четверг, 16 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 11 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Садове: Фабрична, Центральна, Садова, Гаражний пров., Польова, Миру Капітальний ремонт з 6 по 17 год
Баришівський Садове: Центральна, CТ “Левада”, СТ, Якуба Колоса, Дачна, СТ "Здоров’я", СТ "Сувенір-2", СТ “ Вишукувач-1”

Недра: СТ, Каштан

Капітальний ремонт з 6 по 17 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Баришівський Березань: Поштова, Переяславський шлях, Ціолковського, Космонавтів Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий Реконструкція з 8 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Колгоспна, Кільцева, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня, Підгірна, Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Сіркова, Богдана Хмельницького, Соснова, Грушевського, Обручева пров., Алмазний, Сонячний, Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Космічна, Нова, Кам'янська, Садова, Польова

Чмирівка: І.Франка, Луценка

Біла Церква: Яблунева, УЧГОСП

Бугаївка: Їдальня, Ферма, Котельня

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Коржівка: Польова, Перемоги, Набережна, Кільцева, Миру

Бикова Гребля: Першотравнева

Озерна: Комора, Гагаріна, Майстерня, Свободи, Богдана Хмельницького, Шкільна, Невизначена, Прибережна, Ферма, Вулиця невизначена, Польова, Набережна, Зоряна, Степова, Тиха, Весняна, професора Меляновського, Польська, Затишна, Привітна, КЗС, Незалежності, Паркова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Підгірна

Чмирівка: І.Франка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького, Незалежності, Паркова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Нова, Перемоги, Світанкова, Волі Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, Ватутіна, Гранітна, Гоголя, Затишний Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Будівельна, Миколаївська, Мисайлівська

Шупики: Кирилівська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
Богуславський Розкопанці: Лісова, Гайдамацька, Першотравнева, Козацька, Наливайка

Чайки: Центральна, Садова

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Старе: Герасименка

Васильки: Центральна, Степова, Польова, Садова, Гагаріна, Озерна, Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Мирне: Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Короленка, Дружби народів, Храмова, Горького, Леніна, Гоголя, Центральна, Лесі Українки, Жертв Революції, Боженка, Гагаріна, Братів Ганжів Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Ясна, Сергія Оврашка, Глибоцька, Верхній Вал, Київський Шлях Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Княжа, Княжий пров.

Шевченкове: Теплична, Космонавтів, Київська

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Онікієнка Олега, Вокзальна, Виговського, Петлюри Симона, Воїнів-афганців, Черняховського, Бандери Степана, Кармелюка, Чернишевського, Сєдова, О.Довженка, Костири Софронія, Кобзарська, Лідіце, Глинки, Старченка, Воїнів-інтернаціоналістів, Металургів, Чайковського, Механізаторів, Тракторний, Гельсінської групи, Залізнична

Рожівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Чехова, Володимирський, Жовтневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Мала Солтанівка: Гагаріна, Південна, Садова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: Робітнича, Свердлова, Київська, Ворошилова, Гагаріна, Комсомольська, Лермонтова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Васильківський Кожухівка: Вишнева, Урожайна, Свято-Михайлівська, Першотравнева, Джерельна, Першотравневий, Шкільна Технічне обслуговування з 10 по 14 год
Вишгородський Димер: Бударіна, Соборна, Шевченка, Революції Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Матвіїха: Кооперативна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Залізнична

Любомирівка: Тракторний стан

Володимирське: Володимирівка, Молодіжна, Володимирська

Червоний відділок: Червоний відділок, Вулиця невизначена, Урожайна, Яблунева

Шевченкове: Шевченка, Українська, Лісова, Пушкіна, Гагаріна, Корольова, Травнева

Майське: Майський відділок, Пятихацька, Залізнична

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Обуховичі: Шевченка, Радянський, Осипенків, Г.Верес, 1-го Травня, Польова, Татарка, Лісова, Лугова

Станішівка: Миру, Мусієнка, Польова, Шевченка, Лісовий, Польовий пров., Леніна пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Богдана Хмельницького, Пушкінська, Толстого пров., Грибоєдова, Києво-Мироцька, Антонія Михайловського, Шевченка, Трудова, Шевченка пров., Новолермонтова, Енергетиків, Жовтнева, Жовтневий, Тургенєва, Тургенєва пров., Шота Руставелі, сім’ї Красовських, Дніпровська, Толстого, Миколи Гамалія, Революції, Інститутська, Горького, Тюменцева-Хвилі, Чапаєва, Лермонтова, Заводська, Переїзна, Устима Кармелюка, Нагорна, Ворзельська, Заводський, Революції пров., Кочубея, Нова, Дімітрова, Ворошилова пров., Яснополянська, Ватутіна, Полтавська, Михайла Гориня, Михайла Гориня пров., Островського, Героїв Майдану пров., Вокзальна, Санаторний, Польова, Сілезька, Некрасова, Вокзальний, Старояблунська, Комсомольська, Нове шосе, Гоголя, Чкалова, Депутатська, Дмитра Вишневецького, Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Василя Липківського, Кірова, Івана Руденка, Трудовий пров., О.Олеся, Леоніда Глібова, Патріотів, М.Вербицького, Л.Ревуцького, Гамалія, Сім’ї Забарило, Промислова, Василя Стефаника

Ірпінь: Шевченка, Тургенівська, Миру, Северинівська, Українська

Ворзель: Лісовий, Будівельна, Лесі Українки

Гостомель: Бучанське Шосе, Свято-Покровська

Боярка: Лінійна

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Янтарна, Слобідська, Молодіжна Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Польова, Мічуріна, Привокзальна, Нова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Горбовичі: Київська, Озерна, Некрасова, Вишнева, Польова, Урочище Кочур, Щаслива

Забір'я: Загородня

Петрушки: Лесі Українки

Шпитьки: Шевченка

Вишневе: Ломоносова

Гореничі: урочище Кочур, Каштановий

Реконструкція з 10 по 15 год
Кагарлицький Стрітівка: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Трипілля Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Слобода: Василя Березового, Миру, Вишнева, Малишка, Нагірна, Шевченка, Площа Слави, Заріччя, Стріховська, Садова, Поповича, Свободи, Молодіжна, Незалежності, Комсомольська, Народний, Гагаріна, Лісова, Берегова, Підлісна, Польова

Халча: ім. Романа Наумовича Куща, Б.Хмельницького, Кооперативний, Спортивний, Шкільна, Незалежності, Жовтнева, Новий, Миру, Березняки, Кошового, Будівельників, Шевченка, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, Дружби, Перемоги, Бригадна, Першотравнева, Дорошенка, Гагаріна

Демівщина: Космонавтів

Зікрачі: Садова, Незалежності, Б. Хмельницького пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Слобода: Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Кулініченка Капітальний ремонт з 10 по 19 год
Макарівський Мар'янівка: Калініна, Червоноград, Кірова, Піонерська, Львівська, Дрогобицька, Роздільна, Леніна Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Мостище: Щорса, Рибчин Яр Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Миронівка: Миру, Кондратовича, Лесі Українки, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Кооперативна, Соборності, Бібліотечний пров., Кооперативний, Вершути, Вершути пров. Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Миронівський Карапиші: А.Даниленка, Широка, Тиха, Святомихайлівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Незалежності, Вишнева, Зарічна, Гагаріна, Свободи пров., Нова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Технічне обслуговування з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Дівички: Гагаріна, Леніна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Горького, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна, Садова

Єрківці: Безіменний

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Циблі: Юнатів, Дружби, Шевченка, Жовтнева, Миру пров., Спортивна, Лесі Українки, Польова, Молодіжна, Дачна, Дніпровська, Радянська

Хоцьки: Травнева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Миру, Героїв Дніпра, Прорізна, Небесної Сотні Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Комунарська, Літня, Озерна, Бабачиха, Західна, Комарова, Гетьмана Івана Сулими, Волинська, Весела, Сонячна, Алєксєєва, Ювілейна, Космонавтів, Паркова, Лаврова, Каштанна, Канівська, Перемоги, Дружби, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Рибальська, Морська, Набережна, Зимова, Костюка Петра, Костюка Петра пров., Філатова, Чайкіної Лізи, Андрушівська, Тарасівська, Героїв Дніпра, Трубайлівська, Цвіточна, Пшенична, Панфілова, Монастирська, Лісова

Стовп'яги: Молодіжна, Київська, Польова, Шевченка, Шкільний, Підгірна, Кавказька, Лесі Українки, Шкільна, Комунарська, Луговий, Ярова, Соснівська, Миру, Нова, Підгірний, Вузький, Перемоги, Садова, Бориспільська, Буда-Варовицька, Дніпровська, Миронівська, Поліська, Білоцерківська, Лісова, Зарічна, Дружби, Мирна, Прорізна

Кавказ: Комунарів, Молодіжна, Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична, Весняна, Набережна

Веселе: Миру

Дівички: Жовтневої Революції

Капітальний ремонт з 9 по 14 год
Рокитнянський Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Маківка: Садова, Берегова, Пугачова, Шкільна, Пролетарська, Гагаріна, Першотравнева, Гайова, Білоцерківська, Господарство, Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Великі Єрчики: Вишнева, Гоголя Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Шкільна, Галянта Віталія, Клубна, Завгороднього, Дружби, Лесі Українки, Клубний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Розкішна: Яблунева, Лисогірська, Польова, Жовтнева, Завгороднього, Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Клубний, Клубна, Бащенка, Перемоги пров., Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Залізнична, Залізничний, Незалежності

Ставище: Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька, Промислова, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична

Реконструкція з 9 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Яблунева, Лисогірська, Польова, Жовтнева, Завгороднього, Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Клубний, Клубна, Бащенка, Перемоги пров., Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Залізнична, Залізничний, Незалежності

Ставище: Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька, Промислова, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Таращанський Калинове: Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Таращанська

Плоске: Центральна

Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров. Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Теліжинці: Перемоги, Зарічна, Гагаріна, Нова, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Фастівський Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна, Жукова, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру, СТ "Приозерний", Боженка, Шевченка, Соборна, Покровська, Дачна, Лісна, Лісний, 12 Грудня

Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки, Молодіжна, Шевченка, Шевчука, Озерна, Озерний пров., Пушкіна, Курчатова, Садова, Дубкова, Фастівська, Герцена пров., Герцена

Скригалівка: Леніна, Пащенка, Лазо пров., Боженка пров., Набережна, Чехова пров., Весняна, Межова, Дружби, Фастівецька, П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Горяна, Зарічна, 8 Березня, М.Рильського, Коцюбинського, Чехова, Коцюбинського пров., Щорса

Вишня: Вишнева

Дмитрівка: Некрасова

Велика Офірна:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Транспортна Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Лозовий Яр: Шевченка, Лесі Українки Чистка траси з 8 по 17 год
Яготинський Лозовий Яр: Незалежності, Шкільна, Шевченка Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 10 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
18:21
Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках “Великого будівництва” (відео)
18:00
Правоохранители проводят осмотр на строительстве Подольского моста с привлечением экспертов (фото)
17:41
ГБР обвиняет руководство КП “Киевский центр развития городской среды” в присвоении средств при реконструкции парка “Киото” (видео)
17:26
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 2 человека
17:03
“Альянс Новобуд” и Cityconsult Development ввели в эксплуатацию сразу два дома
16:45
Центр обслуживания населения в Дарницком районе получил адрес
16:21
Баскетбольний майданчик і бігові доріжки: до кінці вересня на Київщині планують модернізувати ще один стадіон (фото)
16:00
Правоохранители проводят обыски в КП “Житлоинвест-УКБ” по делу о хищении средств на закупках пассажирских лифтов
15:46
Директор школы в Белой Церкви считает, что девочке с редким заболеванием “хрустального человека” не место в ее заведении
Календарь событий