вторник, 19 января 2021 г.

Кондратенко гарантує бориспільцям відкритий бюджет і підтримку підприємництва

Кондратенко гарантує бориспільцям відкритий бюджет і підтримку підприємництва

Кандидат на посаду голови Бориспільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Володимир Кондратенко обіцяє відкритість та прозорість влади у фінансових та бюрократичних питаннях. За його словами, бюджет громади має бути прозорим для платників податків, інвестори не повинні мати жодних перепон у своїй діяльності, малий та середній бізнес потребує підтримки в умовах карантину, а фермери мають бути впевненими, що зможуть не тільки виростити свою продукцію, а й знайти ринки її збуту.

Про це KV стало відомо із інтерв'ю кандидата на посаду голови Бориспільської ОТГ Володимира Кондратенка.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кандидат звертає увагу на те, що будь-які проекти неможливо втілити без достатніх фінансових ресурсів. Для цього влада має зробити все, аби бюджет громади був прозорим, а інвестори не мали труднощів у реалізації своїх ініціатив.

“В результаті децентралізації в місцевих бюджетах стало залишатись більше коштів, ніж раніше, але бюджет громади все одно обмежений. Тому головне, щоб бюджет став прозорим та доступним для громади – ті, хто сплачують податки мають розуміти, куди витрачаються їх кошти, бачити, що двічі не сплачують за одне і теж з року в рік. Крім того, потрібно залучати інвестиції. Нам необхідно залучати міжнародних інвесторів, впроваджувати принципи державного партнерства. Бориспільщина повинна бути відкритою для інвесторів. Ніяких “відкатів” місцевим чиновникам! Бо для серйозних і, особливо, зарубіжних бізнесменів, це неприпустимо”, – вважає Володимир Кондратенко. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За словами кандидата на посаду голови Бориспільської ОТГ, влада повинна думати про людей, які наповнюють бюджет – про підприємців. Володимир Кондратенко вважає одним із своїх пріоритетів підтримку малого та середнього бізнесу, який наразі зазнає чималих збитків в умовах пандемії.

“У зв'язку з короновірусом та карантинними обмеженнями, дуже важливо зберегти малий бізнес. Особливу увагу та підтримку потрібно приділити створенню соціально орієнтованого бізнесу, що надає послуги мешканцям громади. Підтримка та розвиток малого та середнього бізнесу дасть можливість нам самим створювати робочі місця, зменшити відтік працездатного населення та збільшити надходження в бюджет”, – наголошує Володимир Кондратенко.

Також кандидат не залишається осторонь проблем аграрного сектору. Адже не секрет, що Бориспільська ОТГ – це не лише однойменне місто, а й два десятки сіл, для мешканців яких вирощування сільгосппродукції є чи не єдиним доходом.

“Найближчим часом також потрібно підтримати створення малих фермерських госпордарств, допомогти їм отримати довгострокові кредити під малі відсотки. Для реалізації екопродукції побудувати фермерські магазини та замінити стихійні ринки на сучасно-обладнані торгові місця для кожного, налагодити постачання продукції фермерів в заклади освіти та охорони здоров'я”, – підкреслив Володимир Кондратенко.

Як повідомляла KV, 28 жовтня 2020 року від ускладнень, викликаних коронавірусом, помер багаторічний мер Борисполя Анатолій Федорчук (очолював місто з 2006 року по 2020 рік). За попередніми даними, він був переможцем на виборах голови Бориспільської ОТГ на місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня 2020 року. У листопаді 2020 року стало відомо, що повторні вибори в Борисполі мають відбутися 17 січня 2021 року.

За крісло голови Бориспільської ОТГ готові позмагатись 18 кандидатів, серед яких  депутат Бориспільської районної ради двох скликань, відомий підприємець та автогонщик Володимир Кондратенко, якого висунула партія "УДАР".

Читайте: Партія “УДАР” Віталія Кличка висунула на посаду мера Борисполя – Володимира Кондратенка

Фото надав Володимир Кондратенко

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: бюджет, новини київської області, позиция, кандидат, вибори, Київщина, Київська область, бориспіль, інвестиції, бориспільська отг, володимир кондратенко, інвестори, платники податків, підприємництво, аграрний сектор, агровиробники, фермери, малий та середній бізнес

вторник, 19 января 2021 г.
13:57
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
19:04
Конечную скоростного трамвая № 3 очистят от заборов на проезжей части и тротуарах
18:52
АМКУ рассматривает дело по поводу “МХП” Юрия Косюка и “Dragon Capital” Томаша Фиалы
18:37
Девелопер KAN рассказал о ходе строительства ЖК Respublika в декабре
18:24
В “Укрзализныце” назвали Киев “антилидером” по погашению задолженности за льготные пригородные перевозки
18:11
На Святошино в заброшенном автомобиле насмерть замерз дворник-индус
17:59
Антимонопольный комитет завел дела на “Киевоблгаз сбыт” и “КиевГазЭнерджи” за завышенные цены на газ
17:43
За несколько дней морозов в Киеве около сотни труб сетей отопления были повреждены (фото)
17:24
На Киевщине разоблачили деятельность крупной нарколаборатории (фото, видео)
17:01
Кличко в 20-градусный мороз искупался в проруби возле парка Дружбы Народов (фото, видео)
16:47
Столичный регион возвращается к концепции полноценных городов-спутников, - президент Ассоциации предприятий-строителей “Интергал-Буд” Зубик
16:44
Пассажиропоток аэропорта “Киев” в декабре составил 33,6 тысяч пассажиров
16:21
“Слуга народа” предлагает запретить “длинные выходные” в Украине
16:05
Жителям Київщини покроково пояснили, як обрати газопостачальника
15:47
АМКУ открыл дело против ООО “Евро-Реконструкция” бывшего нардепа Шкрибляка
15:38
ГБР главе КСУ Тупицкому вручило подозрение о подкупе свидетеля и заведомо ложных показаниях
Календарь событий