понедельник, 10 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Назва населеного пункту або району

Назва вулиць та номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення робіт

Баришівський

смт. Баришівка

Пархоменка, Пархоменка-34

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

с.Корніївка

Будівельників, Лубянська, Харківська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

м.Б.Церква

вул. Привокзальна, Першотравнева, Петлюри, Водопійна, О.Гончара

Монтаж обліку

з 8 по 17 год

Білоцерківський

с.Потіївка

вул.Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Білоцерківський

м.Б.Церква

юридичні споживачі(дачні кооперативи)

Капітальний ремонт

з 6 по 20 год

Білоцерківський-місто

м.Б.Церква

юридичні споживачі(дачні кооперативи)

Капітальний ремонт

з 6 по 20 год

Білоцерківський-район

с.Потіївка

вул.Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Богуславський

Розкопанці

Зарічок

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Чубинське

вул.Дачна,Вербицького

капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Бориспільський

м. Бориспіль

вул. Верхній Вал, Завокзальна, Заводська, Запорізька, Остапа Вересая, Петропавлівська, Франка, Великопромінська, Київський Шлях, Лисенка, Олександрівська, Олександрівський пров., Михайла Калмикова, Олеся Бердника, Репіна, Північна, Глибоцька, Ушакова, Пилипа Орлика

Підключення ПЛЗ

з 8 до 20 год

Бориспільський

с. Чубинське

вул. Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова

Капітальний ремонт

з 8 до 20 год

Бориспільський

м. Бориспіль

вул. Січових Стрільців, Чкалова, Франка, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Бежівка, Збанацького, Л.Курбаса, Ярослава Гашека, Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського, Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ, Георгія Тороповського, Соборна, Ленінградська, Київський Шлях, Соборний пров., Сергія Камінського, Одеська, Вознесенська, Київський Шлях, Бежівка, Європейська

Капітальний ремонт

з 8 до 20 год

Бородянський

Бабинці

40 років перемоги,Ценральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський РП

Бабинці

40 років перемоги,Ценральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

Русанів

Хамбіра

капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Броварський

Бровари

Сєдова, Старотроїцька, Чернишевського, Кобзарська,Лідіце, Княжа,Довженка, Заводська

капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Васильківський

м.Васильків

вул.Донбасівська,пр.Мопровський

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Вишгородський

Димер

Франка Пушкіна Миру Глибочицька

Реконструкція ПЛ-0,4

44116

Вишгородський

В.Дубечня

Молодіжна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Вишгородський

Демидів

Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Вишгородський

Демидів

Св.Михайлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський

с.ЛОБАЧІВ

вул.Будівельна, Лісна, Богдана Хмелнцького

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Володарський РП

с.ЛОБАЧІВ

вул.Будівельна, Лісна, Богдана Хмелнцького

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Згурівський

с.Великий Крупіль

Шевченко, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Іванківський

с. Старовичі, Олива, Захарівка, Кропивня -частково

Всі вулиці

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Ірпінський

М.РубежІвка

Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

М.РубежІвка

Ватутіна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.Святошинський

с.Нове

вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка

Капітальний ремонт

з 8 по 13 год

К.Святошинський

с.Нове

вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка

Капітальний ремонт

з 13 по 18 год

К.Святошинський

с.Нове

вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка

Капітальний ремонт

з 18 по 20 год

К.Святошинський

с.Гореничі; с.Гнатівка

Гореничі:вул.Гайдая, Леніна, Лермонтова, Нова, Петровського, Садова, Цвіткова,Бородавки,вул.+пров. Шевченка; Гнатівка:Північна, Торгівельна, Перемоги, Білогородська.

ремонт лінії

з 9 по 17 год

К.Святошинський

м.Боярка

реконструкція

з 10 по 17

Кагарлицький

с.Расавка Сл.

вул. Гончара, Тичини

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Кагарлицький

с.Стрітовка

вул. Б.Хмельницького, Колгоспна, Нагірна, Садова, Кошового

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Києво-Святошинський

с.Нове

вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка

Капітальний ремонт

з 8 по 13 год

Києво-Святошинський

с.Нове

вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка

Капітальний ремонт

з 13 по 18 год

Києво-Святошинський

с.Нове

вул.Крушельницької, вул.Кобилянської, вул.Соловяненка

Капітальний ремонт

з 18 по 20 год

Макарівський

Яблунівка,

з 10 по 16 год

Макарівський

Гавронщина

Жовтнева

з 10 по 15 год

Макарівський

Кодра-торф

Нова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Кодра-торф

Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Миронівський

с.Росава

вул.Новосілка

Технічне обслуговування

з 8 по 12 год

Миронівський

с.Росава

вул.Новосілка

Технічне обслуговування

з 12 по 17 год

Миронівський

с.Карапиші

вул.Кривошеї

Технічне обслуговування

з 8 по 12 год

Миронівський

с.Карапиші

вул.Кривошеї

капітальний ремонт

з 12 по 17 год

Миронівський

с.Ромашки

вул.Петра Сагайдачного

капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Обухівський

с.Дмитровичі, с.Безрадичі

вул.Підгірна

Капітальний ремонт

з 9 по 17 год

Обухівський

м.Українка

вул.Київська,1В

Капітальний ремонт

з 9:30 по 15:30 год

Обухівський

с. Нещерів

вул.Лугова,СТ "Родничок"

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

П.Хмельницький

с.Пологи Чобітьки

Тракторний стан

Технічне обслуговування

з 9 по 18 год

П.Хмельницький

с.Ульянівка

Шкільна.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Переяслав-Хмельницький

с.Ульянівка

Шкільна.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Бирюки

Вишнева

технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

с.РУДА

юридичні(школа)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

с.РУДА

вул.Франко

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

с.ТАБОРІВ

вул.Балашева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

с.РУДА

вул.І.Франка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський РП

с.РУДА

юридичні(школа)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський РП

с.РУДА

вул.Франко

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський РП

с.ТАБОРІВ

вул.Балашева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський РП

с.РУДА

вул.І.Франка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ставищанський

с.Іванівка,с.Стрижавка,с.Сухий Яр,с.'Червоне

с.Іванівка - сім"Ї Клименків,' 'Стрижавка-40 років Перемоги, 'Вишневий, Молодіжна, Київська, Набережна, Першотравнева, 'Польова, Пролетарська, Лісова, Садова, Ярова, Київська, Набережна 'Берегова,' Жовтнева, Клубний, Л.Українки, Лугова, Садова, 'Ставищенська, Торгова, Шевченка, Яблунева, с.'Сухий Яр - 'Берегова, 'Жовтнева, Клубний, Л.Українки, Лугова, Садова, 'Ставищенська, Торгова, Шевченка, Яблунева, с.'Червоне-Берегова, Сухий Яр

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Таращанський

м.Тараща

Софіївська,дачна

нове приєднання

з 8 по 19 год

Таращанський

с.Кирдани

Іскрівська

монтаж та підключення ящику обліку

з 8 по 19 год

Таращанський

м.Тараща

Січнева, Козаківка, Першотраванева, Тесленка, пр.Польовий, Дільничий, Б.Хмельницького, Пролетарська, Софіївська, Героїв Чорнобиля, Соснова, Зарічна, Вільхова , Героїв Чорнобиля, Сікевича, Багряного, Амосова, Піонерська, Козаківка, Видна, Озерна, 40-я перемоги, Шевченка, Я.Мудрого, Заводський, Бурляя,

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

с. Кашперівка

с. Кашперівка вул. Панченка,Калинова, Київська, Матросова, Панченка, Спортивна,. Механізаторів, Мічуріна, Київська, Суворова, Вишнева,Польова, Панченка, Ленінградська, Свободи, цегляний з-д,Панченка,Калинова, Київська, Матросова, Панченка, Спортивна,Чехова,Ювілейна, Левчуків, КСП,Берегова,Партизанська, Жовтнева

капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

м.Фастів

Мічуріна

Технічне обслуговування

з 8 по 12 год

Фастівський

м.Фастів

Журалина

Технічне обслуговування

з 12 по 19 год

Фастівський

с.Дорогинка

Морозова

Капітальний ремонт

з 8 по 12 год

Фастівський

с.Дорогинка

Кірова

Технічне обслуговування

з 12 по 19 год

Чорнобильський

м.Чорнобиль

два юр.споживача

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Яготинська дільниця Згурівського РП

м.Яготин

Суворова(част)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинська дільниця Згурівського РП

м.Яготин

Мічуріна(част), пр.Степовий, Степова(част)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинська дільниця Згурівського РП

м.Яготин

Гордієнка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

м.Яготин

Суворова(част)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

м.Яготин

Мічуріна(част), пр.Степовий, Степова(част)

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

м.Яготин

Гордієнка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

понедельник, 10 мая 2021 г.
10:10
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
10:04
За сутки в Украине выявили около 3 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
09:04
В Киеве результате пожара в многоэтажном доме погибла женщина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 10 мая 2021 года
воскресенье, 9 мая 2021 г.
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
15:05
Более 250 новых случаев COVID-19 зафиксировано за сутки в Киеве
14:04
В Киеве полиция проверяет анонимное сообщение о минировании Центрального железнодорожного вокзала (видео)
13:02
Владимир Зеленский возложил цветы к Вечному огню в память погибших во Второй мировой войне (фото, видео)
12:02
Департамент строительства и архитектуры КГГА просят проверить информацию о строительстве на территории парка “Нивки”
11:03
За останню добу на коронавірус захворіло 210 жителів Київщини
10:01
ТРЦ Gulliver открывает собственную селфи-студию
09:47
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил с Днем Победы
09:03
За минувшие сутки в Украине зафиксировано почти 5,4 тысячи новых случаев COVID-19
Календарь событий