понедельник, 14 июня 2021 г.

Кличко, попри опір депутатів, протягнув виділення ще 400 млн гривень фірмі, яку пов'язують з Комарницьким

Кличко, попри опір депутатів, протягнув виділення ще 400 млн гривень фірмі, яку пов'язують з Комарницьким

Попри обурення окремих депутатів Київради мер Віталій Кличко зміг протягнути рішення про виділення ще 400 млн гривень компанії “Еко-Буд-Трейд”, яку пов'язують з Денисом Комарницьким. 

Про це KV стало відомо з засідання Київради, яке відбулося 10 вересня 2020 року.


Виділення додаткових коштів “Еко-Буд-Трейд” було, за словами депутатів, “приховане” у проекті рішення про зміни до бюджету міста, покликані виплатити зарплату працівникам комунальних підприємств перевізників.

“Проблема в тому, що в цьому проекті рішення закладено не тільки важливі питання, як виплати зарплат, а ще й пролобійовані інтереси аферистів. Які хочуть отримати аванси на роботи, які ще не мають ані техніко-економічного обґрунтування, ані проектних робіт. Я кажу саме про Подільський міст і про забудовника “Еко-Буд-Трейд”. Які хочуть отримати 400 млн гривень. Колеги не бачать цього в проекті рішення, бо воно приховане нульовим коригуванням і листами. Для того, щоб зняти це напружене питання, а люди отримали зарплату, я вніс альтернативний проект рішення, який підписали багато депутатів. Цей проект рішення передбачає виплату зарплати транспортним колективам не тільки в розмірі, який вже нарахований, але й з передбаченням того, що буде й далі карантин. Він передбачає закласти вдвічі більше грошей на зарплати транспортникам. Розгляд і ухвалення цього рішення залежать тільки від вас, давайте не йти у аферистів на поводу”, – звернувся до мера депутат Київради Антон Дрепін.

Зазначимо, у численних публікаціях ЗМІ, заявах депутатів та експертів компанію “Еко-Буд-Трейд” зв'язують з Денисом Комарницьким.

Читайте: “Ой-ля-ля, ой-ля-ля, будем грабить короля!”: Кличко позволил освоить 11 млрд гривен фирмам, которые связывают с Комарницким

“Ми всі у цій залі підтримуємо те, що потрібно виплатити заробітні плати співробітникам комунальних підприємств – люди мають отримати свої гроші. Я особисто абсолютно не підтримую в тому, щоб були зараз, перед виборами, якісь аванси якимсь структурам. Тим більше з приводу Подільсько-Воскресенського мостового переходу – там стільки скандалів! Давайте проголосуємо за зарплати – є проект рішення Дрепіна”, – запропонував Владислав Михайленко.

Цю ж саму ідею підтримали й інші депутати, запропонувавши підтримати виплату зарплати комунальникам окремим рішенням.

“Прошу не підтримувати ці правки до бюджету, тому що тут між нульовими коригуваннями та листами заховано 400 млн на розподіл Подольського переходу. Насправді кошти зараз у підрядника є, а аванс, який потребується на два роки в сумі 400 млн гривень – це справді затягування строків. Тому що насправді підрядник не добудував, не надав технічно-економічного обґрунтування, немає чіткого кошторису і таке інше. Таким чином ми з вами даємо аванс на затягування робіт на два роки. Моя пропозиція така: потрібно окремо розрахуватися з представниками комунального підприємства”, – заявила Людмила Костенко.

Проте, не дивлячись на заклики депутатів, Віталій Кличко не став брати до розгляду альтернативний проект рішення та виніс на голосування варіант з виділенням 400 млн гривень фірмі, яку пов'язують з Комарницьким. Хоч і з другої спроби та мінімально необхідною кількістю голосів – 61 – Київрада ухвалила це рішення.

Читайте: Кличко оставил без денег и квартир инвесторов “Аркады” и давит на суд по ее делу, – Михаил Шнайдер

Фото: KV

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: бюджет, владислав михайленко, Людмила Костенко, Віталій Кличко, київрада, мер, денис комарницький, депутати, рішення, еко-буд-трейд, новини киеєва, антон дрепін, пленарне засідання

понедельник, 14 июня 2021 г.
12:57
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
21:18
Полиция Киевщины подбила итоги операции “Нерест” (фото)
21:17
Сторонники Порошенко вбросили фейк о еде в ВСУ, чтобы сбить информволну от его связей с Медведчуком, - Наумович
20:26
Советник Кличко Алексей Шевчук обвинил депутата Киевского облсовета Игоря Колтунова в нападении на его пресс-секретаря
20:04
АСК “Славутич” пожаловался на столичных парковщиков в Кабмин
19:47
В селі Петропавлівська Борщагівка майже за 27 млн гривен відремонтують фасад школи
19:30
Город Переяслав передал в областной бюджет средства на соцсферу
19:22
С 15 до 17 июня в Березани на Киевщине будут проводить дезинфекцию водопровода
19:01
Центр вакцинации на столичной Левобережной вместо выходных будет работать 17 и 18 июня
18:42
В Вишневому за 46 млн гривень побудують інклюзивний дитсадок
18:21
Кабмин планирует инвентаризировать все леса Украины за 4 года
18:08
В ЖК Файна Таун от KAN открылся уникальный пляжный комплекс с бассейнами под открытым небом и огромной рекреационной зоной
17:46
Відділення екстреної меддопомоги Переяслав-Хмельницької райлікарні може відкритись у вересні 2021 року
17:24
В Киевском центре крови критическая нехватка крови двух групп
17:04
Київоблрада може розглянути питання дофінансування медзакладів вже на наступній сесії, - Семенова
16:46
Кличко распорядился начать в Киеве антитабачную рекламную кампанию
Календарь событий