четвер, 18 липня 2024 г.

Макарівська громада просить жителів протидіяти стихійному засміченню

Макарівська громада просить жителів протидіяти стихійному засміченню

Макарівська селищна рада закликала місцевих мешканців повідомляти про випадки стихійного засмічення лісосмуг та інших природних об'єктів. 

Відповідний допис, як стало відомо KV, розмістив паблік селищної ради на Facebook. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Зокрема у дописі на Facebook зауважили, що комунальні підприємства не встигають очищати природні локації від сміття.

“…зважаючи на швидкість та інтенсивність забруднення територій несвідомими громадянами, комунальні підприємства фізично не в змозі очищувати площі від сміття, адже після прибирання, вже наступного дня, активісти знаходять пакети на тому ж самому місці”, – написали на сторінці.

За словами голови Макарівської громади Вадима Токаря, стихійне засмічення сягнуло вражаючих масштабів.

“Ми зіткнулися з надзвичайними масштабами засмічення. Наші комунальні служби працюють на межі можливостей, але сміття у лісосмугах, лісах, інших природних об’єктах менше не стає. Трапляється, що сміття з'являється буквально за години після того, як ми прибрали певне місце. Люди залишають сміття після свого відпочинку, або й просто викидають свої домашні пакети з відходами на узбіччях. Тому ми намагаємось проводити “антисміттєву” інформаційну кампанію, однак її ефективність все одно буде низькою, доки люди самі не усвідомлять, що не варто смітити там де ти живеш і відпочиваєш”, – повідомив він.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

У селищній раді закликають усіх місцевих мешканців ставитися до довкілля відповідально та повідомляти про кожен випадок засмічення.

Також пвідомляють, що до контролю долучився місцевий телеграм канал Makariv LIVE, який закликав повідомляти про порушників спеціальному боту t.me/m_live_bot. Писати можна і у приватні повідомлення на сторінці фейсбук Макарівської селищної ради. 

Нагадаємо, проблема засмічення стосується не лише Макарівської громади, а усієї Київщини, де вона набула катастрофічних масштабів. Лише протягом минулого року на полігони області вивезли понад 2 млн тон відходів, причому з 37 зареєстрованих місць вивезення сміття офіційно відкрито лише одне. За оцінками експертів, якщо проблему далі ігнорувати, то уже за кілька років ця ситуація може призвести до екологічних катастроф національного масштабу.

Читайте: Ми перезапустили Київщину і вивели область зі стагнації, – Ярослав Москаленко

Фото: соцсети

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киевской области, мнение, мнение, позиция, мусор, За майбутнє, за майбутне, макаровская община

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.