воскресенье, 23 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 15 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Сидори: Хоздвір Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Сидори: Калинова, Весняна, Урожайна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Сидори: Гагаріна, Левадна, Шкільна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Розаліївка: Перемоги, Мічуріна, Миру Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Героїв Крут, Нєкрасова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Богуславський Коряківка: Лугова, Центральна, Степовий, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: 3 Гаражна, 1 Гаражна, Польова, Миколаївська, Миру, Садова, Маяковського, Дачна, Озерна, 40 років Перемоги, Ярова, Садовий, Липнева, Соборна, Б. Хмельницького Усунення дефекту з 8 по 18 год
Богуславський Дмитренки: Красилівка, Берегова, Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Старе: Лісова, Сріблянська, Загатка, Герасименка, Перемоги, Левадна, Дніпрова, Шевченка, Польова, Садова, Заводська, Партизанська, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний, Заповідна, Берегова, Шевченка пров., Військовий полігон

Вишеньки: Короленка

Сошникiв: Герасименка

Займище: Лісова, Дачна, Лугова, Польова, І.Франка

Мирне: Молодіжна, Іващенка, Нова, Рудяківська, Центральна, Лесі Українки, Березнева, Польова

Щасливе: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Глибоке: Довженка, Перемоги, Окружна, Героїв, Нова, Квітнева, Перемоги пров., Суворова, Ватутіна, Гагаріна пров., Гагаріна, Грушевського, Шевченка, Шевченка пров., Мічуріна, Весняна, Польова, Виноградна, Центральна, Калинова, Садова, Польовий, Квітневий, Леніна, Паркова, Калиновий пров., Ясенева, Журавлина, Озерна, Молодіжна, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Вишневий пров.

Гнідин: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Голубівка, Головатого Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня

Іванків: Бориспільський

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Дружби, Шевченка, Гагаріна, Перемоги, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Квітнева, Гідності, Дружби, Правди Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Берестянка: Джерельна, Центральна, Заводський, Іванківське шосе, Невідомих Солдат, Майданівська, Пушкіна, Медова

Нове Залісся: Кримська

Шибене: Шевченка, Піонерська

Небрат: Покровська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Незалежності, Шевченка, Правди, Гідності Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Молодіжна, Свободи, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Генерала Небогатова, Соборності, Привокзальний, Шевченка, Соснова, Привокзальна, Гагаріна, Травнева, Козацька, Свободи, Петлюри, Вербна, Гагаріна пров., Орлика пров., Миколи Матвієнка, Миколи Матвієнка пров., Вишнева, Молодіжний, Вишневий пров., Чайковського, Веселий, Садова, Тарасівська, Варшавська, Петлюри пров., Старософіївська, Європейський, Київська, Текстильників, Луговий, Чкалова, Текстильщиків, Севастопольський, Ворошилова

Бородянка: Дружнянський

Дружня: Привокзальна

Немішаєве: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Дружби, Гоголівська, Довженка, Миру, Б.Хмельницького, Пасічна, Світанкова Підключення/відключення споживачів з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Лесі Українки, Білана Олександра, Геологів, Некрасова, Удовиченка Олександра, Білодібровна

Семиполки: Рукосуєва

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Прилуцька, Б.Хмельницького, Будівельників, Мазепи, Зелена Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Русанів: Пролетарська

Велика Димерка: Котовського, Степана Разіна, Садова, Покровська, Бобрицька, Бобрицький, Волошкова, Гайова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: М.Миронець, Тарасівська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Освіти, Дорожна, Вишневий, Залізнична Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Крушинка: Річна, Польовий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Дніпрельстан, Лермонтова, Дніпрельстан пров., Польовий Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Фестивальна, Донбасівська Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Коцюбинського, Соборна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Кармелюка, Кармелюка пров., Фестивальна, Чехова Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Зарічна, Зарічний, Молодіжна, Козловського Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Тракторна, 7 Тракторний, Радянська, В.Середи Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Тракторна, Юрія Скляра, Середи Валерія пров., Радянська, Щорса, Вулиця невизначена, 7 Тракторний, Кошмана, В.Середи, А.Дармостука Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Кошмана, Лісовий, Лісова, Тракторна, Соснова, Тракторний Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Квітки-Основ'яненка, Б.Хмельницького, Івана Кудрі, Чкалова, Чкалова пров. Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Іванковичі: Окружна, Табачний, Ярова, Леніна, Чубаря пров., Захисників Вітчизни, Шкільна, Хутірський, Білоруський, Шкільний, Полтавський, Рози Люксембург пров., Кавказька, Щорса пров., Зарічна, Зарічний, Котовського, Підгірний, Радянська, Івана Кудрі, Мисливський, Селянська, Садова, Молодіжна, Ворошилова, Піщаний, Радянський, Прорізна, СТ "Роднічок", Озірна, СТ "Шляховик", Курська, Р.Люксембург, Чубаря, Котова

Рославичі: Польова, Лісова, Польовий, Леніна, Нагірна, Гоголя, СТ "Південне", СТ "Просвіщенець", Підгірна, Поле, Шевченка

Зелений Бір: Грушевського, Зоряна

Мархалівка: Комсомольська, Калініна, Кавказька, Зарічна, Леніна, Грушевського, Гагаріна, Дачна, Освіти, Шкільна, Київська, СТ "Берізка", Сосновий, Лісова, Садова, Кавказький, 1 Травня, Яровий, Вільхова, Нова, Соснова

Васильків: В/М 11

Глеваха: Дорожна

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Васильків: Соборна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Нижня Лугова, Небесної Сотні Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: 1-го Травня, Гетьмана Сагайдачного Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Зарічна, Вільний, Вільна, Лермонтова, Соборна, Солов'їна, Зарічний, Набережна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Робкорівська, Верхня Лугова, Нижня Лугова, Пушкіна, Романтична Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Велика Бугаївка: Поле, Незалежності Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Васильків: Дніпрельстан, Полководця Боженка, 2 Дніпрельстан пров. Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Вишгородський Пірново: Леніна, Поштова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Пірново: Піонерська, Радянська, Комсомольська, Київська, Кірова, Леніна, Червоноармійська, Деснянська, Деснянський, Набережна, Дубовий гай Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Володарський Надросівка: Лесі Українки, Квітнева, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Нова Оржиця: Садова, Першотравнева, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Красне: Пушкіна, Леніна, Семенова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Олива: Жовтнева, Перемоги, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Людвинівка: Щорса, Лесі Українки Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Іванківський Іванків: Шевченка, Тетерівська, К.Фещенко, Сосніних, Київська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Орлика, Білокур, Глінки, Новооскольська, Садова, Гайдамацький, Північний, Лермонтова пров., Північна, Гайдамацька, Гоголя, Некрасова, 2 Північний Тупік, Мечнікова, Садовий, Северинівська, Лермонтова, Кочура, Соборна, Мінеральна, Полтавська, Героїв, Толстого, Комінтерна, Пушкінська, Миру, Карла Маркса, 9 Лінія, Ломоносова, Курська

Ворзель: Квіткова, Ворзельський, Ватутіна, Петропавлівська, Лесі Українки, Молодіжна, Кленова, Захисників України, Київська, Садова, Горького, Польова, Горького пров., Лісова, Лісовий, Паркова, Курортна, Європейська, Медова, Яблунська, Чайковського, Чайковського пров., Жданова, Гвардійська, Ворошилова, Будівельна, Залізнична, Ворзельська, Окружна, Бучанська, Ковельська, Стражеска, Березова, Семеніївська, Незалежності, Ватутіна пров., Ю.Збанацького, Софіївська, Радянська, Тюльпанова, М.Амосова, Свободи просп., Леніна, Пролетарська, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 32+650-км 33+530, Великого Жовтня, Грушевського

Мироцьке: Паркова

Буча: Склозаводська, Тургенєва, Депутатська, Старояблунська, І. Франка

Гостомель: Миру

Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Остромирська, Мирна, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Некрасова, Степова, Ярова, Дніпровська, Ярослава Мудрого, Південна, Садова, Вишнева, Вереснева, Правика, Військ.містечко №4, Весняна, Сонячна, Лугова, Автошляхова, Покровська, в/ч-0565, Українська, Південний пров., В. Радченка, Озерна, Радченка пров., пров. Л. Бикова, Червоноармійський, Свято-Покровська, Кірова, Балабуєва, Героїв України, Проскурівська

Буча: Зої Гайдай, Миколи Носова, Мельниківська, Тургенєва, Сілезька, Пушкінська, Кірова, Лісова, Максима Ридзанича, Євгена Гребінки, Євгена Маланюка, Вокзальна, Котляревського, Інститутська, Л. Симиренка, Івана Котляревського

Ірпінь: Натана Рибака

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
К.-Святошинський Стоянка: Ірпінська, Незалежності, Київська, Бальзака, Лісна, Дачна, Меліораторів, Лесі Українки, Приозерна, Тичини, Польова, Житомирське Шосе, Пушкіна, Сади "Воїн", Шевченка, Східна, Соснова, Дніпровська, а/д Київ-Житомир 20 км, Осіння, Прорізна, Гарматна, Лісний пров., Житомирська, 21 км автошляху Київ-Чоп

Вишневе: Київська

Київ: 21 км Житомирського шоссе

Білогородка: Лісна, Кірова

Боярка: Територія технікума, Хрещатик

Гореничі: Окружна, Нова, Висоцького пров., Гайдая, Садова, 21 км Житомирського шосе, СТ “Воїн-1”, Лінія 5

Неграші: Шевченка

Лісники: Лісна

Капітанівка: 23 км автошляху Київ-Чоп

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Садова, Болгарська, СТ "Медик" Лінія 3, Садовий, Лугова, Толстого, Колективні сади, Велика Кільцева, Лісова, Пушкіна, Травнева, СТ "Залізничник", СТ "Дружба", с/т “Медик”,вул. Садова Лінія, СТ “Дружба”, лінія 1 Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Леніна, Островського, Шевченка, Соборна, Південна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Грушева, Ягідна, Калинова, Тарасівська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Франка, Лікарняний, Партизанська, Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Шевченка, Паширова, Чирки, Комсомольський

Дмитрівка: Молодіжна

Тарасівка: Островського

Гореничі: Леніна

Технічне переоснащення з 10 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Героїв Дніпра, Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Олімпійська, Адмірала Петренка, Івана-Валентина Задорожного, Коцюбинського, Солов`їна, Троїцька, Соборна, Ярмаркова, Освіти, Оболонська, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня, Шевченка, Силкіних, Комарова, Франка, Толстого, Радіаторна, Незалежності, Київський Шлях, Вокзальна, Пилипа Орлика, Райдужна, Леніна, Пушкіна, Кошового, Зенона Головінського, Нова, Козацька, Яблунева

Панікарча: Садова

Халча: Виселкове

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Леонівка: Центральна, Польова

Антонівка: Загребельна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Леонівка: Центральна, Гагаріна, Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна, Гагаріна, Садова, Мічуріна, Циганкова, Київська

Чорногородка: Ірпінська, Привітна, Клубний, Будівельна, Польова, Бишівська, Дубина, Садова, Мирний пров., Франка, Поліська, Молодіжна, Шевченка, Новоселиця, Тихий, Зарічна, Лісова, Слобода, Київська

Яблунівка: Грушевського, Миру

Маковище: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Заводська, Абрикосова, Шкільний, Заводський, Ярослава Мудрого Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Калинівка: Київська Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня

Бишів: Садова

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Миронівський Козин: Моргунівка, Молодіжна

Салів: Берегова, Молодіжна, Центральна, Салів

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру

Трипілля: Шевченка

Великі Дмитровичі: Польова

Красне Перше: Юності

Макарів: Радянська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Андрія Малишка, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Косинки, Шевченка, Юності, Лесі Українки Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Долина: Садова, Миру, Космонавтів, Шевченка

Красне Перше: Юності

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 16 год
Обухівський Долина: Миру, Першотравнева, Космонавтів, Франка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Середня, Гагаріна, Перемоги, Сахна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Літописна, Літописний, Можайська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Телешівка: Зарічна, Шкільна, Шкільний, Зелений

Шарки: Господарство

Рокитне: Заводська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Київська, Мічуріна, Мічуріна пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Київська, Мічуріна, Мічуріна пров. Усунення дефекту з 8 по 18 год
Сквирський Таборів: Балишова Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Ставищанський Гейсиха: Степова, Гагаріна, Молодіжна, Федоренка, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Торчиця: Хуторянська, Лісова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Торчиця: Хуторянська, Лісова Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Ставищанський Торчиця: Хуторянська, Лісова Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Таращанський Тараща: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров. Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Тетіївський Денихівка: Садова, Колгоспна, Лиса Гора, Радянська Ремонтні роботи з 7 по 19 год
Тетіївський Росішки: Перемоги, Миру Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Південно-Західний, Гусева, Гусева пров., Офірянський, Галафеєва, Лянгасова, Великоснітинська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Європейська Ремонтні роботи з 9 по 16 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Черняхівка: Гагаріна, Шевченка, Зарічна, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Годунівка: Поліська, Борщика, Перемоги, Кравченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Черняхівка: Шевченка, Вокзальна, Крамаренка, Миру, Відділок Гречанівка, Молодіжна, Шкільна, Авіаційна, Польовий стан, Гагаріна, Заводська, Зарічна, З.Космодем'янської, Польова, Садова, Першотравнева

Богданівка: Б.Хмельницького, Бондаренка, Коцюбинського, К.Білокур, Набережна, Польова, Луначарського

Коптевичівка: Богдана Хмельницького, Київська

Жоравка: Шкільна, Першотравнева

Рокитне: Бранця

Ремонтні роботи з 9 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

воскресенье, 23 января 2022 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:03
Главного лесничего Высшедубечанского лесхоза будут судить за вымогательство 40 тысяч долларов
16:06
“Киевская перепичка” сравнялась по цене с гамбургером из McDonald's
15:01
Lufthansa переносит ночные рейсы в Киев на фоне опасений нападения России на Украину
14:00
Право принимать Всемирную зимнюю Гимназиаду – 2023 получила Украина, - Андрей Стрихарский
13:06
В Броварах столкнулись маршрутка и внедорожник (фото, видео)
12:24
“Большая стройка”: в Запорожье открыто движение по самому высокому вантовому мосту Украины (фото, видео)
12:01
Захворювання на коронавірус виявили у 376 жителів Київщини
11:03
Под Борисполем в пожаре погиб мужчина
10:06
За сутки в Украине вакцинирован 38 861 человек
09:04
На трассе Киев - Сумы пьяный водитель Kia выехал на встречку и столкнулся со Skoda (фото)
07:15
Сегодня, 23 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 января 2022 года
суббота, 22 января 2022 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:05
Маломобильные киевляне попросили столичную власть обеспечить работу лифтов в переходах Соломенского и Святошинского районов в морозы
16:04
Завтра, 23 января, на катке ВДНХ состоятся мастер-классы олимпийских чемпионов по фигурному катанию и хоккею
Календарь событий