На Київщині 5 лютого стартує наступний етап змагань “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч”
![На Київщині 5 лютого стартує наступний етап змагань “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч”](/project/resources/2024/02/resized/two_column_SS197XMU.png)
На Київщині закінчився перший етап змагань “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч”, який проходив на рівні шкіл. Тепер команди змагатимуться на рівні громад. Зокрема 5 лютого стартують змагання другого етапу у Пристоличній, Бучанській та Ірпінській територіальних громадах.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.
“До змагань долучилися школи всіх 69 громад області. Загалом – майже 2 тисячі команд. Найбільша кількість команд зареєструвалися для участі в змаганнях з волейболу, баскетболу та футзалу”, – зазначив Руслан Кравченко.
Він додав, що серед 1,6 тис. шкільних команд вже визначилися переможці, які активно готуються до наступного етапу. 5 лютого стартують змагання другого етапу у Пристоличній, Бучанській та Ірпінській територіальних громадах.
Упродовж всього наступного тижня змагання територіального рівня буде також проведено в Володарській, Бородянській, Боярській, Бишівській, Переяславській, Ржищівській та інших громадах.
Нагадаємо, у січні 2024 року на Київщині стартували Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч. Це унікальні спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Основна мета змагань - залучити до спорту якомога більше школярів та сформувати у них лідерські якості.
Фото: скриншот відео
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)