понедельник, 8 марта 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 16 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Бориспільський Головурiв: Чумацький шлях, Нова

Бориспіль: Володимира Момота

Вишеньки: Вишнева, Ясенева, Затишний пров.

Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Бране Поле: Центральна, Подільська, Садова, Остапа Вишні, Квітнева, 30 років Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Франка, Нижній Вал, Європейська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Богданівка: Ланова, Польова, Пушкіна, Кримця, Заліський, Заліська, Подильна, Гайова, Айвазовського, Шарля Азнавура, Хачатуряна, Параджанова

Бобрик: Лесі Українки

Рудня: Шкільна, Лісова

Бровари: Старотроїцька

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Велика Димерка: Пушкіна, Вишнева, Відродження, Лісова, Квітнева, Вокзальна, Докучаєва, Січнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Глеваха: СТ "Глеваха-1" Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Свято-Михайлівська, Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Сергієнко, Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кадомка: Смілкової Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Ясногородка: Довгий Брід, Підлісна

Мостище: Щорса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Юрів: Садова, Зарічна, Вишнева, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Пушкіна, Степова, Яблунева, Підгірна, Будівельників, Лермонтова, Грушевського, Суворова, Корольова, Партизанська, Партизанський, Юності, Гончара, Польова, Франка, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Трипілля, Колгоспна, Малишка, Зої Космодем'янської, Наддніпрянська, Зелена, Виноградна, Залізнодорожня, Сонячна, Миру

Дерев'яна: Ярова, Хуторна, Садова, Гончарна, Шкільна, Глинищанська, Сонячна, Підгірний, Усівська, Ліщана, СТ "Овражек", Молодіжна, Київська, Польова, Невизначена

Обухів: Гайдамацька, Кооп. "Сонячний", Франка, Сонячний м-н, Трипільська, Київська, Чумацький шлях, Урочище Педина

Плюти: Лугова

Макарів: Радянська

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Гейсиха: Шевченка, Садова, Нова, Центральна, 40 років Перемоги, Миру, Федоренка, Чумацька, 1-го Травня

Богатирка: Шевченка

Брилівка: Петрівська, Вишнева, Заріччя

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Фастівський Півні: Горького, Тітова, Підгірна, Петровського, Набережний, Береговий, М.Рильського

Дмитрівка: Тітова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Головурiв: Чумацький шлях, Нова

Бориспіль: Володимира Момота

Вишеньки: Вишнева, Ясенева, Затишний пров.

Чистка траси з 8 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Соборна, Горького, Жулянская, Гоголя, Шкільний, Гагаріна, Велика Кільцева

Боярка: Бульварна, Лесі Українки

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Миру, Центральна, Васильківська Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Надрічна, Росьова, Польова, Жовтнева Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Мала Супоївка: Новоіванівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Бабкіна пров., Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий, 3 км. автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ, Сосюра, Каховська, Ціолковського, Василя Лукашевича, Каховський, Чернишевського, Герцена, Незалежності, Сковороди, Березовського, Сірова пров., Сірова, Березовського пров., Вересая, Остапа Вересая, Польовий, Спортивна, Розумовського, Лісова, Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польова, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса, 5 км автошляху Бориспіль-Золотоноша, Глібова, П.Верни, Драгоманова, Стефаника, Булгакова, Вересая пров., Білоозерська, Амосова, Кутузова, Лобановського, Р. Окіпної пров., Раїси Окіпної

Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров., Соборності, Вишнева, Тарасівська, Соборності пров., Малишевського, Вітчизняна, Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Калинова, Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Головурівська, Зоряна, 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький, Яблунева, Вороньківська

Городище: Центральна, Соборна, Волошкова, Степова, Привітна, Чубинського, Проліскова, Лугова, Кірова, Слави, Свободи, Травнева, Райдужна

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв, Невизначена, Заводська

Глибоке: Центральна, Полковника Радієвського, Героїв Майдану, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Нова, Садова, Яблунева, Котовського, Ялинкова, Молодіжна, Каштановий, Лісовий, Лісова, Миру, Журавлина Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні

Тетіїв: Коцюбинського

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна, Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова, Цвіткова, Польова, Робітнича, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров., Лаврентія Похилевича, Рідна, Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Дачний, Чехова, П.Мирного, Мисливський, Коцюбинського, Сікорського, Якова Орланда пров., Дачне селище, Плоханівська, Набережна, Срібний, Миру, Гетьманська, Шевченка, Нова

Теліжинці: Миру

Денихівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар'янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Ташань: Житника, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Переяславська, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Ташань: Переяславська, Леніна пров., Житника, Леніна, Шевченка, Польова, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Богданівка: Б.Хмельницького, Бондаренка

Коптевичівка: Богдана Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Богданівка: Диміївська, Шевченка, Ганни Самарської Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Масківці: Польова, Тиха, Шкільна, Шевченка, Молодіжна, Весняна, 1-го Травня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Масківці: Майданна, Щаслива, Тиха, Лугова, Мисливців, 1-го Травня, Центральна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна, Галавурівська, Лісова, Довженка, Сонячна, Леніна, Тракторна, Л.Українки, Суворова, Яблунева, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Малишевського, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська

Процiв: Дружби

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна Технічне обслуговування з 9 по 12 год
К.-Святошинський Малютянка: Танкістів, Ботанічна, Гоголя, Лісна, Ювілейна, Матросова, Перемоги, Пимоненко, Молодіжна, Виноградова, Травнева, Декоративна, Воровського, Оленівська, Амосова, Кобзарська, О.Пересвіта, Зелена

Бобриця: Козацька

Гореничі: Бородавки, Леніна

Боярка: Б.Хмельницького

Білогородка: Левадна

Реконструкція з 9 по 18 год
Сквирський Великополовецьке: Підгайя, Центральна, Соборна, Чапаєва, Заярчанська, Садова, Кошова, Першотравнева, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева, Молодіжна Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Сквирський Пищики: Молодіжна, Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна, Гагаріна, Надрічна, Шевченка, Лісова, Будівельна, Театральна

Безугляки: Шевченка, Нова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Великополовецьке: Центральна, Стадіонна, Молодіжна, Шкільна, Садова

Сквира: Сонячна

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
К.-Святошинський Білогородка: Шевченка, Промислова

Святопетрівське: Абрикосова, Виноградна, Бишівська, Озерна, Окружна, Яружна, Зоряна, Господарська, Садова, Незалежності, Приозерна, Молодіжна, Соборний пров, Святомихайлівська, Польова, Приміський, Б.Хмельницького, Петрівського, Лугова, Яблуневий, Амосова, Білгородська, Травневий, Білогородська, Сонячна

Петрушки: Шевченка

Шевченкове: Джерельна

Чайки: Франка

Стоянка: Лісна

Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська

Шпитьки: Центральна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Мала Кільцева

Реконструкція з 10 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 8 марта 2021 г.
09:13
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
12:08
Коронавірус виявили в 351 жителя Київщини
11:11
При ликвидации пожара в Святошинском районе Киева спасатели обнаружили тела трех человек (фото)
10:08
Из-за ветра в Киеве приспустили самый большой флаг Украины
09:09
За сутки в Украине умерло более 100 больных коронавирусом
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 8 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 8 марта 2021 года
воскресенье, 7 марта 2021 г.
18:05
С 15 марта в Ирпене на Киевщине начинается прием проектов на Общественный бюджет
17:06
Две трети зарегистрированных в Киеве безработных - женщины
16:04
Правоохранители задержали подозреваемую в убийстве полицейской на проспекте Бажана
15:05
Депутат Киевсовета просит главу Дарницкой РГА Ярослава Лагуту ускорить процедуру землеотвода для школы на Позняках
14:01
Замглавы КГГА Николай Поворозник заявил о завершении дела о коррупции, с которым связывали его имя (документ)
13:07
В Киеве за сутки 14 человек скончались от осложнений, вызванных коронавирусной болезнью
12:02
“Укрзализныця” 8 марта предоставит женщинам на борту поездов “Интерсити +” бесплатный доступ к фильмотеке
11:06
Минулої доби на Київщині COVID-19 виявили в більш ніж трьохсот жителів
10:19
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил женщин с праздником весны
Календарь событий