середа, 24 квітня 2024 г.

Кличко регламентировал порядок реализации понравившихся ему петиций

Кличко регламентировал порядок реализации понравившихся ему петиций

В Киевской горгосадминистрации (КГГА) утвердили организационно-правовые меры по реализации петиций, которые получили одобрения мэра города. Предусмотрена четкая процедура разработки мероприятий по реализации петиций, контроля за планом их выполнения и конкретные основания для снятия петиций с контроля.

Об этом KV стало известно из распоряжения КГГА от 14.11.2016 № 1131.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Положение о порядке подачи и  рассмотрения электронных петиций утверждено в редакции решения Киевсовета от 17.03.2016 года № 233/233. В соответствии с этим Положением, окончательное решение о поддержки петиции, после прохождения ею соответствующей процедуры, причем не позднее 10 дней с момента начала рассмотрения петиции, принимает мэр Киева Виталий Кличко.

После этого мэр определяет одного из своих заместителей ответственным за реализацию одобренной им петиции. Через один день этот заместитель должен дать указание подчиненным ему подразделениям КГГА о подготовке плана мероприятий по реализации петиции, затем утвердить его (срок в распоряжении не регламентирован) и дать поручения указанным в плане структурным подразделениям, райгосадминистрациям, коммунальным предприятиям, учреждениям и организациям по его выполнению.

Раз в два месяца замглавы КГГА, ответственный за реализацию петиции, должен будет кладывать о выполнении плана киевскому градоначальнику, и в профильную комиссию Киевсовета. Департамент общественных коммуникаций КГГА, при этом, будет обеспечивать размещение этой информации на портале электронных петиций.

Читайте: В КГГА пообещали кардинально реформировать рассмотрение электронных петиций

С контроля электронная петиция может быть снята лишь по согласованию с профильной постоянной комиссией Киевсовета:

  • после выполнения, при условии решения поднятого в петиции вопроса;

  • если в процессе выполнения плана реализации петиции возникли обстоятельства, которые делают дальнейшее ее выполнение невозможным, а для выполнения плана приняты исчерпывающие меры;

  • если реализация поднятого в петиции вопроса требует значительных затрат городского бюджета, которые объективно не могут быть предусмотрены в текущем или последующих годах.

Читайте: В Киевсовете хотят разработать единую платформу е-петиций

Напомним, в ноябре 2016 года исполняется год с момента появления у жителей Киева возможности оставить свои предложения по развитию столицы в виде петиции на сайте Киевсовета.

Читайте: Киевские власти поддержали 22 петиции жителей столицы, а отклонили 8

КиевVласть

Александр Евдокимов

Теги: новости киева, петиции, рассмотрение петиций

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.