На кордоні з рф знову відновлено роботу гуманітарного коридору, – Мінреінтеграції
![На кордоні з рф знову відновлено роботу гуманітарного коридору, – Мінреінтеграції](/project/resources/2023/08/resized/two_column_2jQk7VBF.png)
Українці, які евакуйовуються з окупованих територій, можуть повернутися на підконтрольну територію України через пункт пропуску Колотилівка (рф) – Покровка (Україна) на кордоні Сумської області і білгородської області рф. Охочі евакуюватися із Сумської області можуть також скористатися спеціальним евакуаційним поїздом Суми-Київ.
Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (ТОТ) України.
"На українському кордоні діє волонтерський гуманітарний центр, де всі українці можуть отримати безкоштовну психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу, а також переночувати і дістатися до Сум або інших міст України", – наголосили у Міністерстві реінтеграції ТОТ.
У пресслужбі зазначили, що охочі евакуюватися із Сумської області можуть також скористатися спеціальним евакуаційним поїздом Суми-Київ, який щодня курсує з Сум: відправляється о 6:47 і прибуває до Києва об 11:41.
"На вокзалі Укрпошта виплачує кожному громадянину по прибуттю 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю та 2 тисячі гривень для всіх інших осіб. Усіх охочих Київська ОВА буде розміщувати в модульному містечку Вишгородського району", – додали у пресслужбі.
Також зауважили, що з питань евакуації можна звернутися за телефоном гарячої лінії Сумської ОВА: (0542)-77-99-55 або на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48.
Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber також діє номер: (096) 078-84-33.
Нагадаємо, 15 липня із Сумської області вирушив перший евакуаційний потяг Суми-Київ.
Читайте: Із Сум до Києва щодня курсуватиме евакуаційний потяг, – Мінреінтеграції
Фото: Буг
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)