КМУ віддав урядове майно чотирьох профучилищ у власність громад Київщини
![КМУ віддав урядове майно чотирьох профучилищ у власність громад Київщини](/project/resources/2023/06/resized/two_column_H73Z9CKU.jpg)
Кабінет міністрів України (КМУ) передав цілісні майнові комплекси державних навчальних закладів у спільну власність територіальних громад Київської області.
Про це KВ стало відомо з повідомлення постійного представника уряду в парламенті Тараса Мельничука за підсумками засідання КМУ під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 2 червня 2023 року.
“Передано цілісні майнові комплекси Державного навчального закладу "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу", Державного професійно-технічного навчального закладу "Рокитнянський професійний ліцей", Державного професійно-технічного навчального закладу "Білоцерківський професійний ліцей" та Державного професійно-технічного навчального закладу "Бородянський професійний аграрний ліцей" у спільну власність територіальних громад Київської області”, – сказано в повідомленні.
Як інформувала KВ, у Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, було запущено урядовий експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Держава запустила програму “єОздоровлення”, за якою гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись безпосередньо батькам.
Поки що це стосуватиметься Київщини та декількох інших регіонів країни, найбільш постраждалих від повномасштабного вторгнення росії.
Читайте: Держава запустила експериментальну програму “єОздоровлення” для дітей Київщини
Фото: з відкритих джерел
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)