неділя, 14 квітня 2024 г.

НАПК требует от Кличко принять антикоррупционную программу

НАПК требует от Кличко принять антикоррупционную программу

Национальное агентство вопросам противодействия коррупции (НАПК) внесло предписание главе Киевской горгосадминистрации (КГГА) Виталию Кличко, которым обязало столичного губернатора утвердить антикоррупционную программу и обеспечить сообщения о коррупции через официальный сайт КГГА.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции (НАПК).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

КГГА нарушила требования закона установлен ряд нарушений требований закона “О предотвращении коррупции”:

  • не утверждена в установленные сроки антикоррупционная программа КГГА;
  • не обеспечена возможность внесения сообщений о коррупции через официальный сайт КГГА;
  • принято решение о назначении двух человек на ответственные должности без проведения спецпроверки.

"Кроме того, в ходе проверки установлено, что КГГА не сообщила НАПК о 37 фактах непредставления и несвоевременного представления деклараций в отношении госслужащих, которые в ней работают (работали)", - сообщили в НАПК.

Читайте: Они успели: к Международному дню борьбы с коррупцией Киевсовет принял нерабочую антикоррупционную программу

НАПК требует:

  • устранить выявленные нарушения;
  • провести служебное расследование для выявления причин и условий, способствовавших совершению должностными лицами аппарата КГГА правонарушений, связанных с коррупцией, и по его результатам принять меры - в установленном законом порядке.

“Мы проведем служебные проверки и расследования, чтобы выяснить, подтверждаются ли факты нарушений чиновниками КГГА, на которые указал НАПК. Если нарушения есть, они будут устранены. Я благодарю НАПК за такое внимание к работе городской власти и мы всячески будем помогать сотрудникам агентства в борьбе с проявлениями коррупции. Как и делали всегда, в сотрудничестве с правоохранительными и антикоррупционных органами”, - сказал Виталий Кличко в комментарии журналистам.

Ранее НАПК вынесло предписание главе КГГА Виталию Кличко, которое обязывает провести служебное расследование в отношении гендиректора КО “Киевзеленстрой” Михаила Наконечного, заподозренного в правонарушении, связанном с коррупцией.

Читайте: Без антикоррупционной программы. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (7-11 августа 2017 года)

Фото: gloss.ua

KиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, виталий кличко, напк, предписание, глава кгга, антикоррупционная программа, предотвращение коррупции

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.