокитнянський Запруддя: Набережна, Шевченка

Телешівка: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Зарічна, Шкільна, Шкільний, Зелений

Шарки: Господарство

Рокитне: Заводська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: Гагаріна, Висоцького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2 Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2 Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Незалежності пров., Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Северинівка: Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Великі Гуляки: Шкільна, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Дідівщина: Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Ціолковського, Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
14:55
Осенью в Киеве и ряде городов Украины вырастут тарифы на горячую воду и отопление
14:04
В Киеве отметили 31-ю годовщину поднятия украинского флага над столицей (фото)
13:06
Сегодня вечером, 24 июля, на трех станциях метро возможны ограничения из-за футбола
12:13
Олексій Чернишов: Проєкт “DNISTER CANYON” — чудовий приклад переваг децентралізації
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 30 жителів Київщини
11:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
10:04
За сутки в Украине привились от коронавируса почти 153 тысячи человек
09:01
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
08:06
В Украине увеличился налог на доход по страховым договорам для аграриев
07:15
Субботние ярмарки 24 июля пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 июля 2021 года
пятница, 23 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий