пятница, 17 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 14 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 14 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 14 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Лісова, Церковна, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Миру

Лук’янiвка: Гагаріна, Щастя, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Вербова

Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Київська, Залізничний, Чайковського пров., Привокзальна, Чайковського, ім. Григорія Сковороди, Набережна, Михайлівська, ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях, Білоглинна, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева, Некрасова, Горького, Фермерський, Мічуріна, 1-го Травня, Першотравневий, Торфяна, 1-го Травня пров., Лісова, Переяслівська, Коцюбинського пров., Романівський, Кузнецова пров., Поліська, Солов'їний, Кузнецова, Короленка, Каштановий, Озеряний, Питомний, Мічуріна пров., Володимирський, Весняний, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Миру пров., Філатова, Франка, Комарова, Гагаріна, Зенітний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Крижанівського, Сквирське Шосе, Турчанінова Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Потіївка: Пишканя Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Озерна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Київське Шосе

Терезине: Київське шосе

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Дрозди: Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Дрозди: Лісова Реконструкція з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Миру, Центральна

Малі Єрківці: Дружби, Центральна

Капітальний ремонт з 10 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна

Лозівка: Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Лозова

Сеньківка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Переяслівський, Польова, Свободи, Переяславська, Сергія Оврашка, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Київський Шлях, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Буда-Бабинецька: Дружби, Зоряна, Зоряний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Літки: Харченка, Виноградний, Набережна, Музиченка, Луговий, Армійська, Шевченка, Базарний, Незалежності, Дачний, Покровська, Ягодний, Чехова, Вишневий, Чоповського, Житній пров., Садова, Мельника, Київська, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Зелений, Кузнечний, Ткачів, Грушевського, Почаєвський, Огородній пров., Зелена, Річковий, Берегова, Гагаріна, Соболівська, СТ "Транспортний будівельник"

Літочки: Щорса, Велика Польова, Нова, Садова, Сонячна, Лісова, Вишнева, Червоноармійська, Островського, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Урочище Лобасеві городи, Молодіжна, Урочище Романівщина, Вулиця невизначена, Лугова, Ватутіна, Озерна, Набережна, Прирічна, Миру, Центральна

Соболівка: Шевченка, Чапаєва, Ватутіна, Островського, Окружна, Київська, Набережно-Лугова, Польова, Молодіжна, Воїнів Інтернаціоналістів

Бровари: Благодатна, Володимира Великого

Погреби: Ватутіна

Рожни: Зелена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Літки: Чоповського, Костенка, Лісова, На березі Десни

Рожни: Лисенка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Рожни: Свободи, Польовий, Кооперативна, Науки, Шляхова, Луговий, Науки пров., Сибірська, Хоменка, Шкільна, Тихий, Промислова, Пролетарська, Коцюбинського, Паркова, Кільцева, Офіцерська, Будівельників, Подомерська, Лисенка, Садова, Рибальська, Космонавтів, Зелена, Літківська, Райдужна, Вуглова, О. Вишні, Лозова, Лісова, Пушкіна, Північна, Піщана, СТ "Трудовик", Ялинкова, Молодіжна, Б.Хмельницького, Літківський пров., Хоменка хом., Старинний пров., К.Білокур, Перемоги пров., Слави пров.

Пухівка: Ялинкова, Молодіжна, Лесі Українки

Літки: Незалежності, Сонячна

Калинівка: Ігорева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Саливонки: 1-го Травня, Леніна, Леніна пров., Набережна, Пушкіна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Саливонки: Перемоги, Фрунзе, Чапаєва Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: Соборна, Ярослава Мудрого, Івана Франка, Генерала Григоренка, Пушкіна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Осещина: ДТ "Моложі", СТ “Троянда-2”, СТ "Верстатобудівник-2", СТ "Мічурінець", Центральна

Катюжанка: Святомихайлівська

Вишгород: Калнишевського

Хотянівка: Київська, СТ “Троянда-2”

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Олива: Кухарська, Лісова

Осовець: Поліська

Слобода-Кухарська: Лугова, 1-го Травня

Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева

Кухарі: Садова, Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Лесі Українки, Леніна, Раківка, Молодіжна, Кузьменщина

Заруддя: Польова, Миру, Садова, Лісова, Лугова, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Невизначена, Набережна, Нагірна, Набережний

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Іванківський Іванків: Поліська, Івана Проскури, Зоряна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Молодіжна, Т. Шевченка, Лесі Українки Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, 9 Лінія, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Полтавська Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, 2-й провулок, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Леніна, Щорса, Соборна, Космонавтів, Нова, Молодіжна Реконструкція з 10 по 16 год
К.-Святошинський Білогородка: Теплична, Київська, Жовтнева, Свердлова, Левадна, Слав'янська, Шевченка, Весняна, Чайковського, 40 років Перемоги, Чайки, Нова, Миколаївська, Дзержинського, Ставкова, Князя Володимира, Озерна, Жовтневий, Слов'янська, К.Маркса, Ірпінський Спуск, Шудрівська, Джерельна, Калініна, Поляна, Гагаріна, Комарова, Якіра, Будьоного, Семашка, Хмельницька, Вулиця невизначена, Волошкова, Каштанова, Санаторна, Героя Печеного, Південно Українська, Запорізька, Вишнева, Ковальська, Степова, Рибацька, Михайлівська, Андріївська, Лікарська, Георгіївська, Річна, М.Величка, Виноградна, Круча, Стародубівська

Софіївська Борщагівка: Ярова

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Хотів: Богомольця, Промислова

Шевченкове: Андріївська, Ковальська, Мисливська, Святославська, Березова, Княгині Ольги, Шудрівська, Санаторна, Прорізна, Лікарська, Чайка, Джерельна, Миколаївська, Освітянська, Липнева, Степова, Героя Печеного, Амосова, Малиновського, Церковна, Шевченка, Волошкова, Малинова, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Жорнівка: Першотравнева

Чайки: Панаса Мирного

Крюківщина: Боярська

Петропавлівська Борщагівка: Островського

Нове: Дружби Народів

Київ: 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп

Чабани: Квіткова

Реконструкція з 9 по 17 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Садова, Польова, Леніна, Солов'їна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Очеретяне: Садова

Бурти: Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Бурти: Комсомольська Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Слобода: Площа Слави, Миру, Садова, Нагірна, Гагаріна, Народний, Комсомольська Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Тернівка: Шевченка, Чкалова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Тургенєва, Ватутіна, Кошового, Чайковського, З.Космодем'янської, Толстого Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Миронівська, Павлова, Шевченка, Попова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Героїв Крут, Котовського пров., Архітекторів пров., Пікуля, Архітекторів, Трохименка Карпа, Січових Стрільців, Журавлина Реконструкція з 8 по 18 год
Макарівський Новосілки: Гагаріна, Кучеренка, Ірпінська Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Людвинівка: Механізаторів, Польова Реконструкція з 9 по 18 год
Макарівський Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна Реконструкція з 9 по 17 год
Миронівський Миронівка: Козацька, Соборності, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Нова Миронівка: Василівка, Комарова

Центральне: Центральне

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Нова Миронівка: Василівка

П'ятихатка: Тімірязєва, Північна, Тімірязєва пров.

Центральне: Центральне

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Чкалова, Бузницького, Чкалова пров., Миронівка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Микитяни: Микитяни, Лугова, Польова, Тракторна, Жовтнева, Колгоспна, Гайдара

Яхни: Яхни, Польова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Черненка, Бузницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Обухів: Джамбула, Незалежності, Шпаківська, Солов`їна, Шпаківка, Вербова, Садова, Лугова, Полянський, Яровівська, Полянський ж/м, Яблуневий м-р, Чумацький шлях Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Обухівський Українка: Юності, Київська, Будівельників Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Київська

Обухів: Каштанова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Південна, Вишнева, Залізнодорожна, Приозерна, Промислова

Підгірці: Васильківська

Обухів: Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Промислова

Обухів: Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Циблі: Садова, Радянська, Леніна, Жовтнева, Вишнева, Піонерська, Циблівська, Козинська, Комсомольська, Франка пров., Бойко-Павлова

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Шамраївка: Центральна, Волоти, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Руда: Іванівська, Першотравнева, Чапаєва, Ювілейна, 30 років Перемоги, Новоселів, Паркова

Шамраївка: Іванівська, Чапаєва, Паркова, Першотравнева, Новоселів

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Шамраївка: Новоселиця, Центральна, Шевченка

Безпечна: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Руда: Заводська, Будівельна, Франка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Шамраївка: Шкільна, Городище, Набережна, Синявщина

Руда: Заводська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Руда: Лісова, Ювілейна, Медична

Шамраївка: Центральна, Медична, Ювілейна, Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Руда: Заводська, Будівельна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Руда: Франка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Реконструкція з 9 по 20 год
Таращанський Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Тараща: Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Корольова, Озерна Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров. Реконструкція з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Набережна, Снігурівська, Польова, Зоряний, Польовий, Снігурівський, Остапа Вишні, Волі, Плоханівська Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Космонавтів, Визволителів, Волошкова, Матросова, Івана Стогнійчука, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Дромарецького пров., Козуба Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Дромарецького пров., Козуба Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Дромарецького пров., Козуба Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Капустинці: Столбова, Першотравнева, Онищенка, Шевченка, Перемоги пров., 9 Травня, Набережний, Кривошеї, Миру, Кооперативний, Гагаріна, Хоменка, Горова, Садова, Лісовий

Фарбоване: Кутова

Добраничівка: Музейна

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Яготинський Добраничівка: Музейна, Вишнева, Озерна, Поліська

Капустинці: Гагаріна

Плужники: Лозова, Юрія Ляпіна, Гордієнка

Яготин: Винниченка

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Яготинський Фарбоване: Польовий стан, Гагаріна Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Яготинський Ничипорівка: Котляревська, Будьоного, Калинова, Суворова, Чкалова, Чкалова пров., Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 17 сентября 2021 г.
16:24
Жители столичных Бортничей требуют разобраться с экологически опасными действиями по добыче песка “Гидромеханизации”
16:04
Припинити роботу може більше половини закладів освіти Київщини
15:45
Минздрав позволил комбинировать вакцины Moderna и Pfizer
15:24
Виталий Нестор: С целью снижения случаев преступности в Киеве планируют расширить круг пользователей информации в системе видеонаблюдения
15:05
Жителей Киевщины предупредили об ужесточении наказания за сжигание листьев
14:40
В выходные, 18-19 сентября, массовые мероприятия в столице изменят движение общественного транспорта (перечень маршрутов)
14:23
Кабмин согласовал кандидатуры пятерых новых членов набсовета “Центрэнерго”
14:04
В Киеве показатель вакцинации педагогов превысил 80%
13:54
В Киевсовете инициируют создание временной контрольной комиссии для изменения границ столицы
13:44
Департамент транспортной инфраструктуры КГГА объявил конкурс на должность руководителя ДЭУ Печерского района
13:26
Мурал на крыше ТРЦ Gulliver попал в Книгу рекордов Украины (видео)
13:03
Завтра, 18 сентября, из-за реконструкции пути временно изменит свой маршрут столичный трамвай №1 (схема)
12:46
В Киеве за сутки выявили 426 новых носителей коронавируса
12:25
У Фастівській лікарні завершили прибудову приймального відділення з протишоковою палатою і операційною (фото)
12:03
В Киеве гидрослужбы “Киевавтодора” усилили работу (фото)
11:45
В Киеве начали работать инспекторы по контролю качества пассажирских перевозок
Календарь событий