вторник, 18 января 2022 г.

В Київоблраді заслухали та проаналізували пропозиції до обласного бюджету на 2022 рік, - Добрянський

В Київоблраді заслухали та проаналізували пропозиції до обласного бюджету на 2022 рік, - Добрянський

В Київоблраді продовжили заслуховувати розпорядників бюджетних коштів – представників департаментів та управлінь КОДА. В КОР розпорядникам бюджетних коштів рекомендували оптимізувати нераціональне використання видатків з обласного бюджету до реальних потреб.

Про це KV дізналась із повідомлення депутата Київської обласної ради, першого заступника голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Сьогодні у форматі обговорення продовжили заслуховування розпорядників бюджетних коштів – представників департаментів та управлінь Київської обласної державної адміністрації щодо пропозицій поданого до Київської обласної ради проєкту бюджету на 2022 рік”, – розповів депутат.

Зі слів Ярослава Добрянського в КОР заслухали та проаналізували пропозиції до обласного бюджету на 2022 рік від керівника управління міжнародного співробітництва за "Програмою міжнародного співробітництва Київської області на 2022-2025 роки" (передбачено фінансування в обсязі 5 120,0 грн) і від директора департаменту економіки та цифровізації КОДА за обласними програмами "Цифрова Київщина" на 2022-2024 роки (12 460,0 грн), програмою підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області запобігання їх банкрутству на 2020-2022 роки (0 грн) та комплексною програмою "Конкурентоспроможна Київщина" на 2022-2024 роки (12 964,00 грн).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За наслідками заслуховування  розпорядникам бюджетних коштів рекомендували оптимізувати нераціональне використання видатків з обласного бюджету до реальних потреб. Окрім цьогорозпорядникам варто розглянути можливість залучення місцевих бюджетів та залучити до співфінансування деяких напрямків роботи обласних програм громади Київщини, а також, надалі, даний проєкт бюджету розглянути на засіданнях профільних комісій КОР та будуть підготовлені відповідні висновки.

Заступник голови КОР додав, що заслуховування розпорядників бюджетних коштів керівництво КОР продовжить наступного тижня.

Нагадаємо, як писала KV, депутати Київської обласної ради взяли участь в обговоренні проєкту бюджету Київщини з представниками Київської ОДА. Після отримання детальної інформації депутати планують обговорити статті видатків з представниками КОДА, а потім відправити проєкт кошторису на розгляд у профільну комісію обласної ради.

Читайте: У Славутичі засекретили фінансування “Малої культурної столиці”, – “За Майбутнє”

Фото: сторінка Ярослава Добрянського

КиевVласть

Ілля Мандрикін

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, позиция, власть киевщина, За майбутнє, ярослав добрянский, обсуждение, областной бюджет, проект бюджета, Бюджет-2022

вторник, 18 января 2022 г.
21:07
Депутат Трубицын отчитался о результатах борьбы с незаконной торговлей и о том, как обстоят дела с благоустройством Киева
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:24
В столичном ботсаду имени Гришко зацвели первые азалии и камелии (фото)
20:06
На экранах фасада столичного ТРЦ Gulliver состоится премьера клипа на официальный саундтрек к фильму “Лучшие выходные”
19:45
У задержанного в Киеве наркоторговца изъяли “посылки” с психотропными грибами и каннабисом на 150 тысяч гривен
19:42
“Киевводоканал” готовит автоцистерны для раздачи киевлянам святой воды на Крещение (адреса)
19:26
За минувший год киевский метрополитен перевез 320 млн пассажиров
19:10
“Велике будівництво”: у Вишневому будують інклюзивний дитячий садок
19:05
На Київщині в рамках “Великого будівництва” з'явиться ще один новий стадіон
19:01
Проєкт обласного бюджету-2022 відповідає критеріям збалансованості та реалістичності, – В. Володін
18:40
Бюджет Боярской общины в конце года недосчитался почти 45 миллионов гривен, - глава общины Зарубин
18:27
На Киевщине пьяный водитель пытался “откупиться” от полицейских
18:21
Фонд госимущества повторно выставил на продажу столичный завод “Электронмаш”
18:01
Кабмин попросил КГГА продолжить поиск средств на реализацию проекта “Президентский университет”
17:50
На Киевщине прокуратура через суд вернула Броварской общине два земучастка стоимостью 72 млн гривен
17:43
Оболонская РГА расширила состав коллегии
Календарь событий
Аудиторы КГГА поймали руководство “Городского магазина” на многомиллионных финансовых нарушениях
18 января 2022 г. 15:00
Аудиторы КГГА поймали руководство “Городского магазина” на многомиллионных финансовых нарушениях
Аудиторы Киевской горгосадминистрации (КГГА) продолжают фиксировать финансовые нарушения в деятельности КП “Городской магазин”. Недавно стало известно, что в течение полутора лет, с начала 2020 года по середину 2021 года, предприятие допустило нарушений и недочетов на общую сумму 6,3 млн гривен, что привело к потере 1,7 млн грн. “Ревизоры” выяснили, что предприятие недополучало денежные средства из-за непроведения аукционов на право размещения сезонных палаток, плохо контролировало размещение предпринимателями объектов уличной торговли и аттракционов, переплатило за покупку автомобиля Toyota и т.д. Также, аудиторы установили, что теперь уже экс-директор “Городского магазина” Андрей Андрущенко (на данный момент находится в статусе обвиняемого по делу о “распилах” в этом КП, на коллаже справа) незаконно получал различные доплаты. Все эти данные уже переданы правоохранительным органам.