понедельник, 17 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 16 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівський, Обухівському, Сквирському та Тетіївському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, Чапаєва пров., Молодіжна, Дачна, Чкалова, Дачний, Олександра Довженка, Олександра Довженка 2 пров., 2-га Чапаєва, Весняна, Миру, Квітнева, Шкільна, Шкільний, Весняний пров., Їдальня, Лугова, Миколи Вінграновського, Луговий 1 пров., Луговий 2 пров., Гагаріна, Гагаріна пров., Лісова, Ватутіна пров., Ніконенка, Надрічний, Миру пров., Надрічна, СТ, Олександра Довженка 1 пров., 1 Нова, Джерельний пров., 1 Таращанська, Нова, Скважина, Полігони сховищ хімвідходів

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Озерна: Верхова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Заводська, Богдана Хмельницького, Незалежності, Пушкіна Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Воровського: Комсомольська Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова Реконструкція з 9 по 17 год
Бориспільський Іванків: Кагатська, Харківська, Суворова, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Народна, Івана Суліми Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Зоряна, Кільцева, Калинова, Комарова, Комарова пров., Ломоносова, Бродівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Піщана, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Комарова пров., Чубинського, Комарова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Городищенська, Івана Суліми, Садова, Весняна, Кучаківська, Вишнева, Братуся, П.Сагайдачного Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Бориспільська, Бориспільський, Федора Петруся, Петруся, Польова, Джерельна, Федора Петруся пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Київський Шлях, Володимира Момота, Захисників Вітчизни, Соцмістечко Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Старокиївська, Лермонтова, Київський Шлях, Радянська, Ватутіна, Гришинська, Володимира Момота, Котляревського, Данила Амеліна, Некрасова, Садова, Мічуріна, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Остапа Вишні Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Першотравнева, Польовий, Польова, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Степова, Коцюбинського, Київська, Парникова, Покровська Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Квітневе: Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Гоголів: Шевченка, Некрасова, Пушкіна, Толстого, Незалежності, Квітнева, Черняховського пров., Черняховського, Чернишевського пров., Чернишевського, Кільцева, Чехова, Кольцова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Рожни: Науки, Подомерська, Сибірська, Лисенка, Садова, Шкільна, Рибальська, Космонавтів, Зелена, Літківська, Райдужна, Шляхова, Вуглова, О. Вишні, Лозова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Ксаверівка: Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Ватутіна, Декабристів

Мархалівка: Поле, 1 Травня, Озерна, Приозерна

Застугна: Гагаріна

Гвоздів: СТ "Гроно"

Крушинка: Поле, Удодівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Ватутіна, Декабристів

Мархалівка: Поле, 1 Травня, Озерна, Приозерна

Застугна: Гагаріна

Гвоздів: СТ "Гроно"

Крушинка: Поле, Удодівська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Ватутіна, Декабристів

Мархалівка: Поле, 1 Травня, Озерна, Приозерна

Застугна: Гагаріна

Гвоздів: СТ "Гроно"

Крушинка: Поле, Удодівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Ватутіна, Декабристів

Мархалівка: Поле, 1 Травня, Озерна, Приозерна

Застугна: Гагаріна

Гвоздів: СТ "Гроно"

Крушинка: Поле, Удодівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Київська, 60 Років СРСР, Леніна, Київський, Спаська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Блюхера, 1-го Травня, Ватутіна, Соборна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Реконструкція з 9 по 17 год
Іванківський Максимовичі: Миру, Молодіжна, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Вовчків: Яблунева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Мар'янівка: Західна, Київська, Шляхова, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Млачівка: Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Дачна, Капітана Зайцева, Сосніних, Северинівська, Варшавська Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Водопроводна, Кірова Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Чехова Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського

Гостомель: Проскурівська

Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Садова

Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Шубівка: Дидикало, Поповича, Червоноармійська, Щорса, Фалкова, Воробчук, Лесі Українки

Мирівка: Гагаріна

Землянка: Леніна, Гагаріна, Шевченка, Польова

Тернівка: Перемоги, Космонавтів, Чкалова, Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Соборна, Ярослава Мудрого, Ярмаркова, Київський Шлях, Панорамна, Василя Тищенка, Запорізька, Джерельна, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Крут, Берегова, Рибальська, Паризької Комуни, Січових стрільців, Либідська, Гагаріна, Гагаріна пров., Соснова, Силкіних, Оболонська, Крутий вивіз, Липова, Київська, Молодіжний

Кагарлик: Паркова

Юшки: Шурухіна, Садова, Мічуріна, Вишнева, Юшки

Гребені: І.Зими

Стайки: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького

Великі Пріцьки: Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Стрітівка: Колгоспна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Миронівська, Шевченка, Б.Хмельницького, Черкаська, Горького, Дашенка, Чапаєва, Коцюбинського, Кільцева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Берегова

Вишневе: Святошинська, Лесі Українки

Малютянка: Чехова

Білогородка: Гетьманська

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: П.Дорошенка, В.Чорновола, Б.Хмельницького Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Київська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гореничі: Леніна, Теплична

Хотів: Липовий Яр, Князькина

Гнатівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гореничі: Садова, Глібова, Гайдая, Столична, Петрівського, Малиновського Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Ватутіна, Харченка

Тарасівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Першотравнева, Харченка, Жовтневий, Першотравневий, Вишнева Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Молодіжна Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Миронівка: Леваневського, Чкалова, Яблунева, Бузницького, Кондратовича, Батури Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Реконструкція з 10 по 17 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Реконструкція з 10 по 17 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова Реконструкція з 10 по 16 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Загородній пров., Загородня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Тетіївський Галайки: Садова, Петрівського, Леніна, Миру, Петровського пров., Радянська, Механізаторів, Зарічна Капітальний ремонт з 9 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

воскресенье, 16 мая 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:01
В центре Ирпеня автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе (видео)
17:03
В Киеве открыли световой фонтан у памятника основателям Киева (фото)
16:05
Полиция Киевщины задержала двух мужчин, воровавших топливо из грузовиков (видео)
15:01
В продажу поступили билеты на железнодорожный маршрут Киев - Вена
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умер 21 человек
13:03
Столичную власть просят возместить убытки от падения дерева жителю дома № 8 по ул. Парково-Сырецкой
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
Календарь событий