среда, 29 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 13 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Богуславський Софійка: Софіївська, Молодіжна Капітальний ремонт з 13 по 19 год
Іванківський Рахвалівка: Лісова Капітальний ремонт з 10 по 20 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Бориспільський Мирне: Садова

Кийлiв: Набережна

Технічне обслуговування з 10 по 17 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Шевченка, Шкільний, Першотравнева, Рудяківська, Івана Сулими, Лесі Українки, Леніна, Садова, Фермерська

Рогозiв: Центральна

Вишеньки: Кар'єрна

Капітальний ремонт з 10 по 19 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий

Ставрівка: Ставрівська

Шевченкове хутір: Шевченківська

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Леніна, Щорса, Соборна, Космонавтів, Нова, Молодіжна Реконструкція з 10 по 16 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова Реконструкція з 9 по 19 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Новосілки: Гагаріна, Кучеренка, Ірпінська Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Проектна, Ватутіна, Довга, Стуса Василя, Садова, Мирний, Миру, Вишнева, Прогрес, Пушкіна, Дружби, Гагаріна, Комарова, Довженка Олександра, Піонерська, Маяковського, Димитрія Ростовського, Щаслива, Толстого, Бондаренка, Паркова, Дніпровський, Правди, Київський, Московська, Житня, Чкалова, Гетьманський пров., Ковпака, Аптечна, Короленка, Поштовий, Черняховського, Шляхетська, Шевченка, Ярослава Мудрого, Нова, Дорожна, Героїв Крут, Озерна, Ольгинська, Кочубея, Гончара Олеся, Туптала, Черешньових, Петриченка, Жовтневий, Героїв Чорнобиля, Б.Хмельницького, Абрикосова, Першотравнева, 8 Березня, Заводська, Банківська, Жовтнева, Лесі Українки, Волощенка, Незалежності, Шкільний, Свободи, Набережна, Лозівська, Механізаторів, Калініна

Ясногородка: Калинова, Підлісна

Гавронщина: Київська

Забуяння: Новошепелицька

Великий Карашин: Ровенська

Копилів: Заводська

Фасівочка: Хутірська

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція з 9 по 16 год
Макарівський Людвинівка: Механізаторів, Польова Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Гореничі: Малиновського, Садова, Глібова, Гоголя, Академічна, Б.Хмельницького, Висоцького, Леніна, Теплична, Висоцького пров., Петрівського, Підгірна, Київська, Черешнева, Травнева, Депутатська, Сологуба, Військова, Березова, Верхній Вал, М.Рильського, Дружби, Снайпера, Спортивна, Піщана, Соснова, Танковий, Лісна, Підлісна, Щаслива, Петрушківська, Західний пров., Хоменка, Барвінкова, Травневий, Малишка, Черешневий пров., Матросова, Літня, Західна, Вавілова, Яблуневий провул., Вишневий, Гореницька, Шевченка, Північна, Центральна, Симоненка, Столична, І.Кочерги, Жукова, Салютна, Лесі Українки, Бородавки

Капітанівка: Лісна

Петрушки: Петрушківська, Дзвінкова, Грушевського, Молодіжна, Яблунева, Р.Шамич, Шкільна, Індустріальна, Пирогова, Яремчука

Реконструкція з 9 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Академічна, Підгірна, Черешнева, Військова, Березова, Снайпера, Хоменка, Підлісна, Малишка, Травнева, І.Кочерги, В.Симоненко, Центральна, Симоненка, Вільна, Дружби, Вільхова, Вавілова, Спортивна, М.Рильського, Марка Вовчка, Матросова, Гореницька, П.Тичини, Зоряна, Б.Хмельницького, Балістична, Яблуневий провул., Вишневий, Каштановий, Жукова, Київська, Петрушківська, Садовий, Грушевий, Сонячний, Незалежності, Північна, Щаслива

Петрушки: Шевченка, Пирогова, Молодіжний, Молодіжна, Дзвінкова, Петрушківська, Спортивний

Гатне: Зелена

Білогородка: Фізкультурна

Тарасівка: Київська

Реконструкція з 9 по 19 год
Бородянський Луб'янка: Квіткова, Райдужна Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Реконструкція з 9 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, 9 Лінія, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Полтавська Реконструкція з 9 по 17 год
Згурівський Нова Оржиця: Садова, Першотравнева, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Безугляки: Шевченка

Пищики: Надрічна, Шевченка, Лісова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Безугляки: Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Леніна, Миру, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Леніна, Миру, Перемоги, Театральна, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Безугляки: Шевченка, Нова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Перемоги, Миру, Театральна, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Коржівка: Набережна

Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна

Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка

Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Калинова, Мисливська, Садовий, Миру, Заріччя

Хутір Черкас: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Черкас: Дружби, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Шевченка, Миру Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Пищики: Перемоги, Миру, Театральна, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Яготинський Яготин: Мічуріна, Степова, Дарвіна, Пасічна, Степний, Пасічний, Стрілецький, Д.Гордієнка, Шляховиків, В`ячеслава Чорновола

Черняхівка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Черняхівка: Миру, Молодіжна, Шкільна, Авіаційна, Польовий стан Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Фастівський Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Розаліївка: Лесі Українки Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Михайлівка: Московська, Набережна, Миру, Поповича Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Тарасівка: Польова, Молодіжна, Шевченка, Хрещатик Реконструкція з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Гагаріна, Лісова, Мічуріна, Степова

Велика Олександрiвка: Чубинського

Безуглівка: 2 Степова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Ворошилова, Куйбишева

Коржиха: Володарська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Героїв Небесної Сотні, Франка, Черненка, Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, В Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська

Кам'яна Гребля: 8 Березня

Самгородок: Шевченка

Шамраївка: Центральна

Великополовецьке: Стадіонна

Чистка траси з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Гагаріна

Калита: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Пищики: Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Тарасівка: Ярова, Горького, Горького пров., Комсомольська, Шевченка, Довженка, Механізаторів, Зелена, Лесі Українки, Польова, Олініченко, Зоряна, Островського, Лесі Українки пров., Надії, Виноградний

Віта-Поштова: Звенигородська

Нове: Чкалова, Яблунева

Боярка: Михайла Грушевського

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Гулака-Артемовського, Гостомельський, Революції, Василя Стефаника Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, 1 Гаражна, Інтернаціональна, Франка пров., Джерельна, Некрасова, Жуковський Узвіз, Тургенєва, Горького, Дачна, Мисайлівська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Василя Липківського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Чистка траси з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Росішки: Суворова, 60-річчя Жовтня, Гагаріна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Росішки: Суворова, 60-річчя Жовтня, Гагаріна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Бране Поле: Київська, Вишнева, Тараса Шевченка, Остапа Вишні Капітальний ремонт з 8 по 13 год
Кагарлицький Кагарлик: Франка, Полтавська, Миру, Саксаганського, Європейська, Полтавський, Ставкова, Поповича, Франка пров., Ватутіна пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Бурти: Леніна, Комсомольська, Жовтнева, Тутукіна

Очеретяне: Садова

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Сергієнко, Першотравнева Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Липовець: Перемоги, 1-го Травня, Миру, 8 Березня Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Нектарна Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Гаврилівка: Леніна, Садова, Шевченка, Ватутіна, пров. Парковий, Свято-Троїцька

Димер: Соборна

Синяк: Леніна

Вишгород: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Гаврилівка: Леніна, Ватутіна, Садова, Шевченка, Свято-Троїцька Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Українка: Юності, Будівельників

Обухів: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Юності, Південна, Промислова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Приозерна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Липовий Ріг: Дніпровська, Козацька, Кленова, Шевченка, Набережна, Ярова, Лісова

Пії: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Пиі, Південна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Левадна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Залісся: Резиденція

Пухівка: Шевченка

Семиполки: Київське шосе

Богданівка: Чернігівська

Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Літки: Музиченка, Шевченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бородянський Бондарня: Шевченка, Лісова, Бондарня

Поташня: СТ "Електрик"

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні, Народна, Народний, Амосова, Зоряна, Амосова пров., Партизанська, Шевченка, Івана Суліми, Кільцева, Калинова, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Суворова, Федора Петруся, Садова, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова, Бориспільський, Бориспільська, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки, Весняний пров., Весняна, Незалежності пров., Бродівська, Вереснева, Миру, Гагаріна, Гагаріна пров., Піщана, Молодіжна, Чубинського, Городищенська, Кучаківська, Вишнева, П.Сагайдачного, Петруся, Джерельна, Федора Петруся пров., Пінська Флотилія, Джерельний пров.

Іванівка: Квітнева

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях, Бежівка, Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Іванків: Харківська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Шандра: Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Українка: Промислова, Придніпровська, Ігнатівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Промислова

Обухів: Промислова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Іванківський Станішівка: Миру, Лісовий, Шевченка, Польова, Польовий пров., Мусієнка, Леніна пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Озерна, Нова, Іванківська, Лугова, Шкільна, Новий Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Українка: Приозерна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Тетіївський Росішки: Перемоги, Миру Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Кагарлицький Шубівка: Фалкова, Дидикало, Червоноармійська, Лесі Українки

Землянка: Гагаріна

Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Нагірна, Княгині Ольги, Нєкрасова Капітальний ремонт з 6 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 28 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 29 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
С завтрашнего дня, 29 сентября, на пяти перекрестках в Ирпене на Киевщине перекроют движение (адреса)
20:04
Граждане Украины в октябре будут отдыхать четыре дня подряд
19:42
“Киевводоканал” вводит в своих центрах обслуживания дополнительные карантинные ограничения
19:31
Разумков заявил, что не подпишет “антиолигархический закон” Зеленского и пойдет с заявлением о преступлении в ГБР
19:28
Под Киевом женщина в лесу обнаружила гранату
19:25
Пошкодження фасаду в школі № 1 міста Українка є механічними та будуть усунуті впродовж тижня, – Василь Володін
19:05
Из Киева в Китай отправился первый в истории Украины контейнерный поезд с экспортным грузом
18:41
“Киевспецтранс” объявил конкурс на разработку проекта строительства комплекса по переработке концентрата на полигоне ТБО в Подгорцах
18:20
Олексій Чернишов: Розвиток індустріальних парків дасть потужний рестарт вітчизняній промисловості (фото)
18:02
В КГГА хотят закончить ремонт покрытия на Южном мосту на 10 дней раньше запланированного срока
17:44
В Государственной миграционной службе прошли обыски
17:28
Подозреваемый в неуплате более 100 млн гривен налогов нардеп Мялик предстанет перед судом
17:23
Довгоочікуваний дитсадок зводять “з нуля” на Київщині в рамках “Великого будівництва”
17:03
Правоохранители разоблачили группу киевлян, занимавшихся производством и сбытом наркотиков (фото)
16:44
Киевсовет 7 октября проведет пленарное заседание
Календарь событий