вівторок, 16 квітня 2024 г.

Митингующие решили разделить палаточный городок под Верховной Радой на две части

Митингующие решили разделить палаточный городок под Верховной Радой на две части

Участники акции под Верховной Радой решили разделить палаточный лагерь надвое: на военную и гражданскую часть. Гражданским предложено разместиться в Мариинском парке, а так называемая военная часть - покидать проезжую часть не готова.

Об этом KV стало известно из сообщения издания "Факты и комментарии".

Отмечается, что гражданским предложено разместиться в Мариинском парке, как того требует Национальная полиция. Что касается "военной" части палаточного городка, то они покидать проезжую часть не готовы.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Военные делают военный лагерь: закрытый, с дисциплиной и охраной, расположенный в том месте, где нет хорошего угла для снайперского прицела. Вот эта территория для этого наилучшая", — заявил народный депутат Егор Соболев, говоря о локации на улице Грушевского.

Читайте: Полиция задержала мужчину с винтовкой, который шел на митинг к Верховной Раде (фото)

На проезжей части улицы Грушевского остается более двадцати палаток, данный участок дороги перекрыт. Охраняют территорию со стороны улиц Липская и Шелковичная сотрудники Нацгвардии и полиции.

В пресс-службе Киевской горгосадминистрации сообщили, что 21 октября частично восстановлено движение автобусов маршрутов №24 и 62, которое было ограничено из-за протестных акций.

Напомним, 20 октября протестный градус под зданием украинского парламента снизился. Но активисты, разбившие палаточный городок, заявляли, что не собираются сворачивать протест и будут стоять до ноября, когда депутаты Верховной Рады соберутся вновь.

Читайте: Под Верховной Радой остались самые стойкие (видео)

В тот же день начальник ГУ Нацполиции в Киеве Андрей Крищенко уговаривал протестующих “переселиться” в Мариинский парк, дабы разблокировать проезд по ул. Грушевского.

Читайте: Столичная полиция просит митингующих освободить проезжую часть ул. Грушевского

Протестные акции возле парламента начались 17 октября. Протестующие объявили три основных требования: выборы в Раду с открытыми списками, отмена депутатской неприкосновенности, создание антикоррупционного суда.

Читайте: Нацгвардия и полиция оцепили правительственный квартал в Киеве

В тот же день произошли первые столкновения с полицией. Не обошлось без стычек и в среду, 18 октября.

Читайте: Новые стычки под Верховной Радой: полиция применила слезоточивый газ (фото, видео)

Фото: РИА Новости

КиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, полиция, верховная рада, андрей крищенко, мариинский парк, протесты, палаточный городок, блокирование движения транспорта

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.