воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 12 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Селичівка: Зарічна, Незалежності, Возз'єднання, Миру, Київська, Першотравневий, Маяковського, Стадіонний, Берегова, Чехова, Паркова, Гоголя, Шевченка, Гагаріна, Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Волошинівка: Коцюбинського, Гагаріна, Комарова, Садова, Нова

Богданівка: Айвазовського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська, Першотравнева, Паркова, Шкільна, Молодіжна, Центральна, Вулиця невизначена, Лісовий, Вишнева, Воровського, Гайова

Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний, Березанська, Набережна, Бовищанська, Бузкова, Свободи, Українська, Франка, Лубянська, Гагаріна, Вербна, Козацька, Гайовий пров., Ватутіна

Бакумівка: Червоноармійська, Лісова

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Нагірна, Княгині Ольги, Нєкрасова

Капітальний ремонт

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Храпачі: Шкільна, Ярова, Колгоспна, Молодіжна, Млин

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Глушки: Центральна, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Скребиші: Калинова, Вишнева, Юрківська, Шевченка, Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Потіївка: Пишканя

Чистка траси

з 8 по 18 год

Богуславський

Киданівка: Чайківня, Верибка, Лазурівка, Панська, Кокорівка, Морозівка

Технічне обслуговування

з 5 по 20 год

Богуславський

Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Богуславський

Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Богуславський

Софійка: Софіївська, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 10 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Іванків: Харківська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Бориспіль: Старокиївська, Лермонтова, Київський Шлях, Радянська, Ватутіна, Гришинська, Володимира Момота, Котляревського, Данила Амеліна, Некрасова, Садова, Мічуріна, Жовтнева, Бориса Дробинського, Шевченка, Лютнева, Головатого, Толстого, Коцюбинського, Ганни Берло, Шкільний, Лобановського, Новопрорізна, Гоголя, Дем`яна Кошмана пров., Дем`яна Кошмана, Гоголя пров., Братуся, Івана Миколайчука, Глибоцька, Сонячна, Гришинський пров., Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Чехова, Крилова, Митрополита Шептицького, Нижній Вал, Франка, Європейська, М.Карпенка, Нижній Вал пров., Тараса Трясила, Дружби, Скіфська, Нова, 1-го Травня пров., Першотравнева, Першотравневий, Кооперативний, Банківська, Стадіонна, Байди-Вишневецького, Миру, Полтавська, Сергія Камінського, Толстого пров., Георгія Тороповського, П.Грабовського, Чубинського, Новопрорізний, 60 Років СРСР пров., Молодіжна, Пушкіна, Деснянська, 60 Років СРСР, Прорізний, Калинова, Л.Курбаса пров., Бежівка, Привокзальна, Каховська, Дружби пров., Богдана Хмельницького, Сорочинська, Будівельний пров., Мануільського, Богдана Хмельницького пров., Бабкіна пров., Ясна, Михайлівська, Привокзальний, Весняний, Січнева

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Гнідин: Вишнева

Велика Стариця: Стасюка

Дударкiв: Щорса пров.

Кiрове: Польова

Артемівка: Травнева

Воронькiв: Миру

Щасливе: Фестивальна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Мала Олександрівка: Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Гагаріна, Лісова, Мічуріна, Степова

Велика Олександрiвка: Чубинського

Безуглівка: 2 Степова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Мирне: Центральна, Фермерська

Малі Єрківці: Дружби, Центральна, Садова

Старе: Гагаріна, Садовий

Капітальний ремонт

з 10 по 19 год

Бородянський

Мигалки: Шкільна, Героїв України, Шевченка, Покровська, Польова

Пісківка: Паркова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Луб'янка: Шевченка, Квіткова, Жовтнева, Короленка, Кравця, 1-го Травня, Нова, Чкалова, Садова, Сонячна, Харківська, Дружби, Будівельників, Райдужна, Студентська, Інтернаціональна, Озерна, Зарічна, Лугова

Озера: Шевченка, Маяковського, Михайлівська, Партизанська, Бабушкіна, 1-го Травня, Квітнева, Бабушкіна пров., Першотравнева, Молодіжна, Нова, Садова

Мирча: Центральна

Загальці: Шевченка

Реконструкція

з 9 по 17 год

Броварський

Бровари: Гельсінської групи, Ружного Михайла, Онікієнка Олега, Виговського, Вавілова пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Броварський

Семиполки: Єсеніна, Лесі Українки, Остерське шосе, Київське шосе, Щорса, Примакова, М.Рильського, Матросова, Олександра Грицая, Шелупця Дмитра, Шкільна, Миру, Смоловика, Героїв Партизан, Шевченка, Гайова, Остерський пров., Петровського, Красуцького, 60-річчя Жовтня, Боженка, Рукосуєва, Вулиця невизначена, Пушкіна, Енгельса, Шабаліна, Лимаря Сергія

Захаровка: Лісова

Калита: Бредака

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Калита: Миру, Шевченка, Ювілейний, Скока, Молодіжний, Піщана, Сонячна, Осіння, Новоселів, Польова, Прорізна, Малинова, Бредака, Кобзаря, Бредака пров.

Погреби: Малишка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Гоголів: Леніна пров., Європейська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Пінчуки: Першотравнева, Франка, Лесі Українки, Гагаріна, Чапаєва, Радянська, Жовтнева, Зарічна, Садова, Мічуріна, Леніна, Горького, Шевченка, Лугова, Траса Київ-Одеса

Васильків: Тітенка

Гребінки: Київська, траса Київ – Одеса

Ксаверівка: Південна, Київська, Південний, Центральна

Вільшанська Новоселиця: Леніна

Реконструкція

з 8 по 16 год

Васильківський

Вінницькі Стави: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Вінницькі Стави: Зарічна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Вишгородський

Боденьки: Лесі Українки, Садова, Ярослава Мудрого, Деснянська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Жукин: Першотравнева, Вулиця невизначена, Дружби, Набережна, Київська, Лісова, Урочище Поле

Боденьки: Качаненка, Громової, Молодіжна, Поліська, Шевченка, Лугова, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Луговий, Садова, Деснянська, Старе село

Сувид: Піщана, Студентська, Деснянська, Лесі Українки, Івана Мазепи

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Вишгород: Ромашкова, Шолуденка, Фіалкова, Ватутіна, Проммайданчик ГАЕС, СТ "Енергетик", Мазепи, Проммайданчик, ТІЗ "Дідовиця", Дідовиця, Набережна

Нові Петрівці: Новопромислова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Вишгородський

Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Реконструкція

з 10 по 18 год

Володарський

Володарка: Коцюбинського, Росьовий, Жовтневий, Дружби, Надрічна, Кооперативна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Олива: Жовтнева, Перемоги, Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Олізарівка: Осницька, Шевченка

Капітальний ремонт

з 10 по 20 год

Іванківський

Старовичі: 8 Березня, 1-го Травня, Миру, Дружби, Заріччя, Лугова, Цвєточна

Олива: Кухарська, Жовтнева, Перемоги, Дружби, Іванова, Ровенська

Захарівка: Сільська

Кропивня: Поліська

Капітальний ремонт

з 10 по 17 год

Ірпінський

Буча: Героїв Крут, Вишнева, Урожайний

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Буча: Грушевського

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: 2 Північний Тупік, Північна, Соборна, Степанівська

Буча: Склозаводська, Кірова, Заньковецької, Яблунський пров., Героїв Майдану пров., Яблунська, Калініна пров., Богдана Ступки, Будівельна, Будівельний Тупик, Стадіонна, Суворова, Шкільна, Учительський, Учительська, Заводська, Антонія Михайловського

Гостомель: Кірова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Северинівська, 9 Лінія, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Полтавська

Реконструкція

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Гатне: Миру пров., Петрівського, Грушевського, Амбулаторний, Амбулаторна, Нова, Марченка, Київська, Миру, Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Теплична, Білогородська, Пошта, до вимоги, 40 років Перемоги

Білогородка: Аграрна

Реконструкція

з 9 по 18 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Теплична, Білогородська, Пошта, до вимоги, 40 років Перемоги

Білогородка: Аграрна

Реконструкція

з 9 по 18 год

К.-Святошинський

Гнатівка: Північна, Перепелина, Меліораторів, ст. Житомирська, Київська, Московська, Електриків, Софіївська, Стеценка, Торгівельна, В. Чорновола, Перемоги, Білогородська, Виноградна

Білогородка: Різдвяна

Тарасівка: Коцюбинського

Гореничі: Леніна, Нова, Кленовий узвіз, Будівельна, Гагаріна

Хотів: Паширова, Травнева

Боярка: Михайла Грушевського

Петрушки: Шевченка

Реконструкція

з 10 по 18 год

К.-Святошинський

Білогородка: Гетьманська

Капітальний ремонт

з 10 по 17 год

К.-Святошинський

Гореничі: Польова, Леніна, Щорса, Соборна, Космонавтів, Нова, Молодіжна

Реконструкція

з 10 по 16 год

Кагарлицький

Кагарлик: Незалежності, Чапаєва, Шевченка пров., Горького, Коцюбинського

Шубівка: Дидикало

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Горохуватка: Гагаріна, Шевченка, Центральна, Південна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Слобода: Василя Березового, Стріховська, Садова, Миру

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Слобода: Площа Слави, Поповича, Свободи

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Слобода: Площа Слави, Молодіжна, Незалежності, Комсомольська, Народний

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Слобода: Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Кулініченка

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Макарівський

Новосілки: Гагаріна, Кучеренка, Ірпінська

Реконструкція

з 9 по 17 год

Макарівський

Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна, Заводська

Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська, Польова, Бондарівка, Шевченка, Висажна, Молодіжна, Миру, Леніна, Щорса

Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська, Дубнівська, Брусилівська, Набережна, Польова, Шевченка, Нова, Ланова, Островського, Коломійська, Будівельна, Франка, Косівська, Галицька, Дружби, Київська, Костопільська, Кузнецова, Жовтнева

Карашин: Окружна

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Миронівський

Грушів: Грушів, Незалежності, Ушакова, Пасічна

Потік: Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Миронівський

Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Миронівський

Миронівка: Героїв Небесної Сотні, Франка, Черненка, Пушкіна

Чистка траси

з 8 по 19 год

Миронівський

Пії: Лугова, Підгірна, Західна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Героїв Небесної Сотні, Франка, Черненка, Пушкіна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Українка: Приозерна, пров. Загребельний

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Українка: Приозерна, Південна, Гагаріна, Юності

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Українка: Приозерна

Козин: Козацький пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Українка: Горького-Ігнатевська, Вишнева, пров. Загребельний, Приозерна, Загребельна, Ігнатівська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: Піщана, Підгірна, Садова, Капустяна, Кооп. “Авгур”, Комсомольська, Березова

Козин: Кошового, Київська, Жовтневої Революції, Лісова, Шевченка, Лесі Українки, Затишна, Чиженко, Партизанська, Щорса, Кожедуба, Садова, Нова, Старокиївська, Озерна, Обухівське шосе, Солов'яненка, Столичне Шосе, Лугова, Придорожна, Шевченка пров., пров. Київський, Лісна

Нещерів: СТ “Стугна”, Садова

Обухів: Чумацький шлях, Каштанова, Малишка, Б.Хмельницького

Підгірці: Васильківська

Романків: Дубовий гай

Українка: просп. Дніпровський

Реконструкція

з 9 по 17 год

П.-Хмельницький

Горбані: Леніна, Гагаріна, Переяславська, Перемоги, Горького, Жовтневої Революції, Космонавтів

Чопилки: Центральна, Б.Хмельницького пров., Б.Хмельницького, 2 Шевченка, 1 Шевченка пров., Гора, Шевченка, 2 Шевченка пров.

Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Пугачова, Набережна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Насташка: Першотравнева, Центральна, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Павленківський пров., Садова, Павленківська, Котляревського, Чернишевського

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Сквирський

Великополовецьке: Центральна, Стадіонна, Молодіжна, Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Заярчанська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Центральна, Кошова, Садова, Першотравнева

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Садова, Першотравнева

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Підгайя, Кошова, Садова, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Кошова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Центральна, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Таращанський

Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги

Реконструкція

з 9 по 20 год

Тетіївський

Росішки: Перемоги, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Тетіївський

Дзвеняче: Центральна, Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Засупоївка: Молодіжна, Польова, Центральна, Незалежності, Шевченка, Сидоренка, Набережна, Садова, Польовий стан

Яготин: Котляревського, Євгена Патона, Соколовщина, СТ “Мрія”, Робітнича, Ветеранів, Леонтовича, Київська, Дарницька, Студентська

Кулябівка: П.Непорожнього, Миру

Тужилів: Київський, Калитянська, Непорожнівська

Чистка траси

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Сікорського Ігоря, Шевченка, Боженка, Аптечний, Розумовського, Озерний, Озерна, Гайдамацький, Мисливський, Танкістів, Незалежності

Реконструкція

з 10 по 16 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 11 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.