четверг, 23 сентября 2021 г.

Міська влада Бучі збирається оновити генплан міста

Міська влада Бучі збирається оновити генплан міста

Бучанська міськрада замовила розробку проекту змін до генерального плану міста. Ці роботи до кінця 2021 року повинен виконати український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто", який розробляв діючий генплан Бучі. Необхідність внесення змін до Генплану місцева влада пояснює, зокрема, наявністю 60 розроблених та затверджених детальних планів територій.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 18 серпня 2020 року Бучанська міська рада укла з ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя" (*) договір на розробку проекту змін до генерального плану міста Буча. Ціна договору склала 1,68 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До кінця грудня 2021 року "Діпромісто" повинно оновити топографічні плани,  проаналізувати пропозиції щодо внесення змін в генплан на відповідність будівельним нормативам і санітарно-гігієнічним вимогам, актуалізувати план існуючого використання території, розробити схеми розташування територій, існуючих планувальних обмежень, проектних планувальних обмежень та магістралей, модель розвитку території Бучанської громади та проектно-планувальну документацію.

Договір було укладено без проведення конкурсу, за переговорною процедурою. Замовник пояснив це тим, що “Діпромісто” документально підтвердило авторські права на містобудівну документацію, а саме Генплан міста Буча.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В Бучанській міськраді у відповідь на інформаційний запит KV розповіли,  що необхідність внесення змін до генплану міста зумовлена значним обсягом розроблених та затверджених детальних планів територій (60 ДПТ), потребою коригування генплану у відповідності до нового законодавства та нормативів, а також зміною територіального устрою.

В міськраді нагадали, що діючий генплан Бучі розроблявся в 2012-2015 роках, а затверджений був рішенням місьради Бучі від 17.03.2015 року №2124-67-УІ. З того часу зміни до нього не вносилися. 

Згідно з даним аналітичної системи Youcontrol, ДП "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя" зареєстровано з 1994 року. Засновник підприємства – Міністерство регіонального розвитку. Директор – заслужений архітектор України Іван Шпилевський.

Підприємство активно займається плануванням територій по всій Україні. Зокрема, "Діпромісто" у 2003 році розробило Генеральну схему планування території України, а співробітники ДП є авторами розробки схем планування 10 областей і генпланів міст Одеса, Черкаси, Канів.

За даними Zакупівлі, по результатам публічних закупівель держпідприємство отримало 369 підрядів на 167 млн гривень (без врахування нинішнього).

Нагадаємо, 17 травня 2021 року рух по Варшавській трасі було заблоковано активістами з вимогою припинити хаотичну забудови Бучі і вирубку Бучанської лісу.

Читайте: В Буче активисты перекрыли дорогу в знак протеста против хаотичной застройки

З 1998 року міський голова БучіАнатолій Федорук.

* Державне підприємство "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Білоконя (код ЄДРПОУ: 02497720)

Фото: Українські новини

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, буча, генплан, анатолий федорук, анатолій федорук, український державний науково-дослідний інститут проектування міст діпромісто, украинский государственный научно-исследовательский институт проектирования городов дипромисто

четверг, 23 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Аэропорт “Борисполь” занял четвертое место в Европе по эффективности в своей категории
20:02
Стипендии Киевсовета получат 100 одаренных столичных детей
19:50
Подольское управление образования и Киевское строительное училище подвергнут аудиту
19:37
Киевсовет снова отказался объявлять озеро Вырлица ландшафтным заказником
19:24
На Киевской таможне обнаружили в конструкторе каннабис стоимостью более 200 тысяч гривен (фото)
19:03
Столичные спецдома для ветеранов собрались реорганизовать
18:55
“Укрзализныця” назначила на выходные дополнительный рейс Интерсити+ во Львов
18:42
В Киеве создадут Карту доступности
18:29
На внеочередную сессию ВР, созванную спикером Разумковым почти никто не пришел
18:15
В Киеве откорректируют проект реконструкции трамвайных путей по улице Дмитриевской
18:01
Святошинскую РГА попросили отремонтировать школу-сад “Интел”
17:47
В Киеве полиция “закрыла” интернет-магазин по продаже наркотиков, конфискован “товар” на 700 тысяч гривен (фото, видео)
17:28
Понад 300 дітей в Обухові навчатимуться в сучасному дитсадку завдяки “Великому будівництву”
17:05
“Новостройки” о ЖК “Милос”: совершенствование Троещины
16:48
К 80-й годовщине трагедии Бабьего Яра во всех школах страны пройдет урок памяти
Календарь событий