понеділок, 23 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 16 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у  Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Богуславський Половецьке: Корсунська Ремонтні роботи з 16 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Гайдара пров., Лісова, Лугова, Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров., Шевченка пров., 8 Березня, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна пров., Першотравневий, Кошового, Ватутіна, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Польова, Івчука, Набережна, Гоголя, Північна, Тиха, Довженка, Тичини, Героїв АТО, Тичини пров., Ланова, Сонячна, Аптечний, Горького пров., Приозерна, Молодіжна, Бориспільська

Любарцi: Центральна

Бориспіль: Київський Шлях, Толстого

Займище: Горького

Глибоке: Квіткова

Безуглівка: 2 Степова

Мала Олександрівка: Степова

Іванків: Народний

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Перемога: Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Гагаріна, Гетьманський, Червоноармійська, Тимирязєва, Декабристів, Грушевського, Івана Мазепи Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Миру, Кітченка, Княгині Ольги пров., Князя Святослава пров., Софіївська Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Керамічна, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Керамічний, Сонячна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Княжа Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Гетьмана Сагайдачного Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Васильківський, Михайлівська, Васильківська, Гетьмана Сагайдачного Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Івана Мазепи, Декабристів, Івана Мазепи пров., Поштова Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Здорівка: Ватутіна, Кірова, Піщаний, Чапаєва, Ватутіна пров. Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Соснова, Олександра Лістрового, Прорізна, Довженка, Хлібна, Вулиця невизначена, Княжа, Козацька, Згоди Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Здорівка: Піщаний, Чапаєва, Ватутіна, 2-й Яровий пров., Івана Франка Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Князя Ігоря, Князя Ігоря пров., Антонія і Феодосія, Козацька, Республіканська, Козацький пров., Козацький 2 пров., Гастелло Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Олександра Лістрового, Довженка, Козацька, Княжа, Козацький 2 пров., Вугільний, Барвінкова, Зоряна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Здорівка: Озерна, Озірна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Хлібна, Соснова, Згоди, Прорізна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Плесецьке: Пушкіна, Зарічна, Пушкіна пров., Лісна, Центральна, Мотовилівська Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Іванківський Людвинівка: Щорса, Лесі Українки Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гореничі: Леніна, Теплична

Хотів: Липовий Яр, Князькина

Гнатівка: Шевченка

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Макарівський Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар'єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Макарівський Калинівка: Київська Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Завалівка: Шевченка, Олі Токар, Сонячна, 1 Травня, Солов'їна

Юрів: Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева, Зарічна, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська

Копіївка: Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки, Шевченка, Лісова, Вишнева, Набережна, Зарічна, 70 років Жовтня, Леніна

Фасівочка: Володимирська, Полтавська

Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Ситняки: Миру, Луговий, Київська

Чорногородка: Ірпінська

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Заводська, Абрикосова, Шкільний, Заводський, Ярослава Мудрого Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Миронівський Юхни: Юхни, Центральна, Набережна, Богуславська, Польова, Берегова, Лісова, Кільцева, Шевченка, Молодіжний, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна, Приймака, Степова, Франка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 16 год
Обухівський Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях

Григорівка: Лесі Українки, Радянська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Гусачівка: Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Перемоги

Григорівка: Колгоспна, Лермонтова

Нові Безрадичі: Набережна

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Григорівка: Героїв Майдану, Шкільна, Леніна, Заводська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Григорівка: Гагаріна, Віті Коробка, Колгоспна, Біла Вежа, Щаслива Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Григорівка: Набережно-Польова, Польова, Набережна, Вишнева

Дерев'яна: Польова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Матяшівка: Героїв Небесної Сотні, Пушкіна, Ватутіна

Григорівка: Яблунева, Пушкіна, Леніна

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Ставищанський Сухий Яр: Леніна, Кобилянської

Буковина: Кобилянської, Чернівецька, Карпатська, Молодіжна, Миру, Леніна

Стрижавка: Польова

Червоне: Радянська

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров. Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Тетіївський Кошів: Садова, Кочубея, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Кошів: Садова, Кочубея, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понеділок, 23 травня 2022 г.
20:34
Рашисти захопили п'ять підприємств концерну “Укроборонпром”
20:27
На деокупованій території Київщини відновлено роботу Ірпінського міськсуду
20:05
У межах прикордонних районів Київської, Житомирської та Рівненської областей посилено кордон з білоруссю
19:49
У Чорнобильській зоні вибухотехніки натрапили на сховок зарядів розмінування рашистів (відео)
19:23
Через обстріли зупинено газопостачання Донецької та Луганської областей
19:02
Україні доведеться ввозити більше солі з-за кордону: через бойові дії ДП “Артемсіль” зупинило роботу
18:42
Росія розгортає на території Криму два додаткових зенітних ракетних дивізіони, - Генштаб ЗСУ
18:17
КП “Міський магазин” оприлюднив адреси для розміщення тимчасових атракціонів у Києві
18:01
Суд надав дозвіл на арешт Януковича у справі про підписання “Харківських угод”
17:42
У столичному парку “Деснянський” встановлюють нові лави та урни (фото)
17:23
Прокуратура вимагає повернути столичній громаді об’єкт нерухомості на Березняках вартістю 110 млн гривень
17:11
В “Євро-Реконструкції” пояснили появу в платіжках нової графи
16:42
В Україні розпочались перевірки АЗС через завищені ціни на пальне
16:23
Після ракетного удару по Десні знайдено тіла 87 загиблих, - Зеленський
16:02
У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, що варто знати про вірус мавпячої віспи
15:45
Правоохоронці повідомили рашисту про підозру у вчиненні воєнних злочинів у Мощуні на Київщині
Календар подій