На Київщині продовжили дію комендантської години до 11 грудня
![На Київщині продовжили дію комендантської години до 11 грудня](/project/resources/2022/12/resized/two_column_Oulzknp5.jpg)
У Київській області дію комендантської години продовжено з 4 до 11 грудня. Обмеження і надалі дійсні щодня з 23:00 до 5:00.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА)
“На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 4 до 11 грудня 2022 року” , – повідомили в адміністрації.
Громадянам нагадали, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Винятком може бути задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має надати підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.
Нагадаємо, у КОВА оприлюднили список де на Київщині внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати гуманітарну допомогу. Опорні гуманітарні штаби функціонуватимуть в Броварському, Білоцерківському, Бучанському, Бориспільському, Вишгородському, Фастівському та Обухівському районах.
Читайте: На Київщині піротехніки ліквідували близько 75 тисяч вибухонебезпечних предметів
Фото: відкриті джерела
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)