суббота, 15 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 14 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Обухівському та Сквирському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Шкарівка: Весняна, Миру, Квітнева, Шкільна, Шкільний, Весняний пров., Їдальня, Лугова, Ферма, Садова, 60 років Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Грушевського, Кільцева Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Грушевського, Кільцева, Обручева пров., Горіхова, Затишна, Алмазний, Сонячний Реконструкція з 9 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Грушевського Реконструкція з 9 по 18 год
Білоцерківський Узин: Коханка Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Узин: Заводська Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова Реконструкція з 9 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Садова, Окружна, Ватутіна, Суворова, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Перемоги, Вишневий пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна

Лозівка: Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Лозова

Сеньківка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Профспілкова, Профспілковий пров., Марії Приймаченко, Максима Рильського, Набережна

Лозівка: Лозова, Профспілкова, Райдужна, М.Рильського, Ленінського Комсомола, Бажана

Сеньківка: Шевченка, Західна, Ізмаїльська

Сеньківська с/р, Садовий масив Лозовка: Рильського, Третя, Четверта, П'ята

Сеньківська с/р, СМ Європейський Маєток: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Нова, Гагаріна пров., Шевченка, Шевченка пров., Мічуріна, Весняна, Польова

Гнідин: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Берегова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Першотравнева, Польовий, Польова, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Степова, Коцюбинського, Київська, Парникова, Покровська Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Квітневе: Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Заворичі: Леніна, Кооперативна, Калініна, Зелена, Зарічна, Тітова, Грінченка, Калиновий Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Бобрик: Заворицька, Матросова, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна

Гоголів: Преображенська

Княжичі: Майська

Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса

Пухівка: Піонерів

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Красилівка: Козацька

Рожівка: Польова

Калинівка: Теплична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Ярослава Мудрого, Київська, Шолом-Алейхема, Шевченка Реконструкція з 10 по 17 год
Васильківський Ксаверівка: Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Велика Вільшанка: Шевченка, Васильківська, Леніна, Польова, Ворошилова, Ватутіна, Гагаріна, Київська, Садова, Сонячна, Поліська

Червоне: Миру

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Велика Вільшанка: Щорса, Гагаріна, Вовнянська, СТ "Роднік", СТ "Струмок"

Тростинка: Миру, Щорса, Комарова, Поле, Ярослава Мудрого, 1-го Травня, Перемоги, Зарічна, Хліборобська, Гагаріна, Волошиних, Богдана Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Велика Вільшанка: Київська, Колгоспна, Ватутіна, Будьоного, Комарова, Леніна, Чкалова, Лещенка, Залісся, Садова, Васильківська

Вільшанська Новоселиця: Будьоного

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Велика Вільшанка: Леніна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Барахти: Леніна, Шевченка, Вишнева, Жукова, Васильківська

Велика Вільшанка: Київська, Комарова, Будьоного

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Блюхера, Жовтнева, Шкільна, Петровського, Куйбишева, Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Івана Кудрі, Каневська, Мощунський, Мощунська, Оболонська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: УКЗ Димер, Покровська, Південна, Родинна, Пономарьова, Кіщука Володимира, Небесної Сотні, Козаків, Дружби Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Реконструкція з 9 по 17 год
Іванківський Феневичі: Поліська, Затишний пров., Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Соснівка: Центральна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Феневичі: Поліська, Затишний пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Феневичі: Ланова, Шевченка, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Курортна, Європейська, Тюльпанова Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Котляревського, Натана Рибака, Ленінградська, Героїв пров., Полтавська, Дзержинського, Покровська Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Квіткова, Ватутіна, Петропавлівська, Молодіжна, Будівельна, Лесі Українки, Бучанська, Софіївська, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського

Гостомель: Проскурівська

Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Садова

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Озерна, Набережна, Скіфська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Шкільний Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Райдужна, Кошова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька

Княжичі: Набережна, Шевченка, Шкільна, Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Космічна, Енгельса, Надозерна, Космічний, Леніна

Шпитьки: Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Прорізна, Долиногірська, Зоряна, Зелена, Вишнева, Зоряний, Сонячна, Сонячний, Зарічна, Ентузіастів

Білогородка: 40 років Перемоги, Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Харченка, Шевченка, Приозерна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Сірка, Чумацька, Курганна, Грушева, Зоряна, Симоненко, Каштанова, Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Ленінградська площа, Польова, Мічуріна, Ужгородська, Балукова, Франка, Археологічна, Ленінградська

Тарасівка: Північний

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова, Каштанова, Незалежності, Став`янка, Мічуріна, Свято-Троїцька, Миру

Ржищів: Соборна

Реконструкція з 8 по 19 год
Кагарлицький Шпендівка: Ольховського, Центральна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Надзаводська, Маяковського, Комарова, Тичини, Піонерська, Надзаводський, Маяковського пров., Лесі Українки, Тургенєва, Серпневий, Кошового

Очеретяне: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Реконструкція з 10 по 17 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Реконструкція з 10 по 17 год
Сквирський Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 9 по 20 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

суббота, 15 мая 2021 г.
16:18
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
13:03
За останню добу на коронавірус захворіло 318 жителів Київщини
12:02
СБУ сообщила о подозрении экс-нардепу Семенченко в организации обстрела канала “112” (фото)
11:03
Сегодня, 15 мая, в Киеве проходит пробное ВНО
10:04
В Киеве сотрудник банка с товарищем взорвали банкомат (фото, видео)
09:01
За сутки в Украине выявили около 7 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 15 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 15 мая 2021 года
пятница, 14 мая 2021 г.
20:45
Субботние ярмарки 15 мая пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:36
На “Площади звезд” в Киеве открыли звезду Александру Пономареву
Календарь событий