воскресенье, 19 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 9 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий Реконструкція з 8 по 17 год
Білоцерківський Черкас: Заріччя Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Василя Стуса, Ярослава Мудрого Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Поповича Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Ярослава Мудрого, Космічна, Шевченка, Нова Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Терезине: Польова, Новоселівська, Садова, Котельня, Київська, Першотравнева, Шевченка, Давидова, Космонавтів, Шкільна, Вуличне освітлення, Ленінське, Скважина, Гагаріна, Бригада, Терезине, СТ Еліта, Терезинська селищна рада Автодорога Київ-Одеса, СТ "Флора", Паркова

Гайок: Українська, УКЗ, Хоздвір, Миру, Зелена, Шкільна, Шкільний, Мічуріна, Польова

Вільна Тарасівка: Шевченка, Дружби, Травнева, Перемоги

Біла Церква: Сухий яр, Верхня, Толстого, СТ “Флора-1”, Нижня, Київське Шосе, Біла Церква, СК "Сухий яр"

Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Колгоспна, Кільцева, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня, Підгірна, Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Сіркова, Богдана Хмельницького, Соснова, Грушевського, Обручева пров., Алмазний, Сонячний, Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Космічна, Нова, Кам'янська, Садова, Польова

Чмирівка: І.Франка, Луценка

Біла Церква: Яблунева, УЧГОСП

Бугаївка: Їдальня, Ферма, Котельня

Реконструкція з 9 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Лісова, М.Гризун, Променева, Франка, Сонячна, Центральна Реконструкція з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Короленка, Дружби народів, Леніна

Процiв: Дружби

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Гагаріна, Миру, Кийлівський, Слобідська, Парковий, М. Карпенка, Паркова, Слобідський, Молодіжна, Українська, Зарічна, Центральна, Горова, Першотравнева, Кийлівська, Ясна, Миру пров., Вишнева, Народна, Кільцева, Гагаріна пров., Бориса Мамайсура, Дніпровська, Мамайсура, Польова, Нова

Жереб`ятин: Центральна

Процiв: Шевченка

Велика Олександрiвка: Матросова, Гагаріна

Дударкiв: Щорса пров.

Бориспіль: Завокзальна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Київська, Садово-Дачна, Погребняка, Дачна, СТ “МВС України”, Садова, Яблунева, Блізниченка, СТ “Агро”, Бориспільська, Лінія, Л.Шевцовой, Хаврука, Виноградна, Артема, Вербицького, Костенка, Виставкова

Сошникiв: Іванова

Мала Олександрівка: Горіхова, Гагаріна, Київська, Окружна, Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Лісова, Мічуріна, Степова, Будівельників, Костенка, Франка, Ліни Костенко, Весняна, Перемоги, Польова, Курчатова, Комарова, Корольова, Щаслива, Райдужна, Мальовнича, Малинова, Лазурна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Лесі Українки, Молодіжна, Кочнєва, Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Чубинського, Бориспільська, Озерна, Тиха, Сухомлинського, Європейська, Чкалова, Авдеєва, Броварська, Перспективна, Грушевського, Каштанова, Сонячна, масив Ферма, Войтюка

Бориспіль: Київський Шлях, Сірова пров.

Безуглівка: 2 Степова, Щаслива, Веселковий пров., Березова, Курчатова, Тюльпанова, Корольова, Набережна, Гагаріна

Кiрове: Пащенкових

Лебедин: Сулими Івана

Процiв: Івана Кудрі

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Бежівка

Іванків: Бориспільський

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Ковельська, Нова, Пушкінська, Центральна

Бабинці: Травнева

Реконструкція з 9 по 16 год
Броварський Княжичі: Корольова, М.Логунова, Франка, Бориспільська, Будівельників, М. Новосьолова, Марії Лагунової, Поповича, Петренка, Бориспільський Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Калита: Миру, Турчиновського, Пінчука, Кругова, Шевченка, Чкалова, Кленова, Піонерський, Шкільний, Піонерська, Малинова, Бредака, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, Коцюбинського

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Калита: Миру, Турчиновського, Пінчука, Кругова, Шевченка, Чкалова, Кленова, Піонерський, Шкільний, Піонерська, Малинова, Бредака, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, Коцюбинського

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Мала Солтанівка: Гагаріна, Південна, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: Карла Маркса, Спартаківська, Котляревського, Київська, Мічуріна пров., Мічуріна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Тракторна, Агрономічний, Саносвітній пров., Середи Валерія пров., Радянська, Робітничий, В.Середи, Лісова, 7 Тракторний, Юрія Литвина, Червоногвардійська, Дніпрельстан, Софіївська, Тракторний, Ольги Кобилянської, III Тракторний, Ярослава Мудрого пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Шевченка, Луб'янська, Незалежності, Зарічна, Медова, Тиха, Горького, СТ "Пролісок", Шевченка пров., Лісна, Одеська, Чорноморська, Гагаріна

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна, Зарічна, Центральна, Гагаріна

Яцьки: Космонавтів

Мархалівка: Серпнева

Реконструкція з 10 по 17 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Реконструкція з 10 по 16 год
Вишгородський Синяк: Леніна, Київська

Старі Петрівці: Леніна

Вороньківка: Чапаєва

Гаврилівка: Леніна, Садова, Шевченка, Ватутіна, пров. Парковий, Свято-Троїцька, Мікрорайон №2, Вулиця невизначена

Димер: Соборна

Вишгород: Шевченка

Червоне: Пролетарська

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Урочище “Вовчихи”, Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Шевченка, Старосільське лісництво, Урочище "Бурилово", Кедрова, Українська, Російська, Квітнева, Воровського, Шолуденка, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", Польова, СТ "Риболов", Лучиста, СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Пришкільна, Старосільська, Придорожня, Щаслива, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська, Деснянська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", ДБК "Ювілейний", СТ “Зелений самшит”, Урочище “Участок”, Райдужна, Прилісна, Лагерна

Нижча Дубечня: Лісова, Миру, Дубова, Гагаріна, Бендика, Шкільна, Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Леніна, Урочище Кружки, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Волошковий пров., Вишнева, Коломіївська, Деснянська, Верховинська, Прикарпатська, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Соснова

Вища Дубечня: Спаська, Леніна

Раківка: СТ "Журавлі"

Вишгород: Мазепи, Ромашкова, Грушевського, Шолуденка

Лебедівка: Виноградна

Козаровичі: Ірпінська

Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Березна: Академіка А.П. Комара, Нова, Зарічна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Усівка: Центральна

Войтове: Набережна, Корольова, Щаснівська, Миру, Польова, Шевченка

Крупіль: Комарова, Шкільна

Софіївка: Поповича, Миру, Єдності, Гагаріна, Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Горького, Ватутіна, Горького пров., Лісовий, Паркова, Лісова, Семеніївська, Молодіжна, Ковельська

Мироцьке: Паркова

Ірпінь: Полтавська

Буча:

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Композиторів, Білостоцька, Курортна, Тюльпанова, Свободи просп., Крилова, Соснова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Київська, Садова, Ватутіна, Курортна, Ворзельська, Квіткова, Молодіжна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Яблунська, Медова, Гвардійська

Буча: І. Франка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Лесі Українки, Залізнична, Ворзельська, Ворзельський, Окружна, Стражеска, Березова, Ковельська, Незалежності, Будівельна, Бучанська, Ю.Збанацького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Квіткова, Ватутіна, Петропавлівська, Молодіжна, Будівельна, Лесі Українки, Бучанська, Софіївська, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Захисників України, Медова, Яблунська, Чайковського, Чайковського пров., Жданова, Гвардійська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: 2 Лінія, Северинівська, Сосніних, Дачна, Котляревського, Лугова, Капітана Зайцева, Гончара, Варшавська, Ленінградська, О.Кошового, Спартака, 6 Лінія, Ломоносова, Польовий, Героїв, 74 Cтрілкової Дивізії, Лесі Українки, Гостомельське Шосе, Чапаєва, Яблуневий пров., 9 Лінія, Річний пров., Калініна, Б.Хмельницького, Квіткова, Стельмаха, Воїнів Інтернаціоналістів, Підгірна, Полтавська, Дзержинського, Привокзальна, Львівська, Привокзальна площа, 11 Лінія, Жовтнева, Авіаконструктора Антонова, 10 Лінія, Лісова, Гоголя

Буча: Грушевського, Кірова, Полтавська

Гостомель: Незалежності, Дачна, Українська, Рекунова, Яснополянська, Київська

Коцюбинське: Залізнична

Боярка: Білогородська

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Ватутіна, Леніна, Лермонтова, Щорса, Горького пров., Шмідта, Джерельна, Покровська

Бобриця: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Кременище: Сонячна, 50 років Перемоги, Грушевського Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Тарасівська, Шевченка, Замковий, Польова, Лисенка, Донбасівський, Старий, Васильківська, Франка, Загородня, Зелена, Іванівський Тупік, Зелений, Київська, Київський, Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Січових Стрільців, Криворізький, Кібенка, Лікарняний, Ягідна, Хрещатик, С.Шамрая, Східна, Базарний, Будаївського, Нова, Амбулаторна, Малий, Транссигнальна, Парковий, О. Ткаченко пров., Богданівська, Новобогданівська, О.Богомазова, Вокзальний, Азовська, Лугова, Кооперативна, Криворізький Тупик, Прорізна, Харківський, Вишнева, Матросова, Артилерійська, 1 Піщана, Самійленка, Васильківський, Лікарняна, Декабристів, Озерна, Зелений Тупик, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Крилова, Деснянська, 2 Піщана, Б. Іваницького, Витвистий Тупик, Байкальський, Агрономічна, Волинський, Фестивальна, Лісодослідна, Злагоди, Кримський, Білогородська, Молодіжна, Шкільна, Б.Хмельницького, Дежньова, Соборності, Пушкіна, 50 років Жовтня, Леніна, Сади,25 лінія, Проектована, В.Петріва, Боярка, Лесі Українки, Пролетарська

Нове: Чорновола, Боярська, Тополиний, Хабарова, Садова, Чкалова пров., Чкалова, Польова, Залізнична, Садовий, Мічуріна, Боярський, Вишневий, Тарасівська, Незалежності, Квітнева, Сагайдачного, Івана Мазепи, Богуна, Кочергіна

Крюківщина: Франка, Грушевського

Гатне: Райдужна

Забір'я: Вишнева

Ходосівка: Квітнева, Мазепи

Стоянка: Тичини

Святопетрівське: Київська, Святоюріївська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Бобриця: Козацька, Янтарна

Білогородка: Поляна

Вишневе: Промислова, Європейська

Хотів: Паширова, Б.Хмельницького, Лікарняний

Софіївська Борщагівка: Київська

Тарасівка: Боженка, Залізнична

Лісники: Ватутіна

Музичі: Леніна

Новосілки: Академічна

Бузова: Зоряна

Реконструкція з 10 по 17 год
Кагарлицький Стрітівка: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Трипілля Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Слобода: Василя Березового, Миру, Вишнева, Малишка, Нагірна, Шевченка, Площа Слави, Заріччя, Стріховська, Садова, Поповича, Свободи, Молодіжна, Незалежності, Комсомольська, Народний, Гагаріна, Лісова, Берегова, Підлісна, Польова

Халча: ім. Романа Наумовича Куща, Б.Хмельницького, Кооперативний, Спортивний, Шкільна, Незалежності, Жовтнева, Новий, Миру, Березняки, Кошового, Будівельників, Шевченка, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, Дружби, Перемоги, Бригадна, Першотравнева, Дорошенка, Гагаріна

Демівщина: Космонавтів

Зікрачі: Садова, Незалежності, Б. Хмельницького пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Фасова: Набережна, Грузецька, Франка Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Колонщина: Набережна

Макарів: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Миронівський Пустовіти: Незалежності, Вишнева, Зарічна, Гагаріна, Свободи пров., Нова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Микитяни: Микитяни Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Незалежності, Польова

Козин: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Ситника, Мирна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Микитяни: Микитяни Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: Київська, Миру, Сосновий м-н

Українка: Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Київська, Каштанова, Лермонтова, Пасічний, Піщана

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Нова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Єрківці: Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Циблі: Юнатів, Дружби, Шевченка, Жовтнева, Миру пров., Спортивна, Лесі Українки, Польова, Молодіжна, Дачна, Дніпровська, Радянська

Хоцьки: Травнева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Маківка: Садова, Берегова, Пугачова, Шкільна, Пролетарська, Гагаріна, Першотравнева, Гайова, Білоцерківська, Господарство, Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Шевченка, Космонавтів Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Садова, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Паркова, Парковий пров., Набережна, Цимбала Сергія, Поштова, Дачна, Набережний, Промислова, Ярослава Мудрого, Лісова, Водопійна, Героїв Чорнобиля, Ярова, Нагаївського Георгія, Тракторна, Межигірська, Ладика Олександра, Енергетична, Старикова, Петра Шила, Санаторна

Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний, Лесі Українки, Галянта Віталія, Шевченка, Гагаріна, Франка, Незалежності, Садова, Паланської Надії, Ярова, Вишнева, Дружби, Незалежності пров.

Реконструкція з 9 по 19 год
Ставищанський Ставище: Промислова, Тракторна, Межигірська, Ладика Олександра, Енергетична Реконструкція з 9 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Мудрого Ярослава пров., Івана Мазепи, Мудрого Ярослава, Заводський, Шевченка пров., Б.Хмельницького, Виговського Івана, Мазепи Івана пров. Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Теліжинці: Перемоги, Зарічна, Гагаріна, Нова, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Тетіївський Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська, Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова, Перемоги Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Тетіївський Дубина: Щорса, Шевченка, Вулиця невизначена

Дородка: Чапаєва, Центральна

Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Гагаріна, Березова Гатка, Польова, Зарічна

Капітальний ремонт з 12 по 17 год
Фастівський Фастів: Пушкіна, Заборовського пров., Заборовського, Космонавтів, Пушкіна пров., Зарічна, Унавська, Соборна, Княгині Ольги, Свято-Покровська, Покровська Реконструкція з 10 по 17 год
Яготинський Засупоївка: Молодіжна, Польова, Центральна, Незалежності, Шевченка, Сидоренка, Набережна, Садова, Польовий стан

Яготин: Котляревського, Євгена Патона, Соколовщина, СТ “Мрія”, Робітнича, Ветеранів, Леонтовича, Київська, Дарницька, Студентська

Кулябівка: П.Непорожнього, Миру

Тужилів: Київський, Калитянська, Непорожнівська

Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

суббота, 18 сентября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Киевляне во время акции “World Cleanup Day” собрали с улиц города около 500 кубометров мусора (фото)
16:06
В Киеве с молотка продают Научно-технический центр “Плазмотрон” (фото)
15:02
Житель Фастовского района обустроил в арендованной квартире нарколабораторию (фото)
14:03
За останню добу на коронавірус захворіли 207 жителів Київщини
13:01
Фастівська райрада виділила 11 млн гривень на добудову приймального відділення ЦРЛ, – “ЄС”
12:04
Сегодня вечером в Киеве могут ограничивать вход на трех станциях метро
11:05
Киевоблсовет просит ВРУ увеличить финансирование Киевского областного онкодиспансера
10:03
В Баришівці відкрилася громадська приймальня “Європейської Солідарності”
09:04
В Украине за сутки вакцинировано более 130 тысяч человек
07:15
Сегодня, 18 сентября, во всех районах Киева проведут ярмарки
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 18 сентября 2021 года
пятница, 17 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
На выходных в Киеве ярмарки изменят маршруты общественного транспорта
20:04
Столичные власти планируют выдать матпомощь 34 киевлянам к Дню памяти жертв Бабьего Яра
19:44
Власти Киева заявили, что в течение лета демонтировали почти 1700 незаконных элементов благоустройства
Календарь событий