понеділок, 6 травня 2024 г.

Петиція про перейменування “росії” на “московію” очікує на відповідь Президента Зеленського

Петиція про перейменування “росії” на “московію” очікує на відповідь Президента Зеленського

Петиція на сайті Президента України про перейменування "росії" на "московію" та, відповідно, “російської федерації" на "московську федерацію", набрала необхідні 25 тис. підписів і очікує на відповідь Володимира Зеленського. Президент має погодити петицію та надати відповідні розпорядження, бо перейменування “росії” на “московію” є історично обґрунтованим і вкрай необхідним для подолання та розвінчування російської пропаганди на світовому рівні.

Про це KВ стало відомо з петиції на сайті Президента України №22/170958-еп “Офіційно перейменувати назву "росія" на "московія". Замінити термін "російський" на "московський", "російська федерація" на "московська федерація"”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Бездіяльність України у питанні історичної назви Росії – це мовчазне визнання ворожого небезпечного твердження, що Російська Федерація є прямим нащадком нашої Київської Русі”, – сказано в петиції.

“Історичною назвою Росії є Московія. Те саме стосується державних утворень Московського князівства, Московського царства, імперії. Ця назва вживалася в європейських і в деяких азійських мовах... назва "Україна" (Ukraina) зустрічається ще у 1680 році, тобто на 41 рік раніше, ніж з'явилася назва "Росія"… Лише 301 рік існує "Росія". Зміна назви дала підстави для подальшого загарбання історії (Київської) Русі… Називаючи Росію Росією, ми легалізуємо її брехню та підтверджуємо, що згодні з її версією історії. У відриві від Києва російська культурна традиція втрачає свої корені. Саме тому Росія так тримається за Україну і Київ”, – справедливо наголошує авторка петиції Валерія Шахворостова, яка, ймовірно, є сценаристкою та режисеркою.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

В петиції обґрунтовано стверджується, шо “Росія незаконно привласнила собі назву країни”. “Ця історична помилка має бути виправлена на офіційному рівні. Росія перекручує історію, маніпулюючи своєю назвою. Русь і Росія – схожі за звучанням. І це дає підстави для подібного перекручування, а також для заяв, що "України ніколи не було" і тому подібних”, – сказано в петиції.

Підписанти петиції наголошують, що історичну назву росії – московія – важливо повернути саме зараз, оскільки саме цей крок на державному рівні “запустить [світову] хвилю пошуку інформації”.

"Що таке Московія? Чому українці перейменували Росію на Московію?"...  Разом з пошуком "Московія" відкриються історичні факти створення Російської та Української держав. Ті факти, які або замовчуються, або викривляються кремлівською пропагандою. Це призведе до розвіювання кремлівських міфів щодо історичного минулого "великого русского народа" для росіян та громадян інших держав, що вважали Україну і Росію "єдиним цілим" до початку повномасштабної війни Росії проти України. Це надважливий крок в інформаційній війні, який допоможе Україні перемогти”, – наголошується в петиції.

Нагадаємо, 16 лютого, розпочався онлайн-референдум за вихід п’яти регіонів зі складу російської федерації: Кенигсбергу (Калининград та область), Інгрії (Санкт-Петербург і Ленінградська область), Кубані (Краснодарський край), Урал (зі столицею в Єкатеринбурзі) та Незалежної Конфедерації Сибіру (зі столицею в Новосибірську).

Читайте: “Досить годувати Москву!”: представники п’яти регіонів рф заявили про проведення референдумів за незалежність від росії

Колаж: Духовний фронт України

KВ

Антон Подлуцький

Теги: новини україни, війна росії проти україни, рф, володимир зеленський, президент україни, петиція, російська федерація, московія, московська федерація

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.