вівторок, 23 квітня 2024 г.

Основатель KAN Никонов назвал основные маркеры стабильности девелоперской компании

Основатель KAN Никонов назвал основные маркеры стабильности  девелоперской компании

Инвесторам, которые желают составить свою независимую оценку надежности игроков столичного строительного рынка, в первую очередь стоит оценить такие маркеры, как сроки сдачи проектов в эксплуатацию, соответствие качества строительства заявленному уровню, а также то, насколько девелопер готов вкладываться в развитие инфраструктуры, окружающей ЖК. 

Об этом, как стало известно KV, заявил почетный президент KAN Development  Игорь Никонов в интервью программе “ВажноPro” Черноморской телерадиокомпании.

“Отзывы – это самая главная реклама. Как девелоперы выполняли свои обязательства, насколько они обманули или опоздали со сроками, выполнили ли они по качеству то, что обещали, строят ли они инфраструктуру  – это важнейшии показатели стабильности девелопера”, – рассказал основатель KAN Игорь Никонов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Также застройщик отметил, что сегодня государство все еще не предусмотрело механизмы защиты прав инвесторов, которые позволили бы уберечь их от строительных афер. 

“Государство все-таки должно ограждать людей от строительных афер. Должен быть фонд или хотя бы личная гарантия девелопера, понимание, кто за этим стоит", – рассказал он.

Отвечая на вопрос о наиболее безопасном выборе для инвестирования, Никонов посоветовал ориентироваться на тех девелоперов, которые реализовали достаточное количество объектов. Не лишним поинтересоваться и мнением у тех, кто уже приобрел квартиру у данного застройщика. 

Однако, если инвестор не уверен в покупке, то девелопер советует таки дождаться окончания строительства. Ведь всегда лучше немного переплатить, но быть уверенным в том, что приобретаешь.

“KAN уже 20 лет и самый большой вывод, который я для себя сделал, для того, чтобы компания и персонал всегда работали в едином направлении, необходим очень интересный и инновационный проект. Он должен приносить команде гордость за то, что они делают. Если подобного нет, тогда и работа становится в два раза менее эффективной. И вот этот фактор является для меня стимулирующим”, – резюмировал он. 


Напомним, мировая экономика ожидает всеобщего кризиса. Его прогнозировали в 2019 году, теперь некоторые эксперты заговорили о 2020. Президент девелоперской компании KAN Никонов назвал основные принципы работы, которые позволяют застройщику без потерь и замораживания строек пережить черные времена.

Читайте: В KAN рассказали, как столичным девелоперам пережить возможный кризис

Фото: fakty.com.ua

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости компаний, купить квартиру в Киеве, власть киевщина, KAN, KAN Development, игорь никонов, строительный рынок киева

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.