вторник, 28 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 16 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало в

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

*FB

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Пасічна: Зарічна, Пузикова, Шосткінська, Степовий, Сумська, Поліська

Борщів: Грушевського

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Баришівський

Баришівка: Новоселів, Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний, Соборна, Незалежності пров., Пасічанський, Добра, Добра пров., Франка, Кошового, Троїцька, Богдана Хмельницького, Охотнічий, Центральна, Військовий, Заводський, Вишневий, Поштовий, Котляревського, Набережна, Миру пров., Трубіжська, Зерова, Гетьмана Дорошенка

Пасічна: Щастя

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Білоцерківський

Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів

Реконструкція

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Чмирівка: Білецького, Зелена, Ніколаєва, Терешкової, І.Франка, Луценка

Фурси: Обручева пров.

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фурси: Незалежності, Лесі Українки, Поповича, Ярослава Мудрого

Реконструкція

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин: Гагаріна, Левада

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Медвин: Шевченка, Проценкова, Набережна, Зарічок

Богуслав: Я.Мудрого

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Бориспіль: Глибоцька, Нижній Вал, Київський Шлях, Європейська, Лютнева, Нова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Кільцева, Вишнева, Мазепи, Центральна, Я.Ручко

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бородянський

Козинці: Нова, Мічуріна, Шкільна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Діброва: Валентина Опанасенка, Шевченка

Пісківка: Заводська

Козинці: Нова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Козинці: Шевченка, Шкільна, Нова, Франка, Вулиця невизначена

Дружня: Леніна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Діброва: Шевченка, Валентина Опанасенка

Козинці: Нова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Щолківська, Металургів, Залізнична, Ярослава Мудрого, Петлюри Симона, Київська

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Електриків, Переяславський шлях, Княжицька, Лугова, Перонна, Івана Пулюя, Герцена

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Требухів: Броварська, Парникова, Котовського, Кільцева дорога, Котовського пров., Центральна

Бровари: Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Плоске: Ватутіна, Сонячна, Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Плоске: Ватутіна, Сонячна, Лугова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Електриків, Переяславський шлях, Княжицька, Лугова, Перонна, Івана Пулюя, Герцена

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Пухівка: Космонавтів, Шевченка, Шевченка пров., Проліскова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Пухівка: Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Соколівка: Молодіжна, Гагаріна, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Лосятин: Урожайна, Замкова, Гагаріна, Набережна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Димер: Зоряна, Благовісна, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Вишгородський

Ясногородка: Коцюбинського, Колективна, Митова, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровська, Дніпровський

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Сухолуччя: Мічуріна, Миру, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева

Реконструкція

з 10 по 18 год

Володарський

Березна: Загороднього, Академіка А.П. Комара

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Стара Оржиця: Набережна, Гоголя, Центральна, Шевченка

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Стара Оржиця: Центральна, Садова, Гоголя

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Стара Оржиця: Польова, Центральна, Сонячна, Гагаріна, Лісна

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Стара Оржиця: Центральна, Незалежності, Миру

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Стара Оржиця: Запоріжська, Заводська, Будівельників, Будівельна, Центральна

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Нова Олександрівка: Ягідна, Вулиця невизначена, Українська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка, Першотравнева, Центральний пров., Українська, Чкалова, Макаренка, Кармелюка, Макаренка пров., Кошового, Набережна, Бідненків

Войтове: Європейська, Перемоги, Незалежності, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру, Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Старовичі: 8 Березня, 1-го Травня

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Старовичі: Миру, Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Іванків: Івана Проскури, Поліська, Базарна, Толочина, Зоряний пров., Зоряна, Заводська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Старовичі: 8 Березня, 1-го Травня, Миру, Дружби, Заріччя, Лугова, Цвєточна

Олива: Кухарська, Жовтнева, Перемоги, Дружби, Іванова, Ровенська

Захарівка: Сільська

Кропивня: Поліська

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Іванківський

Старовичі: 8 Березня, 1-го Травня

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Вишневе: Київська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Вишневе: П.Дорошенка, В.Чорновола, Б.Хмельницького

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Гатне: Франка, Жулянська, Космонавтів, Свободи, Петрівського

Святопетрівське: Святоюріївська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Вишневе: Київська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Вишневе: Балукова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Вишневе: Б.Хмельницького, П.Дорошенка

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Вишневе: Піонерська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Вишневе: Стуса, І. Франка, Василя Стуса

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Ходосівка: Степова

Реконструкція

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Стави: Ватутіна, Петровського, Садова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Стави: Донецька

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Медова, Бащенка, Зеленського

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Кагарлик: Світанкова, 1-го Травня, Трояндова, Гайова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Мирівка: Першотравнева, Вишнева, Гагаріна, Молодіжна, Миру, Масляннікова, Шовкова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Макарівський

Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка, Підлісна, Лісова, 1 Травня, Жовтнева

Буян: Вокзальна, Нова, 60-річчя Жовтня, 1 Травня, Заводська, Пролетарська

Кодра-торф: Кірова, Нова, Шевченка, Кооперативна, Молодіжна, Механізаторів, 1 Травня, Партизанська, Підлісна

Колонщина: Марянівка

Кодра: Шевченка, Молодіжний пров., Невизначена

Макарів: Ярослава Мудрого

Гавронщина: Київська

Чистка траси

з 9 по 19 год

Макарівський

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Андріївка: Шевченка, О.Меля

Реконструкція

з 10 по 18 год

Макарівський

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Андріївка: Шевченка, О.Меля

Реконструкція

з 10 по 18 год

Миронівський

Пії: Пиі, Південна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Миронівський

Пії: Пиі, Південна, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Миронівський

Пії: Лугова, Підгірна, Західна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Соборності, Кооперативний, Вершути, Дачний, Вершути пров., Рибальський

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Благовіщенська, Красилівська, Канівська, Лисенка пров., Миронівка

Росава: Квітневий

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Обухів: Волошкова, Київська, Зарічна, Підгірний ж/м, Гайдамацька, Петрусенко, Промислова, Піщана, Гоголя, Промислова зона, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Обухівський

Перше Травня: Поповича, Чорноморська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха

Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Безіменний

Переяслав-Хмельницький: Поліська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка

Єрківці: Польова

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Жовтнева, Набережна, Озерний, Нова

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Гайшин: Гайова

Єрківці: Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Культури

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Миру, Західна, Мисливська, Польова

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Насташка: Степурівський, Степурівська

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Київська, Шевченка, Соборна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Гейсиха: Центральна, Чумацька, 1-го Травня

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Плоханівська, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Грінчука, Дружна, Рідна, Праці, Академіка Байраківського, Тургенєва

Технічне обслуговування

з 8 по 13 год

Тетіївський

Тетіїв: Плоханівська, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Грінчука, Дружна, Рідна, Праці, Академіка Байраківського, Тургенєва

Технічне обслуговування

з 13 по 19 год

Фастівський

Мотовилівка: Соборна, Шкільна, Квітнева, Фастівська, Садова, Озерна, Лесі Українки, Польова, Озерний, Польовий, Вулиця невизначена, Без назви

Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна

Велика Мотовилівка: Васильківська, Хмельницького, Шкільна, Урожайна, Комарова, Гоголя, 1-го Травня, Толстого, Я.Мудрого, Шевченка, Миру, Оленівська, Короленка, Колгоспна, Руліковського, Пушкіна, Васильківський, Котовського пров., Господарство

Оленівка: Шевченка, Соборна, Бойцова, Шкільна, Незалежна, Варвари Ханенко

Борова: Олександра Свірського, Залізнична, 1-го Травня, Січових Стрільців, Абрикосний, Табірний, Мічуріна, Сергія Гуріча пров., Миру, Вокзальна

Фастів: Броварський пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Кожанка: Заводський, Миру, Гагаріна пров., Гагаріна, Дружби

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Чистка траси

з 8 по 19 год

Яготинський

Трубівщина: Центральна, Островського, Садова, Озерна, Заярська, Мисливська

Яготин: Ярослава Мудрого

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 28 сентября 2021 г.
13:43
Макарівську лікарню знову перепрофілювали під COVID-19, - очільник громади Токар
13:24
В Киеве проведут проверку работы коммунальных рынков и ряда других КП
13:03
Полицейские Киевщины расследуют отравление собак в Переяславе
12:44
Компания невестки заместителя Кличко выиграла тендеров на полмиллиарда – Бахматов (видео)
12:24
“Киевский метрополитен” рассказал о ходе ремонтных работ на станциях
12:02
В Киеве работу фонтанов продлили до 4 октября
11:44
В Шевченковском районе столицы на пешеходном переходе сбили полицейского (фото)
11:22
До 1 октября около села Стоянка будет перекрыта одна полоса на трассе Киев-Чоп
11:03
COVID-19 діагностували в 269 жителів Київщини
10:45
Правоохранители Киева отчитались о задержании группы подозреваемых в рейдерском захвате предприятия
10:24
Сегодня возможно ограничение работы трех столичных станций метро из-за футбольного матча “Шахтер” - “Интер"
10:04
Курс валют в Киеве: 28 сентября 2021 года
09:44
Правоохранители сообщили о подозрении адвокату, который присвоил две квартиры умерших жителей столицы
09:22
Жительница Киевщины умерла, отравившись бледной поганкой
09:04
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 120 тысяч человек
07:15
Сегодня, 28 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
Календарь событий