вторник, 25 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 10 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському, Фастівському, Чоронобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Хмельовик: Центральна, Набережна, Гагаріна, Лермонтова, Пушкіна, Польова, Колективна, Степова, Черемушки, СТ

Яблуневе: Ранкова, Шевченка, Промислова

Черевки: Молодіжна

Хоцьки: Виноградна

Семенівка: Автошосе Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Потіївка: Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка

Чупира: Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Миру, Надрічна, Житня Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Вишнева, Курсантська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Коцюбинського, Замкова, Незалежності, Шевченка Тараса Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Хутір Черкас: Вишнева, Лісництво

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Поправка: Івана Франка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Київська Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Запорізька, Озерна, Партизанська, 2 Річковий Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонна, Стадіонний Ремонтні роботи з 5 по 20 год
Богуславський Богуслав: Гагаріна, Шевченка, Стадіонна, Шевченка пров., Я.Мудрого, Трудова, Поштовий, Франка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Княжицька, Корольова, Щаслива, Промінська, Світлична, Космонавтів, Декабристів пров., Виноградна, Незалежна, Пантелеймона Куліша, Квіткова, Декабристів, Партизанів

Нестерівка: Космонавтів, Світлична

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Андріївка: Козацька, Артемівська, Молодіжна, Київська, Стадіонна, Польова, Мантачівська, пров. Стадіонний, Лугова, Щорса пров., Кузнецова, Київський

Артемівка: Сагайдачного, Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна

Берестянка: Центральна

Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська

Бородянка: Леніна

Шибене: Кооперативна

Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Коцюбинського, Короленка, Франка, Довженка, Джерельний пров., Довженка пров., Шевченка, Генерала Шовколовича, Генерала Шовколовича пров., Амосова пров., Амосова

Бабинці: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Орлика пров., Свободи, Петлюри, Миколи Матвієнка, Вербна, Миколи Матвієнка пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: СТ "Ялинка-3", СТ "Ялинка-2", Слави, Лісна, Тиха, Ентузіастів, Шептицького, Соборності, Райдужна, Травнева, Зелена, Шевченка, Нова, Гузара, Стогнія, Свободи, Ясна, Ясний, Гузара пров., Київська, Марії Лагунової, Вереснева, М.Логунова, СТ "Княжичі-2", Дружби, Залозного пров., Героїв Крут, Кагатна, Б.Хмельницького, Садова, Урочище “Лопутіно”, Максименка, Кільцева, Тепличний

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Кільцева

Погреби: Кодацька

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Рожівка:

Бровари: Окружна, Об’їздна дорога

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Білана Олександра, Лесі Українки, Геологів, Некрасова, Удовиченка Олександра, Білодібровна

Семиполки: Рукосуєва

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Скибин: Польова, Квітнева, Теплична, Калинівська, Тепличний, Озерна, Шляховий, Деснянська

Калинівка:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Гельсінської групи, Ружного Михайла, Онікієнка Олега, Виговського, Вавілова пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Богданівка: Ланова, Польова, Пушкіна, Кримця, Заліський, Заліська, Подильна, Гайова, Айвазовського, Шарля Азнавура, Хачатуряна, Параджанова

Бобрик: Лесі Українки

Рудня: Шкільна, Лісова

Бровари: Старотроїцька

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Пологи: Білоцерківська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Лосятин: Шевченка, Ватутіна, Мічуріна, Короленка, Набережна, Сонячний пров., Франка пров., Вишневий пров., Узинська, Пугачова пров., Центральна, Радянська

Саливонки: Леніна, Тракторна

Пінчуки: Шевченка

Степове: Польова, Молодіжна, Садова

Гребінки: Білоцерківська, Карла Маркса

Тростинська Hовоселиця: Шевченка, Чапаєва, Молодіжна, Франка

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Вільшанська Новоселиця: Петровського, Степова, Ворошилова, Щорса, Озірна, Тарнавського, Горького

Дослідницьке: Вчених

Тростинка: Поле

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Пологи: Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: Шевченка, Ярова, Франка Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Пологи: Леніна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Демидів: Б.Хмельницького, Нижній Вал, Київська, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Володарський Надросівка: Лесі Українки, Квітнева, Дружби Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, Луговий, 9 Травня, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Згурівський Войтове: Паркова, Миру, Перемоги, Набережна, Генерала Опанасенка, Космонавтів, Незалежності, Загреблівська, Європейська, Чкалова, Корольова, ПІдгайна, Київська, Молодіжна, Щаснівська, МТФ, Лесі Українки, Шевченка

Крупіль: Щаслива, Мирна, Незалежності, Київський шлях, Комарова, Українська, Набережна, Шевченка, Зоряна, Голубівка, Перемоги, Гагаріна, Жданова, Шкільна, Польова

Вільне: Вільне

Середівка: Г. Кривди

Усівка: Шевченка

Лизогубова Слобода: Дружби

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Осовець: Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Мала Макарівка: 8 Березня, Польова, Садова, Ватутіна, Горького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева Капітальний ремонт з 10 по 20 год
Іванківський Іванків: Івана Проскури

Федорівка: Миру

Мала Макарівка: 8 Березня, Польова, Садова, Ватутіна, Горького, Гагаріна, Миру

Русаки: Польова, Чкалова, Франка пров., Миру, Черненка, Горького, Травнева, Шевченка

Болотня: Лісова

Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Київська, Шкільна, Травнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Київська, Шкільна, Травнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Підприємців, Лісовий, Хутірська, Сонячний, Жуків Хутір, Зелена, Тиха, Шкільна, Польова, Садова, Квартал Онтаріо, Квіткова, Лісова

Забуччя:

Гурівщина: Благовісна

Козинці: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, 9 Лінія, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Полтавська Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Кленова, Київська, Садова, Ватутіна, Курортна, Ворзельська, Квіткова, Молодіжна, Леніна Реконструкція з 9 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Орлика, Білокур, Глінки, Новооскольська, Садова, Гайдамацький, Північний, Лермонтова пров., Північна, Гайдамацька, Гоголя, Некрасова, 2 Північний Тупік, Мечнікова, Садовий, Северинівська, Лермонтова, Кочура, Соборна, Мінеральна, Полтавська, Героїв, Толстого, Комінтерна, Пушкінська, Миру, Карла Маркса, 9 Лінія, Ломоносова, Курська

Ворзель: Квіткова, Ворзельський, Ватутіна, Петропавлівська, Лесі Українки, Молодіжна, Кленова, Захисників України, Київська, Садова, Горького, Польова, Горького пров., Лісова, Лісовий, Паркова, Курортна, Європейська, Медова, Яблунська, Чайковського, Чайковського пров., Жданова, Гвардійська, Ворошилова, Будівельна, Залізнична, Ворзельська, Окружна, Бучанська, Ковельська, Стражеска, Березова, Семеніївська, Незалежності, Ватутіна пров., Ю.Збанацького, Софіївська, Радянська, Тюльпанова, М.Амосова, Свободи просп., Леніна, Пролетарська, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 32+650-км 33+530, Великого Жовтня, Грушевського

Мироцьке: Паркова

Буча: Склозаводська, Тургенєва, Депутатська, Старояблунська, І. Франка

Гостомель: Миру

Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, СТ "Надія", Затишний, Заозерний, Шевченка, СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ “Контур”

Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна, Фермерська, Гарматний, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Гурівщина: Тарасівська

Святопетрівське: Кооперативна

Віта-Поштова: Київська, Кільцева, Озерна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська

Юрівка: Набережна, Шевченка

Боярка: Михайла Грушевського

Тарасівка: Ярова

Малютянка: Амосова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Ватутіна, Леніна, Лермонтова, Щорса, Горького пров., Шмідта, Джерельна, Покровська

Бобриця: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Сільгосптехнікум

Юрівка: Шевченка, Шкільний Тупик, Гайова, Лісна, Горохівська, Довженка, Паркова, Польова, Зелена, Кооперативна, Кооперативний, Нова, 40 років Перемоги, Шкільний, Сіверська, Набережна, Васильківська, І.Мазепи, Соснова, Лугова

Вишневе: Європейська

Бобриця: Лісна

Тарасівка: Жовтневий, Патріотів, Шкільна, Василя Погребного пров., Шевченка, Комарова, Бондарчука, Грушева, Комсомольська, Липова, Сливова, Вишнева, Березова, Черешнева, Київська, Щаслива, І.Вентова, Б.Хмельницького, Парникова, Сіверська, Вентова, Л. Бикова, Братів Щеглов

Крюківщина: Південний

Віта-Поштова: Боярська, Звенигородська, Грушевського, Ревен Яр

Нове: Виноградна

Гатне: Ярова

Софіївська Борщагівка: Скіфська, Пушкіна

Забір'я: Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петрушки: Гагаріна пров., Польова, Озерна, Шевченка, Миру, Гагаріна, Лісна, Озерний, Патріотів, Поле, Садова, СТ “Святошино”, Газовиків, СТ "Юрист", Центральна, Петрушківська

Шпитьки: Ватутіна, Шевченка, Фрунзе, Леніна, Джерельна, Аеродромна, Волошкова, Гоголя, Лермонтова, Незалежності, Щорса, Центральна, Горького пров., Механізаторів, Шмідта, Котовського пров., Садова, Північна, Паркова, Окружна, Весняна, Смолянська, Лугова, Гагаріна, Галицька, Покровська

Вишневе: Промислова

Капітанівка: Соборна

Неграші: Шевченка

Круглик: Вітянська

Горбовичі: Боброва стежка

Бобриця: Шевченка

Дмитрівка: Незалежності

Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Шпендівка: Ольховського, Центральна Реконструкція з 8 по 19 год
Кагарлицький Ліщинка: Гагаріна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Черняхів: Ворошилова, Київська, Заводська, Кірова, Гагаріна, Козацька, Молодіжна, Перемоги, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Яблунівка: Поліська, Грушевського, Миру, КТП в полі, Польова, Молодіжна, Шевченка, Бишівська, Радянська

Леонівка: Набережна, Бородіна, КТП в полі

Ясногородка: Київська, Дружби

Чорногородка: Будівельна

Мостище: Постишева

Великий Карашин: Ровенська

Капітальний ремонт з 6 по 16 год
Макарівський Копилів: Миру Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Копилів: Миру Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Копилів: Жовтнева, Шевченка, Київська, Лісова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Копилів: Жовтнева, Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Копилів: Польова, Чернишівка, Київська, Миру, Механізаторів

Весела Слобода: Л.Українки

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Кодра: Шевченка, Ковпака, Центральна, Миру, Лісова Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Стрілецька, Козацька, Парковий, Козацький шлях, Робоча, Трипільська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Робоча, Солов`їна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Козацька, Будівельників, Будівельник м-р, СТ Будівельник Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Калинова, Чумацький шлях, Калініна

Григорівка: Колгоспна

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Обухівський Витачів: Шевченка, Придніпровська, Нагірна, Першотравнева, Наддніпрянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Каштанова, Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Вовчків: Лесі Українки, Сонячна, Польова, Теплична, Хитяників, Переяславська, Молодіжна, Лугова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пристроми: Першотравнева, Гордіївська, 1-го Травня, Свободи, Набережна, Сонячна, Черняховського, Козацька, Незалежності, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пристроми: Козацька, Сонячна, Черняховського, Польова, Покровська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пристроми: Польова, Ватутіна, Покровська, Козацька, Сонячна, Бобровників, Першотравнева, Набережна, 30 років Перемоги, Гордіївська, Черняховського

Переяславське: Горького

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пристроми: Свободи, Черняховського, Ватутіна, Незалежності, Сонячна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пристроми: 30 років Перемоги, Незалежності, Набережна, Ватутіна, Черняховського, Козацька, Гордіївська, Сонячна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пристроми: Черняховського, Черняховського пров., Діброва, Першотравнева

Переяславське: Польова

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пристроми: 30 років Перемоги, Першотравнева, Набережна, Черняховського, Сонячна, Молодіжна, Перемоги Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Вовчків: Поліська, Переяславська, Садова, Лесі Українки, Лісова, Лугова, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Перемоги, Жовтневої Революції, Середня, Шевченка, Сахна

Виповзки: Свято-Троїцька

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Віненці: Колгоспна, Комунарська, Загребельна, Молодіжна, Молодіжний, Вербова

Лецьки: Леніна, Мостового, Молодіжна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Молодіжна, Шевченка, Молодіжний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Березова, Комсомольська, Леніна, Гагаріна, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Черепин: Макаренка, Петрівського, Кузнецька, Молодіжна, Бобровського, Леніна Технічне обслуговування з 7 по 8 год
Тетіївський Галайки: Леніна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Механізаторів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Гоголя Капітальний ремонт з 8 по 10 год
Тетіївський Скибинці: 70 років Жовтня, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова Технічне обслуговування з 10 по 11 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, Лугова, Польова, Шевченка Капітальний ремонт з 11 по 13 год
Тетіївський Кошів: Шкільна, Жовтнева, Шевченка, Садова, Братів Красіїв, Кочубея, Космонавтів Технічне обслуговування з 13 по 14 год
Фастівський Фастів: Квітнева, Квітневий, Волошкова Реконструкція з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Житомирська, Бишівська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Дідівщина: Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Дідівщина: Незалежності, Чкалова, Ломоносова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Дідівщина: 1-го Травня, Ломоносова, Вулиця невизначена Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Дорогинська, Дорогинський

Мала Снітинка: Польова

Технічне переоснащення з 22 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Ливарна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Ремонтні роботи з 10 по 12 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 9 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

вторник, 25 января 2022 г.
09:45
В четверг, 3 февраля, пройдет заседание Киевсовета
09:22
Из-за ДТП с потерпевшими на трассе Киев-Одесса затруднено движение в направлении столицы (фото, видео)
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 70 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 января 2022 года
понедельник, 24 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
Группа компаний DIM – партнер Ukrainian Fashion Week FW 22−23
20:29
Руководитель больницы №8 в Киеве Пилецкий остался без должности, - Трубицын
20:23
В столичном Национальном художественном музее Украины презентовали аудиогид на крымскотатарском языке
20:11
На Киевщине в аэропорту “Антонов” силовики провели антитеррористические учения (фото, видео)
20:05
“Киевводоканал” опубликовал график отключений холодного водоснабжения (адреса)
19:46
В селі Центральне Обухівського району побудують нову каналізацію
19:33
В НАБУ сообщили о завершении расследования хищений на 115 млн гривен в КО “Киевзеленстрой”
19:26
Полицейские Киева задержали двух мужчин за вымогательство 30 тысяч долларов у IТ-специалиста
19:09
Компания “Интергал-Буд” признана застройщиком года по версии премии “Строительный Олимп-2021”
19:01
Розпочала роботу конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
Календарь событий