На Київщині дію комендантської години продовжили до 5 лютого
![На Київщині дію комендантської години продовжили до 5 лютого](/project/resources/2023/01/resized/two_column_JoHAU70M.jpg)
У Київській області дію комендантської години продовжено з 29 січня до 5 лютого 2023 року. Обмеження і надалі дійсні щодня з 23:00 до 5:00.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА)
“На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження згідно з Розпорядженням Київської обласної військової адміністрації на всій території регіону продовжено з 29 січня до 5 лютого 2023 року”, – повідомили в адміністрації.
Громадянам нагадали, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Винятком може бути задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що людина має надати підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка.
Крім того, при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.
Нагадаємо, 29 січня Україна вшановує 105-ту річницю бою під Крутами. Це день пам'яті студентів-добровольців, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. На Аскольдовій могилі відбулося покладання квітів із нагоди вшанування пам’яті Героїв.
Читайте: У неділю, 29 січня, Київська дитяча залізниця закриває сезон
Фото: відкриті джерела
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)