среда, 26 января 2022 г.

Найближчі роки мають стати часом відбудови Київщини, - Ярослав Москаленко

Найближчі роки мають стати часом відбудови Київщини, - Ярослав Москаленко

У Вишгороді відбулося виїзне засідання фракції "За Майбутнє" Київської обласної ради щодо формування обласного бюджету 2022 року.

Про це KV стало відомо з публікації на сторінці пабліку “За Майбутнє”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Засідання пройшло за участі голови Вишгородської районної ради Ірини Правдивої, в. о. голови Вишгородської РДА Олексія Данчина, першого заступника Вишгородського міського голови Ростислава Кириченка та депутатів від партії “За майбутнє” Вишгородської територіальної міської та районної рад. Депутати вислухали основні проблеми Вишгородської громади, які тут вважають пршочерговими до вирішення. Також вони проінспектували об'єкти, реконструкція яких, з ініціативи фракції "За Майбутнє", цьогоріч була проведена коштом обласного бюджету”, – йдеться в повідомленні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Зокрема депутати ознайомилися з ходом ремонту пологового відділення місцевої лікарні та стадіону "Енергетик". 

Ще одним важливим для Вишгорода об'єктом лідер фракції Ярослав Москаленко назвав навчально-спортивну базу з водних видів спорту.

"Ми розраховуємо на підтримку Офісу Президента і лідера нашої партії Ігоря Палиці щодо того, щоб цей об’єкт, який ми повернули у власність громади Вишгорода, включили до переліку об’єктів “Великого будівництва” для його реконстукції. Зараз у нас є повне порозуміння з цього питання з Вишгородською районною радою, яка вивчить усі документи і передасть базу громаді для подальшої реконструкції. У свою чергу, ми взяли на себе гарантію, що до квітня зробимо проєкт і пройдемо експертизу. Після цього маємо надію, що отримаємо державне фінансування. Віримо, що у найближчі 2 роки ми спільними зусиллями побудуємо новий інфраструктурний спортивний об’єкт для дітей Київщини у місті Вишгород", – розповів Москаленко.

За його словами, експерти вважають Вишгородську акваторію унікальним місцем для занять водними видами спорту, тому реконструкція бази має значення не лише для Вишгородського району, а й для всієї країни. Після завершення реконструкції база може стати місцем тренувань олімпійського резерву і потужним центром тяжіння для місцевих юних спортсменів.

Крім цього, перший заступник голови КОР від партії "За Майбутнє" Ярослав Добрянський поінформував членів фракції про хід підготовки бюджету області на 2022 рік та процес його обговорення.

"Ми уже другий тиждень заслуховуємо головних розпорядників коштів, а саме керівників департаментів та управлінь Київської обласної державної адміністрації по поданих програмах до проєкту обласного бюджету на 2022 рік. На жаль, у процесі обговорення ми констатуємо факт, на нашу думку, неефективного використання коштів і незбалансованого підходу у підготовці більшості проєктів цих програм. Після опрацювання відповідні профільні комісії нададуть свої пропозиції для Київської ОДА", – прокоментував Добрянський.


Як наголосив лідер фракції Ярослав Москаленко, "За Майбутнє" представляє інтереси усієї області та чудово знає потреби громад. Тому у політсилі не сумніваються, що найближчі чотири роки мають пройти під знаком потужної трансформації та відбудови Київщини.

Нагадаємо, як раніше писала KV, депутати Київської обласної ради (КОР) безпосередньо працюють в громадах, щоб максимально врахувати їхні потреби при підготовці обласного Бюджету-2022.

Читайте: В Київоблраді заслухали та проаналізували пропозиції до обласного бюджету на 2022 рік, – Добрянський

Фото: соціальні мережі

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киевской области, мнение, бюджет, позиция, вышгород, За майбутнє, ярослав москаленко, за майбутне, ярослав добрянский

среда, 26 января 2022 г.
07:15
Сегодня, 26 января, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 января 2022 года
вторник, 25 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:28
В Киеве за полгода электронным билетом в транспорте воспользовались почти 140 млн раз
20:04
Профсоюз КП “Муниципальная охрана” требует от Кличко разорвать трудовой договор с директором предприятия Чернышевым
19:46
У “Бориспольтеплосеть” отсутствует разрешение на выполнение работ повышенной опасности - Гоструда
19:31
На Киевщине чиновника подозревают в организации незаконной свалки опасных промышленных отходов (фото)
19:15
В КГГА заявили, что в прошлом году обустроили около 107 километров сетей наружного освещения
19:04
В феврале в Киеве будут тестировать оплату банковской картой в наземном транспорте
18:49
В Киеве проведут внеплановый аудит КП “Спецжилфонд”
18:33
В Чернобыльской зоне задержан турист-экстремал
18:27
На дороги Украины выехали патрули-“фантомы” (видео, фото)
18:14
В центре Киева мужчина устроил стрельбу под зданием СБУ (видео)
18:02
Тимошенко: Задача власти остановить рост цен
17:52
В Киеве проверят финансовую и хоздеятельность Больницы скорой помощи
17:42
Правительство Национального единства - путь к спасению Украины,- Тимошенко
Календарь событий