четвер, 25 квітня 2024 г.

Наибольшее количество аварий на электросетях случается в приближенных к столице районах

Наибольшее количество аварий на электросетях случается в приближенных к столице районах

Наиболее проблемными по количеству аварий и ограничениям в подключении к электросетям являются Киево-Святошинский, Бориспольский, Вышгородский и Иванковский районы. 

Об этом корреспонденту KV рассказал генеральный директор “Киевоблэнерго” Виталий Шайда. 

“Наибольшее количество заявок на подключение подается из Киево-Святошинского района – порядка 220 в месяц. Город Ирпень и Бориспольский район – около 90 заявок ежемесячно. Соответственно они являются более проблемными. Но при этом нам удалось сократить количество дней на выполнение подключения. Если в среднем это 26 дней, то, например, в Бориспольском районе – 21 день”, – отметил он.

Наибольшее количество аварий на электросетях случается также в приближенных к столице районах, а также в Иванковском районе. 

“По аварийным отключениям лидируют эти же населенные пункты. А также Вышгородский район и Иванковский район, там много лесов, Чернобыльская зона и часто происходят пожары”, – закончил он. 

Он отметил, что ранее 65%-70% всех аварийных отключений в регионе приходилось на Ирпень, Вышгородский, Бориспольский и Обуховский районы, что затрудняло и даже делало невозможным подключение к сетям новых объектов, которые активно строятся в этих районах.

“Киевоблэнерго” комплексно подошел к решению вопроса. Энергетики провели реконструкцию подстанции 110/10 кВ “Ирпень” и “Новые Петровцы”, что обеспечило надежное электроснабжение для Ирпенского и Вышгородского районов. В Бориспольском районе энергетики обновили 18 распределительных подстанций и установили 34 новых разгрузочных подстанций, отремонтировали 124 км воздушных линий 0,4-10 кВ и 7,1 км кабельных сетей 10 кВ.

Также запланирована реконструкция ПС “Гостомель” и строительство ПС “Козин” в энергодефицитном Обуховском районе.

Напомним, как ранее писала KV, Верховная Рада (ВР) приняла в первом чтении законопроект, позволяющий обществам совладельцев многоквартирных домов (ОСМД) оплачивать электрическую энергию по ценам, установленным поставщиком для населения. По ныне действующему законодательству электричество для ОСМД не подпадает под определение "бытовой потребитель".

Читайте: 90% услуг Киевоблэнерго переведут в онлайн формат

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, киевоблэнерго, ирпень, бориспольский район, вышгородский район, электричество, иванковский район, электросети, виталий шайда, аварии на электросетях

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.