воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 10 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Волошинівка: Коцюбинського, Гагаріна, Комарова, Садова, Нова

Богданівка: Айвазовського

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Богуславський

Ісайки: Івківці, Пехівка, Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Бориспільський

Бориспіль: Дружби народів, Коцюбинського, Князя Володимира, Мистецька, Мечникова, Яблунева, Зелена, Харківська, Левадна, 8 Березня, Софіївська, Липова, Наталії Ужвій, Левадний, Незалежності, Академіка Заболотного, Квітки-Основ'яненка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Соборності, Генерала Небогатова, Шкільна

Немішаєве: Заводська

Озера: Партизанська

Капітальний ремонт

з 9 по 16 год

Броварський

Кулажинці: Київська, Центральна, Чернігівська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Броварський

Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Заворичі: Каштанова, Парникова, Калініна, Калиновий, Зелена, Тепличний

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Бульвар Незалежності, Вокзальна, Онікієнка Олега, Гасин Ольги, Гетьманська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Мала Солтанівка: Володимирська, Комсомольська, Садова, Київська, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Барахти: Волошкова, Поле

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Вишгородський

Вишгород: Гриненка, Шкільна, Дніпровський

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Демидів: Річна, Варвари Довженко

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Володарський

Рогізна: 1-го Травня, Шевченка, Жовтневий, Радянська, Червоноармійська, Ворошилова, Леніна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Згурівський

Крупіль: Київський шлях, Шкільна, Незалежності, Гагаріна, Набережна, Голубівка, Перемоги

Усівка: Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Згурівський

Крупіль: Українська, Набережна, Шевченка, Зоряна, Київський шлях, Голубівка

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Розважів: Іванківська, Лісова, Підгірна, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий

Ставрівка: Ставрівська

Шевченкове хутір: Шевченківська

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Капітальний ремонт

з 10 по 17 год

Кагарлицький

Черняхів: Молодіжна, 8 Березня, Шевченка, Кірова, Козацька, 1-го Травня

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Зікрачі: Садова, Б. Хмельницького пров., Будівельна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Миронівський

Потік: Єдності, Мальованого

Чистка траси

з 8 по 19 год

Обухівський

Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Нещерів: Чехова, Зелена, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Нещерів: Лісова, Садова, Зелена, Косіора

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Таценки: Лісова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Нещерів: Молодіжна, Івушка, Горіхова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Нещерів: Васильківська, Гагаріна, Горіхова, Горького

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Плюти: Плютовська, Малишка, Лугова, Пархоменка, Сосновий

Українка: Лугова, Соснова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Дівички: Перемоги, Садова, Дружби, Леніна, Жовтневої Революції, Космонавтів

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Сквира: Незалежності, Колос 1

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Сквирський

Таборів: Балишова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Сквирський

Великі Єрчики: Коноплястого, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Чубинці: Стаханова, Гагаріна, Шкільна, Полянка, Набережна

Горобіївка: Жовтнева

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Дулицьке: Миру, Будівельна, Набережний, Набережна, Наумівка

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Таборів: Святкова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Буки: Жовтнева, Волинська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Сквирський

Чубинці: Миру, Соборна, Шкільна, Садова, Оскілко, Маслуна, Львівська

Сквира: Маслова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Ставищанський

Полковниче: Христюка, Карташова, Партизанська, Незалежності

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Винарівка: Ювілейна, Світанкова, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 12 год

Ставищанський

Полковниче: Христюка, Карташова, Партизанська, Незалежності

Технічне обслуговування

з 12 по 19 год

Таращанський

Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний

Реконструкція

з 8 по 19 год

Таращанський

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Чистка траси

з 8 по 19 год

Таращанський

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тетіїв: Плоханівський, Мендєлєєва, Праці, Весняна, Ярослава Мудрого, Куйбишева пров., Плоханівська, Вінницька

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Тетіївський

Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Веприк: Соборна, Калинова

Чистка траси

з 8 по 17 год

Фастівський

Фастівець: Снітинська, Снітинський, Дружби, Нова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Південно-Західний, Гусева, Гусева пров., Офірянський, Галафеєва, Лянгасова, Великоснітинська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Велика Офірна: Толстого, Набережна, Шевченка пров., Набережний, Толстого пров., Шевченка

Мала Снітинка: Шевченка, Терешкової

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Веприк: Соборна, Калинова

Чистка траси

з 9 по 17 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 9 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
Календарь событий