четверг, 16 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 10 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Шевченків шлях, Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Новий, Цегельна, Садова, Польова, Кооперативна, Братів Роговців, Загайного, Журавлиний пров., Волошина пров., Привокзальна, ім. Адама Міцкевича, Набережна, Журавлина, Молодіжна, Київська, Героїв Небесної Сотні, Калиновий, ім. Павла Чубинського, Б.Хмельницького, Незалежний, Героїв АТО, Волошина, Дружби пров., Героїв Крут, Чкалова, Луговий, Базарний, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Гагаріна, Паркова, Жовтневий, Шкільний, Островського, Павлова, Павловський, Залізнична, ЖМ "Садовий", Автошосе Київський Шлях, Садовий, Зарічна, П. Мирного, Партизанський, Медична, Незалежний пров. Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Семенівка: Центральна, Гагаріна, Голованьова, Пушкіна, Набережна, Кошового, Братів Греськів, Коротченко, Аршавська Чистка траси з 8 по 16 год
Білоцерківський Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий Реконструкція з 8 по 17 год
Білоцерківський Коржівка: Польова, Перемоги, Набережна, Кільцева, Миру

Бикова Гребля: Першотравнева

Озерна: Комора, Гагаріна, Майстерня, Свободи, Богдана Хмельницького, Шкільна, Невизначена, Прибережна, Ферма, Вулиця невизначена, Польова, Набережна, Зоряна, Степова, Тиха, Весняна, професора Меляновського, Польська, Затишна, Привітна, КЗС, Незалежності, Паркова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького, Незалежності, Паркова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Польова, Ярослава Мудрого, Лебедина, Сагайдачного Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Московська Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Першотравнева, Польова, 8 Березня Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Макіївка: Шевченка, Центральна, Чайковського, Гагаріна, Зоряна, Космонавтів Чистка траси з 9 по 14 год
Білоцерківський Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
Богуславський Розкопанці: Лісова, Гайдамацька, Першотравнева, Козацька, Наливайка

Чайки: Центральна, Садова

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Нестерівка: Гайдамацька, Весняна, Ювілейна, 1 Шолохова пров., Комінтерна, Східна, Квітнева, Незалежна, Космонавтів, Виноградна, Світлична, Шолохова, Декабристів, Невського, 2 Шолохова пров., Вишнева, Молодіжна, пров. Молодіжний, Партизанів, Примакова, Княжицька

Бориспіль: Вишнева, Виноградна, Шолохова, Шолохова пров., Молодіжний пров., Декабристів пров., Східна, Северина Наливайка, Незалежності, Пантелеймона Куліша, Патріотів, Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна, Профспілкова, Профспілковий пров., Максима Рильського, Весняний, Завокзальна, Київський Шлях, Княжицька, Корольова, Щаслива, Промінська, Світлична, Космонавтів, Незалежна, Квіткова, Декабристів, Партизанів, Михайла Калмикова, Бажана, Лозова, Затишна

Лозівка: Лозова, Чернобильська, Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Профспілкова, Бажана

Сеньківка: Шевченка, Західна, Ізмаїльська

Сеньківська с/р, Садовий масив Лозовка: Рильського, Третя, Четверта, П'ята

Сеньківська с/р, СМ Європейський Маєток: Лісова

Проліски: Броварська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Київський Шлях, Володимира Момота, Захисників Вітчизни, Соцмістечко Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Броварський Княжичі: Корольова, М.Логунова, Франка, Бориспільська, Будівельників, М. Новосьолова, Марії Лагунової, Поповича, Петренка, Бориспільський Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Бервиця: СТ "Бервиця", Радянська, Київський, Ювілейний, Ступака, Котовського, Лісова, Радянський, Шевченка, Прип`ятська

Мокрець: Гагаріна, 1-го Травня, Першотравнева, Торлова, Польова, Нова, Леніна, Комсомольська, Дачна, Лісова, Окружна, Залізнична, СТ "Калина", Жовтнева, Вишневський, Вишневий пров., Терешкової, Центральна, Левадна, СТ "Інтурист"

Жердова: М.Онопрієнка

Княжичі: Лісна

Рудня: Лісова

Заворичі: СТ "Заворичі", СТ "Металіст", Лісок

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Савченка Володимира, Бульвар Незалежності, Декабристів, Незалежності, Короленка, Петлюри Симона Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Мала Солтанівка: Гагаріна, Південна, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Мар'янівка: Асмолова, Ватутіна, Комунарів, Кооперативна, Червоноармійська, Декабристів, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Дніпрельстан, Полководця Боженка, 2 Дніпрельстан пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Реконструкція з 10 по 17 год
Вишгородський Синяк: Леніна, Київська

Старі Петрівці: Леніна

Вороньківка: Чапаєва

Гаврилівка: Леніна, Садова, Шевченка, Ватутіна, пров. Парковий, Свято-Троїцька, Мікрорайон №2, Вулиця невизначена

Димер: Соборна

Вишгород: Шевченка

Червоне: Пролетарська

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова

Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив

Литвинівка: Червона Слобода

Воропаїв: Молодіжна

Глібівка: Соборна

Димер: Вулиця невизначена

Синяк: Жовтнева

Старі Петрівці: СТ “Міраж”

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська Реконструкція з 9 по 18 год
Володарський Гайворон: Сліпенчука, Круглий, Набережна, Садова

Петрашівка: Річна

Пархомівка: Свято – Покровська

Рогізна: Кірова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Обуховичі: Шевченка, Радянський, Осипенків, Г.Верес, 1-го Травня, Польова, Татарка, Лісова, Лугова

Станішівка: Миру, Мусієнка, Польова, Шевченка, Лісовий, Польовий пров., Леніна пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, 1 Український, Соборна, Українська, Садова, ІІІ-Інтернаціоналу, Миколи Будника пров., Щаслива, Зої Алієвої, Тургенєва

Буча: О.Тихого

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, 1 Український, Соборна, Українська, Садова, ІІІ-Інтернаціоналу, Миколи Будника пров., Щаслива, Зої Алієвої, Тургенєва

Буча: О.Тихого

Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Горенка: Мічуріна, Пушкіна, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Горенка: Лісова, Мічуріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Київська, Глінки пров., Глінки, Комінтерна, Комінтерна пров., Надсонова пров., Гоголя, Некрасова, Лисенка, Пушкінська Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Янтарна, Слобідська, Молодіжна Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Роговенка, Травнева, Житомирська, Садова, Янтарна Реконструкція з 9 по 17 год
Кагарлицький Стайки: Польова, Озерна, Ставкова

Ржищів: Радіаторна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Черняхів: Свободи, Щаслива, Гагаріна

Кагарлик: Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Гагаріна, Квіткова, Шевченка, Котляревського, Андріївська, Ужгородська, Каштанова, Поповича, Зоряна, Володимирська, Б.Хмельницького, Шкільна, Тарасівська, Археологічна, Зелена, Сахравська, Вітряна, Молодіжна, Парникова, Гайова, Львівська, Райдужна, Виноградна, Лісна, Перемоги, Ситниченко, Тургенєва, Кільцева, Жовтнева, Ситниченко пров., Механізаторів, Новосільська, Космонавтів, Сагайдачного, Вишнева, Балукова, Київська, Парковий, Теплична, Поштова, Лугова, Будьоного, Затишна, Приозерна, Гетьмана Сагайдачного, Садова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Музичі: Космічна, Щорса, Лісний

Тарасівка: Зелена, Зелений, Поле

Дмитрівка: Лісна, Дачна

Софіївська Борщагівка: Толстого, Велика Кільцева

Гатне: Київська, СТ “Арсеналець-5”, Дамбова, Квіткова

Хотів: Паширова

Гурівщина: Київська

Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Фрунзе, Джерельна, Ватутіна, Гоголя, Котовського пров., Садова, Леніна, Смолянська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Білогородка: Гетьманська Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Доброго Дуба, Щасливий пров., Прикордонна, Парковий, В. Швеця Реконструкція з 10 по 17 год
Макарівський Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Фасова: Набережна, Грузецька, Франка Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Микитяни: Микитяни Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Незалежності, Польова

Козин: Зарічна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Микитяни: Микитяни Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Незалежності, Польова

Козин: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Київська, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Чумацький шлях, Робоча, Гоголя, Малишка, Володимира Чаплінського

Підгірці: Васильківська

Українка: Будівельників

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Мазінки: Шевченка, Миру, Шевченка пров., Лесі Українки, Поліська Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Пологи-Чобітьки: Радянська, Переяславська, Горького Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Циблі: Юнатів, Дружби, Шевченка, Жовтнева, Миру пров., Спортивна, Лесі Українки, Польова, Молодіжна, Дачна, Дніпровська, Радянська

Хоцьки: Травнева

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна, Незалежності, Цукровиків, Ентузіастів, Польова, Будівельний, Садова, Червона Січ, Волі, Окружна, Тополева, Медиків, Квітнева, Яблунева

Насташка: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Великі Єрчики: Вишнева, Гоголя Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Садова, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Паркова, Парковий пров., Набережна, Цимбала Сергія, Поштова, Дачна, Набережний, Промислова, Ярослава Мудрого, Лісова, Водопійна, Героїв Чорнобиля, Ярова, Нагаївського Георгія, Тракторна, Межигірська, Ладика Олександра, Енергетична, Старикова, Петра Шила, Санаторна

Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний, Лесі Українки, Галянта Віталія, Шевченка, Гагаріна, Франка, Незалежності, Садова, Паланської Надії, Ярова, Вишнева, Дружби, Незалежності пров.

Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Таращанський Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Озерна Чистка траси з 8 по 18 год
Тетіївський Росішки: Суворова, 60-річчя Жовтня, Гагаріна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Транспортна Реконструкція з 9 по 16 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 9 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
18:21
Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках “Великого будівництва” (відео)
18:00
Правоохранители проводят осмотр на строительстве Подольского моста с привлечением экспертов (фото)
17:41
ГБР обвиняет руководство КП “Киевский центр развития городской среды” в присвоении средств при реконструкции парка “Киото” (видео)
17:26
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 2 человека
17:03
“Альянс Новобуд” и Cityconsult Development ввели в эксплуатацию сразу два дома
16:45
Центр обслуживания населения в Дарницком районе получил адрес
16:21
Баскетбольний майданчик і бігові доріжки: до кінці вересня на Київщині планують модернізувати ще один стадіон (фото)
16:00
Правоохранители проводят обыски в КП “Житлоинвест-УКБ” по делу о хищении средств на закупках пассажирских лифтов
15:46
Директор школы в Белой Церкви считает, что девочке с редким заболеванием “хрустального человека” не место в ее заведении
Календарь событий