На Київщині викрили шахрайку, яка продавала вигаданих цуценят (відео)
![На Київщині викрили шахрайку, яка продавала вигаданих цуценят (відео)](/project/resources/2023/06/resized/two_column_k5kKiK4T.jpg)
У Київській області правоохоронці викрили 26-річну мешканку Обухівщини, яка торгувала неіснуючими собаками малих порід. Оголошення шахрайка розміщувала у соцмережах, а після отримання коштів зникала зі зв’язку з покупцем. Наразі встановлено 11 вирадків продажу фейкових цуценят.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні ГУ Нацполіції в Київській області.
Згідно з повідомленням, жителька Богуслава знайшла в Інтернеті оголошення про продаж цуценят та узгодила з продавцем умови купівлі. Також 35-річна жінка перерахувала на картку передоплату у сумі 500 гривень, але замовлення не отримала.
Поліцейські встановили особу шахрайки, нею виявилася 26-річна мешканка Обухівщини.
“Жінка створювала оголошення на сайтах та у соціальних мережах з продажу шпіців та мальтіпу. Під час спілкування зловмисниця переконувала людей перераховувати за цуценят передплату або оплачувати всю суму відразу, для цього надавала реквізити своїх банківських карток”, – йдеться в повідомленні.
Правоохоронці задокументували 11 аналогічних випадків. Слідчі за фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження (ч.2 ст.190 ККУ). Жінці загрожує до 3 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Києві слідчі та кіберполіцейські викрили інтернет-шахрая, який під приводом продажу різноманітної техніки заволодів грошима покупців на суму 220 тисяч гривень. Зловмисник отримував від довірливих громадян передплату та зникав з поля зору.
Читайте: Столичні правоохоронці викрили сімейну пару шахраїв, які продавали неіснуючі брендові речі
Фото: відкриті джерела
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)