пятница, 17 сентября 2021 г.

Кличко, попри опір депутатів, протягнув виділення ще 400 млн гривень фірмі, яку пов'язують з Комарницьким

Кличко, попри опір депутатів, протягнув виділення ще 400 млн гривень фірмі, яку пов'язують з Комарницьким

Попри обурення окремих депутатів Київради мер Віталій Кличко зміг протягнути рішення про виділення ще 400 млн гривень компанії “Еко-Буд-Трейд”, яку пов'язують з Денисом Комарницьким. 

Про це KV стало відомо з засідання Київради, яке відбулося 10 вересня 2020 року.


Виділення додаткових коштів “Еко-Буд-Трейд” було, за словами депутатів, “приховане” у проекті рішення про зміни до бюджету міста, покликані виплатити зарплату працівникам комунальних підприємств перевізників.

“Проблема в тому, що в цьому проекті рішення закладено не тільки важливі питання, як виплати зарплат, а ще й пролобійовані інтереси аферистів. Які хочуть отримати аванси на роботи, які ще не мають ані техніко-економічного обґрунтування, ані проектних робіт. Я кажу саме про Подільський міст і про забудовника “Еко-Буд-Трейд”. Які хочуть отримати 400 млн гривень. Колеги не бачать цього в проекті рішення, бо воно приховане нульовим коригуванням і листами. Для того, щоб зняти це напружене питання, а люди отримали зарплату, я вніс альтернативний проект рішення, який підписали багато депутатів. Цей проект рішення передбачає виплату зарплати транспортним колективам не тільки в розмірі, який вже нарахований, але й з передбаченням того, що буде й далі карантин. Він передбачає закласти вдвічі більше грошей на зарплати транспортникам. Розгляд і ухвалення цього рішення залежать тільки від вас, давайте не йти у аферистів на поводу”, – звернувся до мера депутат Київради Антон Дрепін.

Зазначимо, у численних публікаціях ЗМІ, заявах депутатів та експертів компанію “Еко-Буд-Трейд” зв'язують з Денисом Комарницьким.

Читайте: “Ой-ля-ля, ой-ля-ля, будем грабить короля!”: Кличко позволил освоить 11 млрд гривен фирмам, которые связывают с Комарницким

“Ми всі у цій залі підтримуємо те, що потрібно виплатити заробітні плати співробітникам комунальних підприємств – люди мають отримати свої гроші. Я особисто абсолютно не підтримую в тому, щоб були зараз, перед виборами, якісь аванси якимсь структурам. Тим більше з приводу Подільсько-Воскресенського мостового переходу – там стільки скандалів! Давайте проголосуємо за зарплати – є проект рішення Дрепіна”, – запропонував Владислав Михайленко.

Цю ж саму ідею підтримали й інші депутати, запропонувавши підтримати виплату зарплати комунальникам окремим рішенням.

“Прошу не підтримувати ці правки до бюджету, тому що тут між нульовими коригуваннями та листами заховано 400 млн на розподіл Подольського переходу. Насправді кошти зараз у підрядника є, а аванс, який потребується на два роки в сумі 400 млн гривень – це справді затягування строків. Тому що насправді підрядник не добудував, не надав технічно-економічного обґрунтування, немає чіткого кошторису і таке інше. Таким чином ми з вами даємо аванс на затягування робіт на два роки. Моя пропозиція така: потрібно окремо розрахуватися з представниками комунального підприємства”, – заявила Людмила Костенко.

Проте, не дивлячись на заклики депутатів, Віталій Кличко не став брати до розгляду альтернативний проект рішення та виніс на голосування варіант з виділенням 400 млн гривень фірмі, яку пов'язують з Комарницьким. Хоч і з другої спроби та мінімально необхідною кількістю голосів – 61 – Київрада ухвалила це рішення.

Читайте: Кличко оставил без денег и квартир инвесторов “Аркады” и давит на суд по ее делу, – Михаил Шнайдер

Фото: KV

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: бюджет, владислав михайленко, Людмила Костенко, Віталій Кличко, київрада, мер, денис комарницький, депутати, рішення, еко-буд-трейд, новини киеєва, антон дрепін, пленарне засідання

пятница, 17 сентября 2021 г.
11:04
Кличко виділив ще 100 млн гривень “Еко-Буд-Трейд” Комарницького, - Богдана Бабич
10:44
С начала года в бюджет Киева поступило 22 миллиона гривен туристического сбора
10:22
За сутки в Украине вакцинированы почти 123 тысячи человек
10:04
Курс валют в Киеве: 17 сентября 2021 года
09:41
На Площади звезд у ТРЦ Gulliver открыли звезду Натальи Могилевской (фото)
09:26
В субботу, 18 сентября, на улице Копыловской частично ограничат движение транспорта (схема)
09:04
Производители тепла заявили о готовности к проведению всеукраинской акции протеста
07:15
Сегодня, 17 сентября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 сентября 2021 года
четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
Календарь событий