вівторок, 19 березня 2024 г.

В Київоблраді заслухали та проаналізували пропозиції до обласного бюджету на 2022 рік, - Добрянський

В Київоблраді заслухали та проаналізували пропозиції до обласного бюджету на 2022 рік, - Добрянський

В Київоблраді продовжили заслуховувати розпорядників бюджетних коштів – представників департаментів та управлінь КОДА. В КОР розпорядникам бюджетних коштів рекомендували оптимізувати нераціональне використання видатків з обласного бюджету до реальних потреб.

Про це KV дізналась із повідомлення депутата Київської обласної ради, першого заступника голови Київської обласної ради Ярослава Добрянського.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Сьогодні у форматі обговорення продовжили заслуховування розпорядників бюджетних коштів – представників департаментів та управлінь Київської обласної державної адміністрації щодо пропозицій поданого до Київської обласної ради проєкту бюджету на 2022 рік”, – розповів депутат.

Зі слів Ярослава Добрянського в КОР заслухали та проаналізували пропозиції до обласного бюджету на 2022 рік від керівника управління міжнародного співробітництва за "Програмою міжнародного співробітництва Київської області на 2022-2025 роки" (передбачено фінансування в обсязі 5 120,0 грн) і від директора департаменту економіки та цифровізації КОДА за обласними програмами "Цифрова Київщина" на 2022-2024 роки (12 460,0 грн), програмою підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області запобігання їх банкрутству на 2020-2022 роки (0 грн) та комплексною програмою "Конкурентоспроможна Київщина" на 2022-2024 роки (12 964,00 грн).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За наслідками заслуховування  розпорядникам бюджетних коштів рекомендували оптимізувати нераціональне використання видатків з обласного бюджету до реальних потреб. Окрім цьогорозпорядникам варто розглянути можливість залучення місцевих бюджетів та залучити до співфінансування деяких напрямків роботи обласних програм громади Київщини, а також, надалі, даний проєкт бюджету розглянути на засіданнях профільних комісій КОР та будуть підготовлені відповідні висновки.

Заступник голови КОР додав, що заслуховування розпорядників бюджетних коштів керівництво КОР продовжить наступного тижня.

Нагадаємо, як писала KV, депутати Київської обласної ради взяли участь в обговоренні проєкту бюджету Київщини з представниками Київської ОДА. Після отримання детальної інформації депутати планують обговорити статті видатків з представниками КОДА, а потім відправити проєкт кошторису на розгляд у профільну комісію обласної ради.

Читайте: У Славутичі засекретили фінансування “Малої культурної столиці”, – “За Майбутнє”

Фото: сторінка Ярослава Добрянського

КиевVласть

Ілля Мандрикін

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, позиция, власть киевщина, За майбутнє, ярослав добрянский, обсуждение, областной бюджет, проект бюджета, Бюджет-2022

вівторок, 19 березня 2024 г.
10:04
ЄС розробляє закон про спрямування в Україну прибутків заморожених активів рф, - Bloomberg
09:45
Інженерними підрозділами ЗСУ з початку року знешкоджено понад 7,5 тис. вибухонебезпечних предметів
09:23
На столичному пішохідно-велосипедному мості знов тріснуло скло, - ЗМІ
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.