Районний підрозділ |
Назва населеного пункту або району |
Назва вулиць та номери будинків |
Вид планових робіт |
Час проведення робіт |
Баришівський |
смт. Баришівка |
Пархоменка, Пархоменка-34 |
Технічне обслуговування |
з 8 по 17 год |
Баришівський |
с.Корніївка |
Будівельників, Лубянська, Харківська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Білоцерківський |
м.Б.Церква |
вул. Привокзальна, Першотравнева, Петлюри, Водопійна, О.Гончара |
Монтаж обліку |
з 8 по 17 год |
Білоцерківський |
с.Потіївка |
вул.Центральна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Білоцерківський |
м.Б.Церква |
юридичні споживачі(дачні кооперативи) |
Капітальний ремонт |
з 6 по 20 год |
Білоцерківський-місто |
м.Б.Церква |
юридичні споживачі(дачні кооперативи) |
Капітальний ремонт |
з 6 по 20 год |
Білоцерківський-район |
с.Потіївка |
вул.Центральна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Богуславський |
Розкопанці |
Зарічок |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Чубинське |
вул.Дачна,Вербицького |
капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Бориспільський |
м. Бориспіль |
вул. Верхній Вал, Завокзальна, Заводська, Запорізька, Остапа Вересая, Петропавлівська, Франка, Великопромінська, Київський Шлях, Лисенка, Олександрівська, Олександрівський пров., Михайла Калмикова, Олеся Бердника, Репіна, Північна, Глибоцька, Ушакова, Пилипа Орлика |
Підключення ПЛЗ |
з 8 до 20 год |
Бориспільський |
с. Чубинське |
вул. Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова |
Капітальний ремонт |
з 8 до 20 год |
Бориспільський |
м. Бориспіль |
вул. Січових Стрільців, Чкалова, Франка, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Бежівка, Збанацького, Л.Курбаса, Ярослава Гашека, Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського, Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ, Георгія Тороповського, Соборна, Ленінградська, Київський Шлях, Соборний пров., Сергія Камінського, Одеська, Вознесенська, Київський Шлях, Бежівка, Європейська |
Капітальний ремонт |
з 8 до 20 год |
Бородянський |
Бабинці |
40 років перемоги,Ценральна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 17 год |
Бородянський РП |
Бабинці |
40 років перемоги,Ценральна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 17 год |
Броварський |
Русанів |
Хамбіра |
капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Броварський |
Бровари |
Сєдова, Старотроїцька, Чернишевського, Кобзарська,Лідіце, Княжа,Довженка, Заводська |
капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Васильківський |
м.Васильків |
вул.Донбасівська,пр.Мопровський |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Вишгородський |
Димер |
Франка Пушкіна Миру Глибочицька |
Реконструкція ПЛ-0,4 |
44116 |
Вишгородський |
В.Дубечня |
Молодіжна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Вишгородський |
Демидів |
Київська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Вишгородський |
Демидів |
Св.Михайлівська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Володарський |
с.ЛОБАЧІВ |
вул.Будівельна, Лісна, Богдана Хмелнцького |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Володарський РП |
с.ЛОБАЧІВ |
вул.Будівельна, Лісна, Богдана Хмелнцького |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Згурівський |
с.Великий Крупіль |
Шевченко, Польова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Іванківський |
с. Старовичі, Олива, Захарівка, Кропивня -частково |
Всі вулиці |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Ірпінський |
М.РубежІвка |
Ватутіна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Ірпінський |
М.РубежІвка |
Ватутіна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
К.Святошинський |
с.Нове |
вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 13 год |
К.Святошинський |
с.Нове |
вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка |
Капітальний ремонт |
з 13 по 18 год |
К.Святошинський |
с.Нове |
вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка |
Капітальний ремонт |
з 18 по 20 год |
К.Святошинський |
с.Гореничі; с.Гнатівка |
Гореничі:вул.Гайдая, Леніна, Лермонтова, Нова, Петровського, Садова, Цвіткова,Бородавки,вул.+пров. Шевченка; Гнатівка:Північна, Торгівельна, Перемоги, Білогородська. |
ремонт лінії |
з 9 по 17 год |
К.Святошинський |
м.Боярка |
|
реконструкція |
з 10 по 17 |
Кагарлицький |
с.Расавка Сл. |
вул. Гончара, Тичини |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Кагарлицький |
с.Стрітовка |
вул. Б.Хмельницького, Колгоспна, Нагірна, Садова, Кошового |
Капітальний ремонт |
з 8 по 17 год |
Києво-Святошинський |
с.Нове |
вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 13 год |
Києво-Святошинський |
с.Нове |
вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка |
Капітальний ремонт |
з 13 по 18 год |
Києво-Святошинський |
с.Нове |
вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка |
Капітальний ремонт |
з 18 по 20 год |
Макарівський |
Яблунівка, |
|
|
з 10 по 16 год |
Макарівський |
Гавронщина |
Жовтнева |
|
з 10 по 15 год |
Макарівський |
Кодра-торф |
Нова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Макарівський |
Кодра-торф |
Шевченка |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Миронівський |
с.Росава |
вул.Новосілка |
Технічне обслуговування |
з 8 по 12 год |
Миронівський |
с.Росава |
вул.Новосілка |
Технічне обслуговування |
з 12 по 17 год |
Миронівський |
с.Карапиші |
вул.Кривошеї |
Технічне обслуговування |
з 8 по 12 год |
Миронівський |
с.Карапиші |
вул.Кривошеї |
капітальний ремонт |
з 12 по 17 год |
Миронівський |
с.Ромашки |
вул.Петра Сагайдачного |
капітальний ремонт |
з 8 по 17 год |
Обухівський |
с.Дмитровичі, с.Безрадичі |
вул.Підгірна |
Капітальний ремонт |
з 9 по 17 год |
Обухівський |
м.Українка |
вул.Київська,1В |
Капітальний ремонт |
з 9:30 по 15:30 год |
Обухівський |
с. Нещерів |
вул.Лугова,СТ "Родничок" |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
П.Хмельницький |
с.Пологи Чобітьки |
Тракторний стан |
Технічне обслуговування |
з 9 по 18 год |
П.Хмельницький |
с.Ульянівка |
Шкільна. |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Переяслав-Хмельницький |
с.Ульянівка |
Шкільна. |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Рокитнянський |
Бирюки |
Вишнева |
технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський |
с.РУДА |
юридичні(школа) |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський |
с.РУДА |
вул.Франко |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський |
с.ТАБОРІВ |
вул.Балашева |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський |
с.РУДА |
вул.І.Франка |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський РП |
с.РУДА |
юридичні(школа) |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський РП |
с.РУДА |
вул.Франко |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський РП |
с.ТАБОРІВ |
вул.Балашева |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Сквирський РП |
с.РУДА |
вул.І.Франка |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Ставищанський |
с.Іванівка,с.Стрижавка,с.Сухий Яр,с.'Червоне |
с.Іванівка - сім"Ї Клименків,' 'Стрижавка-40 років Перемоги, 'Вишневий, Молодіжна, Київська, Набережна, Першотравнева, 'Польова, Пролетарська, Лісова, Садова, Ярова, Київська, Набережна 'Берегова,' Жовтнева, Клубний, Л.Українки, Лугова, Садова, 'Ставищенська, Торгова, Шевченка, Яблунева, с.'Сухий Яр - 'Берегова, 'Жовтнева, Клубний, Л.Українки, Лугова, Садова, 'Ставищенська, Торгова, Шевченка, Яблунева, с.'Червоне-Берегова, Сухий Яр |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Таращанський |
м.Тараща |
Софіївська,дачна |
нове приєднання |
з 8 по 19 год |
Таращанський |
с.Кирдани |
Іскрівська |
монтаж та підключення ящику обліку |
з 8 по 19 год |
Таращанський |
м.Тараща |
Січнева, Козаківка, Першотраванева, Тесленка, пр.Польовий, Дільничий, Б.Хмельницького, Пролетарська, Софіївська, Героїв Чорнобиля, Соснова, Зарічна, Вільхова , Героїв Чорнобиля, Сікевича, Багряного, Амосова, Піонерська, Козаківка, Видна, Озерна, 40-я перемоги, Шевченка, Я.Мудрого, Заводський, Бурляя, |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Тетіївський |
с. Кашперівка |
с. Кашперівка вул. Панченка,Калинова, Київська, Матросова, Панченка, Спортивна,. Механізаторів, Мічуріна, Київська, Суворова, Вишнева,Польова, Панченка, Ленінградська, Свободи, цегляний з-д,Панченка,Калинова, Київська, Матросова, Панченка, Спортивна,Чехова,Ювілейна, Левчуків, КСП,Берегова,Партизанська, Жовтнева |
капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
м.Фастів |
Мічуріна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 12 год |
Фастівський |
м.Фастів |
Журалина |
Технічне обслуговування |
з 12 по 19 год |
Фастівський |
с.Дорогинка |
Морозова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 12 год |
Фастівський |
с.Дорогинка |
Кірова |
Технічне обслуговування |
з 12 по 19 год |
Чорнобильський |
м.Чорнобиль |
два юр.споживача |
Капітальний ремонт |
з 8 по 17 год |
Яготинська дільниця Згурівського РП |
м.Яготин |
Суворова(част) |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Яготинська дільниця Згурівського РП |
м.Яготин |
Мічуріна(част), пр.Степовий, Степова(част) |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Яготинська дільниця Згурівського РП |
м.Яготин |
Гордієнка |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Яготинський |
м.Яготин |
Суворова(част) |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Яготинський |
м.Яготин |
Мічуріна(част), пр.Степовий, Степова(част) |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Яготинський |
м.Яготин |
Гордієнка |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |