суббота, 15 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 12 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 12 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Вишневий, Троїцька, Поштовий, Військовий, Котляревського, Набережна, Заводський, Миру пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Богдана Хмельницького Реконструкція з 8 по 17 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода: Радянська, 8 Березня, Жовтнева Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода: Першотравнева, Миру Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Сорокотяги: Вишнева, Берегова, Шевченка, Шевченка пров., Чкалова Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Томилівка: Слави, Набережна, Шевченка, Спортивна, Лісовий, Центральна, Лісова, Дружби Реконструкція з 9 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького Реконструкція з 9 по 20 год
Бориспільський Вишеньки: Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Леніна, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Глібова, Панаса Мирного, Євгена Коновальця, Авіаторів, Френкеля Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Соборна, Соборний пров., Сергія Камінського Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Сосюра, Каховська, Ціолковського, Василя Лукашевича, Каховський, Чернишевського, Герцена, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Степана Криворученка, Братуся, Пречистенська, Польова, Симона Петлюри, Глибоцька, Шкіля Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Броварська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Головатого Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польовий, Польова

Глибоке: Полковника Радієвського, Героїв Майдану

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Лебедин: Богдана Хмельницького, Садовий, Садова, К.Маркса, Сулими Івана, Чапаєва, Незалежності, Лесі Українки, Пушкіна, Котовського, Котовського пров., Пушкіна пров., Шевченка

Кучаків: Івана Франка

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Першотравнева, Польовий, Польова, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Степова, Коцюбинського, Київська, Парникова, Покровська Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Красилівка: Ковальська, Гоголя, Ладанська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Квітневе: Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: Дубрівська, Рибальська, Першотравнева, Набережна, Ватутіна, Поштова, Леніна, Радгоспна, Піонерів, Озерна, Червоноармійська, Лесі Українки, Деснянська, Радянська, Сонячна

Бровари: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Красилівка: Механізаторів, Джерельна, Незалежності, Київська, Кожедуба, Привітна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Гоголів: Леніна пров., Європейська, Жердовська, Київська, Кожедуба, Яшника, Требухівська, М. Заньковецької, Красилівська, Русановича, Вербицького, Кошового, Київський, Вербицького пров., Русановича пров., Абрикосова, Яблунева, Ковпака, Пісчана, Мороза, М.Лагунової, Зелена, Б.Хмельницького, Войтівська, Чубинського, Богуна, Бориспольця, Ватутіна, Преображенська, Сотницька, Ватутіна пров., Чкалова, Каштанова, Винарського, Винарського пров., Малинова, В. Кордуна, Каштановий

Калита: Шевченка

Требухів: Чкалова

Княжичі: Гузара, Слави

Погреби: Яблунева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Кожухівка: Шкільна, Валентина Загороднього, Б.Хмельницького, Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Франка, Данилівська, Лугова, Вишнева, Дружби, Дачна, Народна, Сонячна, Урожайна, СТ "Будівельник", Поле, Садова 2, Садова 3, Садова 1, Центральна 2, Польова, Залізнична, Лінійна, Дачний Кут, СТ "Калинівське", Скіфська

Данилівка: Лесі Українки, Центральна, Незалежності, Вакуленка, Нова, Шляхова, Грушова, Травнева, Зоряна, Н.Верещак, Д.Галицького

Іванковичі: Котовського

Липовий Скиток: Садова, Бобрицька, Академічна, Польова, Лугова, Незалежності, Кооперативна, Зарічна, СТ "Озерне", СТ "Квітковод", Шевченка, СТ "Стави"

Бобриця: Бобрицька

Березанщина: Щаслива

Варовичі: Нова, Леніна, Варовицька, Романенка, Вінницька, Дружби, Поліська, Університетська, Озерна, Зарічна

Глеваха: Чекістів

Калинівка: Індустріальна

Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Іванковичі: Табачний, Леніна, Захисників Вітчизни, Загородній пров., Інтернаціональна, Шевченка, Соборна, Прорізна, Троїцька, Підгайна

Шевченківка: Горького

Рославичі: Кірова, Лугова, Лісова, Дачна, Польова, Садова, Леніна, Круглицька, Чехова, Жукова, Чкалова пров., Жовтнева, Жовтневий, Шевченка, Підгірна, Нагірна, Жукова пров., Чкалова, Польовий, Поле, Гоголя, Гоголя пров., Щорса, Набережна, Пушкіна, Ботанічна, Джерельна

Калинівка: Залізнична

Реконструкція з 9 по 17 год
Васильківський Багрин: Горького

Гвоздів: СТ "Надія", СТ "Фізик", СТ "Ходосіївські сади", СТ "Інфотера"

Рославичі: Садова, Дачна, Леніна, Підгірна

Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Реконструкція з 10 по 17 год
Васильківський Велика Бугаївка: Шевченка, Луб'янська, Незалежності, Зарічна, Медова, Тиха, Горького, СТ "Пролісок", Шевченка пров., Лісна, Одеська, Чорноморська, Гагаріна

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна, Зарічна, Центральна, Гагаріна

Яцьки: Космонавтів

Мархалівка: Серпнева

Реконструкція з 10 по 17 год
Вишгородський Новосілки: Польова, Гагаріна, Молодіжна, Воровського, Придорожня, Щаслива, Старосільська, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Ватутіна, Оболонська, Воровського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Київська, Оболонська, Леніна, Корольова, Яблунева, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Ново – Київська, Леніна, Оболонська, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Європейська, Польова, Свято-Покровська, Масив "Лазарів сад", Садова, Корольова пров., Богдана, Вишгородська, Богдана пров., Валківська, Ярова, Боженка, Корольова, Н.Прорізна, Дачна, Набережна, В/Ч 2860, Дружби, Новопромислова, Ягідна, Святославська, Масив "Вишгородський", Київська, 60 Років СРСР, Київський, Спаська, Каневська, Козацька, Урочище Лазарів сад, Володимирівська, Ігорівська, Ольги Княгині, Масив "Піонер", Ватутіна, Бучанська, Ірпінська, Петрівська, Гоголівська, Мощунський, Мощунська, Івана Кудрі, Урочище Козина спина, ОЗЖБ "Енергія", Кірова, Миколи Лисенка, С. Палія, Масив "Польовий", Монастирецька, Масив “Біля Дитячого садка”, Баліцька, Дачний пров., Івана Франка, Каневський

Вишгород: Глібова, Ромашкова, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Новопромислова, Спаська

Старі Петрівці: Леніна, Вулиця невизначена, Жовтневий пров., Дачна

Димер: Родинна

Козаровичі: Ірпінська

Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”, Лебедівка, Сагайдачного

Осещина: Леніна

Вишгород: Гриненка

Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Реконструкція з 9 по 17 год
Згурівський Згурівка: Незалежності, Київська, Вишнева, Українська, Першотравнева, Залізнична, Заводська, Героїв Майдану, Шевченка, Чкалова, Юності, Коцюбинського, Шевченка пров., Грушевського, Набережний, Тракторна, Набережна, І. Кирія, Заліснянська, Лесі Українки, Український, Пушкіна, Шкільна, Берегова, І.Кирія площа Технічне обслуговування з 11 по 12 год
Згурівський Згурівка: І.Кирія площа, Заводська Капітальний ремонт з 11 по 12 год
Іванківський Фрузинівка: Миру, Гагаріна, Річний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Мостового, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна, Цвіткова, Кудрявцева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Набережна, Кошового, Космонавтів, Кудрявцева, Бикова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Миру, Затишна, Зоряна, Польова

Білогородка: Франка

Лісники: Виноградна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко, Софіївська, Солом’янська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська, Чкалова, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: З.Космодем'янської, Леніна, Б.Хмельницького Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Заозерна, Козацька Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Молодіжна, Леніна-Садова, Козацька, Садова, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Райдужна, Щаслива Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Горбовичі: Київська, Озерна, Некрасова, Вишнева, Польова, Урочище Кочур, Щаслива

Забір'я: Загородня

Петрушки: Лесі Українки

Шпитьки: Шевченка

Вишневе: Ломоносова

Гореничі: урочище Кочур, Каштановий

Реконструкція з 10 по 17 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Дачна, Гайдара, Вознесенська, Білоцерківська, Миру, Каштанова, Бригадна, Польова, Нектарна, Каштановий Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Франка, Свято-Покровська, Коцюбинського, Кобзаря, Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Центральна Реконструкція з 8 по 17 год
Макарівський Мостище: Озерна, Леніна, Соснова, Польова, Постишева, Шевченка, Кірова

Новосілки: КТП в полі, Лісова, Карпилівська, Сиченка, Лугова

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Макарівський Мостище: Озерна, Леніна, Соснова, Польова, Постишева, Шевченка, Кірова

Новосілки: КТП в полі, Лісова, Карпилівська, Сиченка, Лугова

Реконструкція з 9 по 18 год
Миронівський Козин: Садова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Козин: Бесарабівка, Самарка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова Реконструкція з 10 по 16 год
Рокитнянський Телешівка: Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров.

Ромашки: Нагірний

Рокитне: Незалежності

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Сквирський Тхорівка: Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Таращанський Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева Реконструкція з 10 по 12 год
Фастівський Триліси: Горького, Дружби, Вишнева, Пушкіна, Польова, Козацька, Механізаторів Реконструкція з 10 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 11 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 15 мая 2021 г.
16:18
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
13:03
За останню добу на коронавірус захворіло 318 жителів Київщини
12:02
СБУ сообщила о подозрении экс-нардепу Семенченко в организации обстрела канала “112” (фото)
11:03
Сегодня, 15 мая, в Киеве проходит пробное ВНО
10:04
В Киеве сотрудник банка с товарищем взорвали банкомат (фото, видео)
09:01
За сутки в Украине выявили около 7 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 15 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 15 мая 2021 года
пятница, 14 мая 2021 г.
20:45
Субботние ярмарки 15 мая пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:36
На “Площади звезд” в Киеве открыли звезду Александру Пономареву
20:24
Инспекторы “Плесо” проверили реку Лыбедь на загрязнения
20:21
Президент Зеленский поручил провести аудит госдач и их постояльцев
Календарь событий