вторник, 3 августа 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 15 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Маяковського

Садове: Фабрична

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Ярешки: Центральна, Коцюбинського, Космонавтів, Луговий, Молодіжна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Узин: Заводська

Технічне обслуговування

з 6 по 20 год

Білоцерківський

Мала Вільшанка: Миру, Миру 2 пров., Шкільна, Перемоги пров., Миру 1 пров., Миру 3 пров.

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Іванівка: Миру, Центральна, Васильківська

Чистка траси

з 8 по 18 год

Богуславський

Побережка: Ярослава Мудрого, Лесі Українки, І.Франка, Пушкіна, Новоселиця, Боярська

Красногородка: Боярська

Богуслав: Польова

Чайки: Центральна

Мисайлівка: Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Шупики: Першотравнева, Шупики

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Дешки: Зарічна, Росьова, Шевченка, Лесі Українки, Вишнева, Тихий пров., Зоряний пров., Берегова, Франка, Нагірна, Польова, Шевченка пров.

Тептіївка: Радьки, Польова, Яр, П.Запорожця, Лісний, Молодіжна, Корсунська, Росьовий

Вiльховець: Яблуневий, Шкільна, Виноградна, Гагаріна, Поштова, Світанок, Річний, Степова, Виноградний пров., Польова, Нагірний, Центральна, Ставкова, Поштовий, Садова, Чернишова, Фонарний, Фонарна, Степовий, Лісовий, Шкільний, Лесі Українки, Лісова, Зарічана, Зарічний пров.

Калинівка: Гагаріна, Лісова, Росьова, Корсунська, Росьовий, Лугова

Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький

Москаленки: Лісова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Шупики: Першотравнева, Шупики

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Запорізька, Нижній Вал, Завокзальна, Київський Шлях, Городня, Франка

Сеньківка: Набережна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Київський Шлях

Дударкiв: Незалежності

Старе: Загатка

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Глибоке: Садова, Окружна, Ватутіна, Суворова, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Перемоги, Вишневий пров.

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Запорізька, Нижній Вал, Завокзальна, Київський Шлях, Городня, Франка

Сеньківка: Набережна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Київський Шлях

Дударкiв: Незалежності

Старе: Загатка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Київський Шлях

Технічне обслуговування

з 10 по 16 год

Бородянський

Галинка: Центральна

Качали: Шевченка, Шевченко-Нова

Стара Буда: 1-го Травня

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Толстого, Степана Разіна, Гордієнка Костя, Дорошенка, Садова, Старотроїцька, Сєдова, Маяковського, О.Довженка, Заводська, Старотроїцький, Княжа, Дарвіна

Пухівка: Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Броварський

Богданівка: Богдана Хмельницького, Ломоносова, Садова, Леніна, Шевченка, Освітянська, Польова, Гагаріна, Гайова, Горького, Хоменка, Ланова, Окружна, Лермонтова, Молодіжна, Горького пров., Юнацька, Висока, Лісова

Шевченкове: Вокзальна, Кукси Миколи

Рожни: Літківська

Велика Димерка: Соборна

Залісся: Київська

Княжичі: Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Броварський

Пухівка: Нова, Садова, Яблунева, Котовського, Ялинкова, Молодіжна, Каштановий, Лісовий, Лісова, Миру, Журавлина

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

Княжичі: Корольова, М.Логунова, Франка, Бориспільська, Будівельників, М. Новосьолова, Марії Лагунової, Поповича, Петренка, Бориспільський

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Броварський

Гоголів: Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Броварський

Калита: Малинова, Миру, Бредака, Шевченка, Кобзаря

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Броварський

Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Васильківський

Глеваха: Котляревського, Садова, Чернишевського, Сонячна, Зоряна, Постишева, Карла Маркса, Пушкінська, Богдана Хмельницького, Миру, Гоголя, СТ "Олімп", Ботанічна, Вокзальна, Посольська, Київська, Шевченка, СТ "Радуга", Мономахівська, Кармелюка, Степова, Дундича, Прорізна, Садовського, Парковий, Паркова, Тупікова, СКОВОРОДИ, Успенський, Зарічна, Нижня, Ярославська, Соборна, Олегівська, Гетьманська, Ромашків, Малютянська, Академіка Вавілова, Академіка Моргуна, Академіка Патона, Лесі Українки, Стефаника, Марка Шляхового, Лугова, Миру пров., Озерна, Квіткова, Виноградна, Саксаганського, Кирилівська, Галицька, Академічна, Любавинська, Мефодіївська

Нова Глеваха (не використовувати): Гулака-Артемовського

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Яцьки: Поле, Радянська, Калініна, Комсомольська, Набережна, Свердлова, Б.Хмельницького, Шевченка, Поповича, Леніна, Жовтнева, Перемоги, Космонавтів, Польова, Калініна пров.

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Вишгородський

Рудня-Димерська: Чорноморська, Комунарська, Меліораторів

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Володарський

Логвин: Польова, Гагаріна, Карташова, Шевченка

Чистка траси

з 6 по 20 год

Згурівський

Мала Березанка: Франка, Козацька, Набережна, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Іванківський

Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Іванківський

Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Лисенка, Бучанський, Лермонтова, Комінтерна, Надсонова пров., Мечнікова, Толстого

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Квіткова, Стельмаха, Пісочна, Воїнів Інтернаціоналістів, Пролетарська, Зелена

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Глеваха: Миру пров.

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Хотів: Ветеринарний пров.

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Боярка: Хрещатик, Лісна, Паркова, Лісний, Садова, Парковий, О. Ткаченко пров., Михайла Грушевського, Сєдова, Леніна, Молодіжна, Світлогорська, Житомирський

Лісники: Ватутіна, Козача, Суворова, Кільцева

Тарасівка: Гоголя пров., Боженка, Леніна

Крюківщина: Виноградна, Сагайдачного

Софіївська Борщагівка: Соборна, Весняна, Шевченка, Садова, Волошкова

Любимівка: Київська

Петропавлівська Борщагівка: Шевченка

Чайки: Грушевського

Вишневе: Промислова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Білогородка: Шевченка, Промислова

Святопетрівське: Абрикосова, Виноградна, Бишівська, Озерна, Окружна, Яружна, Зоряна, Господарська, Садова, Незалежності, Приозерна, Молодіжна, Соборний пров, Святомихайлівська, Польова, Приміський, Б.Хмельницького, Петрівського, Лугова, Яблуневий, Амосова, Білгородська, Травневий, Білогородська, Сонячна

Петрушки: Шевченка

Шевченкове: Джерельна

Чайки: Франка

Стоянка: Лісна

Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська

Шпитьки: Центральна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Мала Кільцева

Реконструкція

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Слобода: Василя Березового, Стріховська, Садова, Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стрітівка: Б.Хмельницького, Кошового, Колгоспна, Нагірна, Садова, Нова, Героїв Трипілля, Гагаріна, Підгірна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Бишів: Підгаївська, Підгаївський

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Ніжиловичі: Петровського

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів, Польова

Фасова: Довга, Франка, Жовтнева, Хуторна, Шевченка, Набережна, Грузецька

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна, Зарічна, І. Франка, Вишнева, Центральна, Вінницька, Чкалова, Шевченка, Нова, Колгоспна

Весела Слобода: Комсомольська

Реконструкція

з 10 по 17 год

Обухівський

Трипілля: Пушкіна, Степова, Яблунева, Підгірна, Будівельників, Лермонтова, Грушевського, Суворова, Корольова, Партизанська, Партизанський, Юності, Гончара, Польова, Франка, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Трипілля, Колгоспна, Малишка, Зої Космодем'янської, Наддніпрянська, Зелена, Виноградна, Залізнодорожня, Сонячна, Миру

Дерев'яна: Ярова, Хуторна, Садова, Гончарна, Шкільна, Глинищанська, Сонячна, Підгірний, Усівська, Ліщана, СТ "Овражек", Молодіжна, Київська, Польова, Невизначена

Обухів: Гайдамацька, Кооп. "Сонячний", Франка, Сонячний м-н, Трипільська, Київська, Чумацький шлях, Урочище Педина

Плюти: Лугова

Макарів: Радянська

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Германівка: Дніпровської Чайки, Невідомих Партизанів, Виговського, Олени Ковальчук, Б.Хмельницького

Реконструкція

з 9 по 15 год

П.-Хмельницький

Гайшин: Гайова

Єрківці: Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Культури

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Циблі: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Мазінки: Шевченка, Альтицька, Пушкіна, Левадня, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Набережна, Вокзальна, Червона Січ, Мирний, Прорізна, Криничний, Липневий, Виноградна, Вулиця невизначена

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Медоварна, Поштова, Першотравнева, Заводська, Маслозаводська, Вокзальна, Ігоря Зінича, Незалежності

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Телешівка: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Липовецька, Поштовий, Корольова, Соборна, Кривоноса, Успенська

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира: Соборна, Незалежності

Капітальний ремонт

з 10 по 17 год

Таращанський

Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Тетіївський

Бурківці: Леніна, Надводського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Тетіївський

Горошків: Надії пров., Поповича, Лантушенко

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Фастівський

Кожанка: Шевченка, Кільцевий, Лугова, Луговий, Шевченка пров., Миру пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Півні: Незалежності

Дмитрівка: Кільцева, Унавська, Гагаріна, Вінницька, Вулиця невизначена, Тітова, Незалежності

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Богданівка: Коцюбинського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 3 августа 2021 г.
11:40
1 января 2022 года в Украине должны быть созданы Силы территориальной обороны
11:24
Захворювання на коронавірус виявили в 20 жителів Київщини
11:05
Игорь Кушнир поднял флаг “Киевгорстроя” на пик Озоди
10:44
На столичном водоеме возле станции метро “Нивки” произошел замор рыбы (фото)
10:21
Курс валют в Киеве: 3 августа 2021 года
10:01
Сегодня, 3 августа, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
09:40
Юним українським бійцям ММА вдалося обійти в командному заліку Росію та США – Артур Палатний
09:21
В Киеве нашли повешенным главу “Белорусского дома в Украине” Виталия Шишова
09:01
В Украине за сутки вакцинировали против коронавируса 125 тысяч человек
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 3 августа 2021 года
понедельник, 2 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
За июль в Киеве было зарегистрировано четыре температурных рекорда
20:02
Віддайте нам наші квартири: інвестори ЖК “Варшавський Плюс” прийшли до Фонду державного майна України з акцією
20:01
В Киеве обезврежена преступная группа, на счету которой 150 нападений на иностранных граждан (фото, видео)
19:41
Вышгородский райсовет соберется на внеочередное заседание по передаче Вышгородской теплосети и Ивановского стадиона
19:26
Медучреждениям Киева выдали почти 25 тыс доз вакцины Moderna (адреса)
Календарь событий