четвер, 23 травня 2024 г.

На Печерске из-за ремонта в одной квартире может разрушиться целый дом

На Печерске из-за ремонта в одной квартире может разрушиться целый дом

Жители дома по ул. Шота Руставели, 30, который является объектом культурного наследия, обеспокоены появлением на фасаде здания трещин и разрушению его конструкций. Говорят, что причиной этому – строительные работы в одной из квартир. Депутат Киевсовета Алла Шлапак просит столичные власти принять необходимые меры для сохранения архитектурного памятника в центре столицы.

Об этом стало известно из материала KV “Пока мэр в Давосе. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (15-19 января 2018 года)”.

Депутат Киевсовета Алла Шлапак (фракция “Единство”) попросила главу Государственной архитектурно-строительной инспекции Украины Алексея Кудрявцева, главу Печерской РГА Сергея Мартынчука, директора Департамента строительства и архитектуры КГГА Александра Свистунова, директора Департамента благоустройства и сохранения природной среды КГГА Андрея Фищука и директора Департамента культуры КГГА Диану Попову предотвратить разрушение старинного дома в Печерском районе.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

К депутату обратились жители дома по ул. Шота Руставели, 30, который является объектом культурного наследия. Заявители обеспокоены тем, что в квартире №5 начались строительные работы, что уже привело к появлению на фасаде трещин и разрушению конструкций дома.

Неоднократные просьбы соседей о предоставлении разрешительной документации на проведение строительных работ владелец “нехорошей” квартиры игнорирует. А по словам управляющего строительными работами, здесь появится офис.

Между тем, 16 января 2018 года жилищно-эксплуатационный участок “Крещатик” составил владельцу 5-й квартиры требование срочно остановить строительные работы. Однако – безрезультатно.

Алла Шлапак попросила чиновников проверить соблюдение градостроительного законодательства и в случае его нарушения принять необходимые меры для сохранения архитектурного памятника в центре столицы.

Читайте: В Киеве начала работать веб-страница местных памятников культурного наследия

Фото: blagovist.ua

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, александр свистунов, алла шлапак, андрей фищук, алексей кудрявцев, диана попова, сергей иартынчук, шота руставели 30

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.