Мешканець села Крюківщина після сварки кинув у двір сусіда бойову гранату
![Мешканець села Крюківщина після сварки кинув у двір сусіда бойову гранату](/project/resources/2023/11/resized/two_column_EGbolhfA.jpg)
Днями на спецлінію “102” надійшло повідомлення про вибух в одному з дворів села Крюківщина на Київщині. 37-річний місцевий житель, неодноразово засуджений за насильницькі злочини, після сварки з сусідом приніс до його домоволодіння бойову гранату.
Про це KВ стало відомо з повідомлення поліції Київської області.
Як встановили правоохоронці Бучанського управління поліції Київщини, 37-річний місцевий житель, неодноразово засуджений за насильницькі злочини, після сварки з сусідом приніс до його домоволодіння бойову гранату.
"Зловмисник кинув боєприпас через огорожу у двір, де перебувала родина сусіда. На щастя, ніхто не постраждав", – йдеться у повідомленні.
За фактом хуліганства, із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 ККУ), за процесуального керівництва Києво-Святошинської окружної прокуратури, слідчі повідомили фігуранту про підозру.
Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зловмиснику загрожує покарання до 7 років позбавлення волі.
Читайте: У Києві затримали торговця зброєю та боєприпасами (фото, відео)
Фото: поліції Київської області
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)