На Київщині діяла група серійних крадіїв-гастролерів
![На Київщині діяла група серійних крадіїв-гастролерів](/project/resources/2022/07/resized/two_column_BI6o4uqG.jpg)
Злочинне угруповання на Київщині обкрадало оселі жителів Бориспільського, Бучанського, Фастівсьrого та Обухівського районів. Правоохоронцями наразі встановлено 9 епізодів. До складу групи входило п'ятеро осіб, з них організатор, помічник та три виконавці.
Про це KВ стало відомо з повідомлення Поліції Київщини.
За інформацією правоохоронців, до приватних будинків та осель громадян злодії проникали шляхом зламу замків, а також віджиму метало-пластикових вікон а дверей. Окрім ювелірних прикрас та готівки крадії забирали велосипеди, електроінструменти та цінне майно.
Повідомляється, що у ході проведення низки оперативно-розшукових заходів поліцейські Київщини встановили і затримали зловмисників.
“Організатором виявився 42-річний житель міста Запоріжжя, колишній таксист, який планував крадіжки, забезпечував поплічників транспортом, координував дії зловмисників та розподіляв прибутки. Під час обшуків у помешканнях лиходіїв виявили мобільні телефони, біжутерію, годинники, а також речі, якими злодії користувались під час скоєння крадіжок”, – розповіли правоохоронці.
За даними фактами, як зазначається, поліцейські Київщини розпочали досудові розслідування [ч.3 ст.185 ККУ ]. За скоєне зловмисникам загрожує до 6 років позбавлення волі. Поліцейські перевіряють фігурантів на причетність до скоєння інших злочинів на території України.
Читайте: Збирали дані щодо оборони Києва: СБУ знешкодила агентів рф
Фото: Поліція Київщини
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)