воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Комунальні підприємства, які надають комерційні послуги, повинні приносити кошти в бюджет, – Кузьменко

Комунальні підприємства, які надають комерційні послуги, повинні приносити кошти в бюджет, – Кузьменко

Комунальні підприємства Київської обласної ради, які надають комерційні послуги, повинні приносити кошти в бюджет області та надавати необхідні послуги. Наразі деякі з них здійснюють діяльність лише “на папері”. 

Про це KV стало відомо із повідомлення голови бюджетної комісії Київської обласної ради, депутата від “Європейської Солідарності” Руслана Кузьменка.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За його словами, більшість комунальних підприємств мають борги, а діяльність здійснюють лише на папері, у деяких немає навіть директорів, а інші – мають судові позови.

“Для того, щоб було з чого платити заробітну плату, деякі підприємства здають в оренду комунальні приміщення, а коли й цього не вистачає – накопичують борги перед контролюючими органами по нарахуванню на оплату праці та ЄСВ. Багато таких комунальних підприємств є нерентабельними та зазнають величезних збитків”, – наголосив депутат.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Як зазначив Руслан Кузьменко, протягом тижня робоча група в Київській обласній раді заслуховує керівників комунальних підприємств, які займаються комерційною діяльністю, тобто повинні приносити прибуток, надаючи комерційні послуги громадянам Київщини. Саме для цього їх і створювали.

“Вже тиждень ми проводимо кардинальну ревізію серед цих КП, а рекомендації нашої робочої групи допоможуть депутатам КОР на сесії прийняти рішення щодо продовження діяльності комунальних підприємств чи їх ліквідації”, – каже депутат.

За словами Кузьменка, раніше комунальні підприємства з різною сферою діяльності створювалися для того, щоб надавати жителям області необхідні послуги, а зараз ці ж послуги надають інші приватні підприємства і робота комунальних стала не конкурентною, а в багатьох сферах діяльності й зовсім не потрібною.

“То який сенс утримувати ці підприємства? Вважаю, що такі підприємств “на папері” треба закрити та не витрачати кошти платників податків на їх утримання. Тим більше, коли під час заслуховування керівники деяких підприємств зовсім не володіють інформацією про стан підприємства, яким вони керують. Не знають у якому стані майно, де воно знаходиться, і чи взагалі воно є в наявності? Це свідчить про некомпетентність та про небажання людини виконувати свої обов’язки”, – вважає депутат облради від “ЄС”.

Кузьменко переконаний, що комунальні підприємства Київської обласної ради, які надають комерційні послуги, повинні приносити кошти в бюджет області та надавати необхідні послуги, а не бути “бездонною ямою”, де ті гроші пропадають.

“Тому, якщо керівник не орієнтується в ситуації й не пропонує ефективних моделей управління, розвитку підприємства, а такі ж послуги можна отримати в інших підприємств, та ще й дешевше, і якісніше – для чого тримати комунальне підприємство? Отже, працюємо над тим, щоб навести лад у цьому питанні та не витрачати на вітер кошти платників податків Київщини”, – переконаний депутат.

Нагадаємо, як раніше писала KV, в медичних закладах Київщини навіть за наявності сучасного обладнання не вистачає лікарів для роботи з ним. Така ситуація, наприклад, склалася на Обухівщині.

Читайте: Все больше семей Киевщины не могут самостоятельно оздоровить детей, – депутат КОС Шевченко

Фото: соцсети

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, позиция, кп, кос, европейская солидарность, Руслан Кузьменко, комунальные предприятия

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
19:53
Офис президента мог запретить транслировать бой Усика из-за его сотрудничества с компанией братьев Кличко, — журналист
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
Календарь событий