Районний підрозділ |
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків |
Вид планових робіт |
Час проведення |
Баришівський |
Волошинівка: Коцюбинського, Гагаріна, Комарова, Садова, Нова
Богданівка: Айвазовського |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Богуславський |
Ісайки: Івківці, Пехівка, Центральна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Бориспільський |
Бориспіль: Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров. |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров. |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Бородянський |
Клавдiєво-Тарасове: Соборності, Генерала Небогатова, Шкільна
Немішаєве: Заводська
Озера: Партизанська |
Капітальний ремонт |
з 9 по 16 год |
Броварський |
Кулажинці: Київська, Центральна, Чернігівська |
Реконструкція |
з 8 по 20 год |
Броварський |
Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня |
Реконструкція |
з 8 по 17 год |
Броварський |
Заворичі: Каштанова, Парникова, Калініна, Калиновий, Зелена, Тепличний |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Бровари: Бульвар Незалежності, Вокзальна, Онікієнка Олега, Гасин Ольги, Гетьманська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Мала Солтанівка: Володимирська, Комсомольська, Садова, Київська, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Польова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Барахти: Волошкова, Поле |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Вишгородський |
Вишгород: Гриненка, Шкільна, Дніпровський |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Вишгородський |
Демидів: Річна, Варвари Довженко |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Володарський |
Рогізна: 1-го Травня, Шевченка, Жовтневий, Радянська, Червоноармійська, Ворошилова, Леніна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Згурівський |
Крупіль: Київський шлях, Шкільна, Незалежності, Гагаріна, Набережна, Голубівка, Перемоги
Усівка: Центральна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Згурівський |
Крупіль: Українська, Набережна, Шевченка, Зоряна, Київський шлях, Голубівка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Розважів: Іванківська, Лісова, Підгірна, Миру |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Жеревпілля: Весела, Зелений Гай |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий
Ставрівка: Ставрівська
Шевченкове хутір: Шевченківська
Жеревпілля: Весела, Зелений Гай |
Капітальний ремонт |
з 10 по 17 год |
Кагарлицький |
Черняхів: Молодіжна, 8 Березня, Шевченка, Кірова, Козацька, 1-го Травня |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Кагарлицький |
Зікрачі: Садова, Б. Хмельницького пров., Будівельна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Миронівський |
Потік: Єдності, Мальованого |
Чистка траси |
з 8 по 19 год |
Обухівський |
Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена
Копачів: Дачний |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Обухівський |
Нещерів: Чехова, Зелена, Садова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Обухівський |
Нещерів: Лісова, Садова, Зелена, Косіора |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Обухівський |
Таценки: Лісова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Обухівський |
Нещерів: Молодіжна, Івушка, Горіхова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Обухівський |
Нещерів: Васильківська, Гагаріна, Горіхова, Горького |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Обухівський |
Плюти: Плютовська, Малишка, Лугова, Пархоменка, Сосновий
Українка: Лугова, Соснова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
П.-Хмельницький |
Дівички: Перемоги, Садова, Дружби, Леніна, Жовтневої Революції, Космонавтів |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
П.-Хмельницький |
Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна
Переяслав-Хмельницький: Набережна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Сквира: Незалежності, Колос 1 |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Сквирський |
Таборів: Балишова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Сквирський |
Великі Єрчики: Коноплястого, Молодіжна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Чубинці: Стаханова, Гагаріна, Шкільна, Полянка, Набережна
Горобіївка: Жовтнева |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Таборів: Святкова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Буки: Жовтнева, Волинська |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Чубинці: Миру, Соборна, Шкільна, Садова, Оскілко, Маслуна, Львівська
Сквира: Маслова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Ставищанський |
Полковниче: Христюка, Карташова, Партизанська, Незалежності |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Ставищанський |
Винарівка: Ювілейна, Світанкова, Вишнева |
Технічне обслуговування |
з 8 по 12 год |
Ставищанський |
Полковниче: Христюка, Карташова, Партизанська, Незалежності |
Технічне обслуговування |
з 12 по 19 год |
Таращанський |
Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний |
Реконструкція |
з 8 по 19 год |
Таращанський |
Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка |
Чистка траси |
з 8 по 19 год |
Таращанський |
Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Тетіївський |
Тетіїв: Плоханівський, Мендєлєєва, Праці, Весняна, Ярослава Мудрого, Куйбишева пров., Плоханівська, Вінницька |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Тетіївський |
Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Веприк: Соборна, Калинова |
Чистка траси |
з 8 по 17 год |
Фастівський |
Фастівець: Снітинська, Снітинський, Дружби, Нова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Фастів: Південно-Західний, Гусева, Гусева пров., Офірянський, Галафеєва, Лянгасова, Великоснітинська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Велика Офірна: Толстого, Набережна, Шевченка пров., Набережний, Толстого пров., Шевченка
Мала Снітинка: Шевченка, Терешкової |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Веприк: Соборна, Калинова |
Чистка траси |
з 9 по 17 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Яготинський |
Переяслав-Хмельницький: Шевченка
Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка
Засупоївка: СТ "Алгоритм" |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |