четверг, 13 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 13 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівський, Обухівському, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Швачиха: Зоряна, Швачиська, пров. Гайовий, СТ "Електрод", Солов'їна, Старокиївська, Лісова, Морозівська, Білозірська, Братерська, Бориспільська, Колесника, Садова, Тітенка, Селянська, Індустріальна

Власівка: Комсомольська, Польова, Степова, Вересневий, Шкільний пров., Берізка, Вереснева, Космонавтів, Садова, СТ, Лесі Українки, Парникова, СТ "Берізка-2", Світанок

Морозівка: Жовтнева

Сезенків: Центральна, Лісний, Шевченка, Цвілія, Гагаріна, Садова, Поліська, Сонячна, Сумська, Миру пров., Роменський, Королівський

Баришівка: Колесника, Білозірська, Братерська, Селянська, Старокиївська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Сорокотяги: Вишнева, Берегова, Шевченка, Шевченка пров., Чкалова Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Білоцерківський Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Узин: І.Франка пров., І.Франка, Квітнева, Квітневий пров., Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
Богуславський Медвин: Зарічок, Шевченка, Олександра Василенка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Богуславський Медвин: Жовтнева, Капецівка, Соборна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, 1 Гаражна, Інтернаціональна, Франка пров., Джерельна, Некрасова, Жуковський Узвіз, Тургенєва, Горького, Дачна, Мисайлівська, Грушевського, Острів, Площа Я.Мудрого, Богуславка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Сосюра, Герцена, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Чернишевського, Василя Лукашевича, Каховська, Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Коцюбинського, Челюскінців пров., Яцютівка, Челюскінців, Князя Святослава, Перемоги, Нахімова, Пушкіна пров., Антона Яцюти, Бежівка, Павла Полуботка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Сулими, Григора Тютюнника, Остапа Вишні, Тополева, Молодіжна, Багряного, Севастьяна, Павла Тичини пров., В.Стуса Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Голубівка, Головатого Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Княжицька, Корольова, Щаслива, Промінська, Світлична, Космонавтів, Декабристів пров., Виноградна, Незалежна, Пантелеймона Куліша, Квіткова, Декабристів, Партизанів

Нестерівка: Космонавтів, Світлична

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського пров., Віри Онацької, С.Сосніних, Грушевського, Квітки-Основ'яненка, Крашенівка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Володимира Момота, Січнева, Чубинського, Новопрорізна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Січових Стрільців, Чкалова, Франка, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Бежівка, Збанацького, Л.Курбаса, Ярослава Гашека

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Першотравнева, Польовий, Польова, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Степова, Коцюбинського, Київська, Парникова, Покровська Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Квітневе: Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Ярослава Мудрого, Голуба Аркадія, Грушевського, Кириченка Василя, Дворянець Антоніни Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Герцена, Гоголя, Голуба Аркадія, Кириченка Василя, Ярослава Мудрого, Дворянець Антоніни Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Броварська, Парникова, Котовського, Кільцева дорога, Котовського пров., Центральна

Бровари: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Княжа, Декабристів, Сонячний, Авіаторів, Терешкової пров., Чорновола В., Тургенєва, Соснова, Згоди, Молочна, Прорізна, Хлібна, Київська, Незалежності пров., Кривова, Сковороди пров., Терешкової, І.Виговського пров., Донбасівський, Козацька, Ковміра, Зоряна, Весільна, Барвінкова

Залізне: Соснова

Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Декабристів, Кривова, Чорновола В., Авіаторів, Київська, Володимирська, Зарічна Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Вишгородський Новосілки: Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Кедрова, Українська, Російська, Квітнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Миру

Новосілки: Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Урочище “Вовчихи”, Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Шевченка, Старосільське лісництво, Урочище "Бурилово", Кедрова, Українська, Російська, Квітнева, Воровського, Шолуденка, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", Польова, СТ "Риболов", Лучиста, СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Пришкільна, Старосільська, Придорожня, Щаслива, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська, Деснянська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", ДБК "Ювілейний", СТ “Зелений самшит”, Урочище “Участок”, Райдужна, Прилісна, Лагерна

Нижча Дубечня: Лісова, Миру, Дубова, Гагаріна, Бендика, Шкільна, Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Леніна, Урочище Кружки, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Волошковий пров., Вишнева, Коломіївська, Деснянська, Верховинська, Прикарпатська, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Соснова

Вища Дубечня: Спаська, Леніна

Раківка: СТ "Журавлі"

Вишгород: Мазепи, Ромашкова, Грушевського, Шолуденка

Лебедівка: Виноградна

Козаровичі: Ірпінська

Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Реконструкція з 9 по 17 год
Іванківський Феневичі: Поліська, Шевченка, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Феневичі: Шевченка, Поліська, Соборна, Молодіжна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Феневичі: В.Кібенка, Набережна, Дружби народів, Будівельників, Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Горенка: Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 8 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Соборна, Ярослава Мудрого, Ярмаркова, Київський Шлях, Панорамна, Василя Тищенка, Запорізька, Джерельна, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Крут, Берегова, Рибальська, Паризької Комуни, Січових стрільців, Либідська, Гагаріна, Гагаріна пров., Соснова, Силкіних, Оболонська, Крутий вивіз, Липова, Київська, Молодіжний

Кагарлик: Паркова

Юшки: Шурухіна, Садова, Мічуріна, Вишнева, Юшки

Гребені: І.Зими

Стайки: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Чкалова, Берегова

Софіївська Борщагівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Софіївський пров., Фізкультурний пров. Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Жорнівка: Ірпінська, Лісна, Озерний, Перемоги, Комсомольська

Княжичі: Грушевського, Ватутіна, Вишнева, Шевченка, Леніна

Боярка: Молодіжна

Гореничі: Кленовий узвіз

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Жорнівка: Дачна, Молодіжна, Східна, Зелена, Сонячна, Піщана, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Грушева, Янтарна, Соснова, Мічуріна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Сонячна, Липова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Сірка, Чумацька, Курганна, Грушева, Зоряна, Симоненко, Каштанова, Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Сонячна, Гагаріна, Франка, Соборності, Гоголя пров., Академіка Ремесла, Черненка, Франка пров., Чкалова, Корсунська, Михайлівська, Героїв Небесної Сотні, Бузницького, Тичини пров., Стрільця, Вершути, Деркача пров., Заслонова, Миронівка, Конституції, Чайковського, Привокзальна пров., Коцюбинського

Ходорів: Жовтнева

Центральне: Центральне

Гулі: Лугова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Миру, Кондратовича, Лесі Українки, Чкалова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Шевченка, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Шевченка, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Козин: Старокиївська, Дамба, Вереснева, Нова, Солов'яненка, Дніпровська

Обухів: Миру, Київська

Українка: просп. Дніпровський

Підгірці: Жорновки

Реконструкція з 10 по 18 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Реконструкція з 10 по 10 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Реконструкція з 10 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров.

Ромашки: Нагірний

Рокитне: Незалежності

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Виноградова, Набережна

Телешівка: Птахофабрика, Шевченка, Слобідська

Реконструкція з 9 по 17 год
Сквирський Кам'яна Гребля: Шевченка, Лісова, Шкільна, Кузьміївська

Тхорівка: Жовтнева, Домбеля

Золотуха: Мічуріна, Шевченка

Сквира: Мельника, Пустоварівська

Пищики: Гагаріна, Театральна

Безпечна: Ордаша

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Санаторна Реконструкція з 13 по 19 год
Таращанський Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Фастівський Фастівець: Тхоржевського

Велика Снітинка: Пушкіна

Реконструкція з 9 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

четверг, 13 мая 2021 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 13 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 13 мая 2021 года
среда, 12 мая 2021 г.
15:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В четверг, 13 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:23
Правоохранители проводят обыски в Департаменте соцполитики КГГА из-за хищений в 13,5 млн гривен при закупке медизделий
20:03
Таможенники изъяли “фонящие” часы в аэропорту “Борисполь”
19:44
Столичная прокуратура проводит обыски у подрядчика строительства Подольского мостового перехода
19:31
Забудова Мінського масиву: Побоювання громадськості та реалії
19:26
“Киевский метрополитен” переведет часть работников на четырехдневную рабочую неделю из-за нехватки средств
19:04
Прокуратура и ГФС подозревают сотрудников КП “Киевгорсвет” в получении денег от подрядчиков
18:41
Стало известно, когда смогут вакцинироваться ждущие прививки по листу ожидания
18:24
“Киевавтодор” заказал проект реконструкции путепровода на пересечении ул. Строителей с Броварским проспектом
18:10
Кабмин внесет в Раду законопроект по борьбе со “скрутками” и уклонением от налогов большого бизнеса
18:03
На Оболони появятся три новых детских садика и школа
18:01
“Мы это проходили во времена Януковича”: Артур Палатный прокомментировал обыски у себя дома
17:46
Нардеп Шуляк требует от Свистунова объяснить почему застраивают участок на перекрестке улиц Львовская и Живописная
Календарь событий