вівторок, 9 серпня 2022 г.

Київщина мусить допомогти фермерам продати врожай державі, - ексголова Згурівської райради

Київщина мусить допомогти фермерам продати врожай державі, - ексголова Згурівської райради

Війна негативно вплинула на агросектор країни. Зокрема, найбільше страждають дрібні фермерські підприємства. На думку аграріїв, держава має допомогти фермерам із продажем власного товару.

Про це KВ повідомив керівник Асоціації фермерів Згурівського району, ексголова Згурівської райради Степан Кузьмич.

Найгостріше питання, як постало перед фермерами Київської області- їм просто нікуди продавати врожай. І якщо великим підприємствам ще вдається продати свій товар за кордон, то дрібні аграрії просто не мають подібної можливості через обмежену кількість товару й відсутність необхідного транспорту.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Єдине вирішення цієї проблеми, на думку Кузьмича – втручання у це болюче питання з боку Київської обласної адміністрації. Керівний орган має допомогти фермерам у продажі свого товару державі, щоб остання вже на свій розсуд ефективно використовувала товар. 

Зазначається, що оплата продукції може бути навіть не грошима- через подорожчання виробничих факторів, агросектор потребує надходжень дизелю, добрива та інших необхідних для вдалого підприємництва речей.

“Для дрібного фермерства я бачу таке рішення зараз: обласна адміністрація, наприклад, мала б організувати продаж цієї продукції державі, щоб вона сама розподіляла цю продукцію за необхідністю. Не обов’язково оплачувати її навіть грошима, це можуть бути дизельне паливо, засоби захисту та добрива. Посівна пройшла завдяки запасам дизельного палива. Проблема наступить восени, коли підуть дуже великі використання дизельного палива, і його треба буде десь брати”, - розповідає Степан Кузьмич. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, як раніше писала KВ, від початку травня оператор зовнішньої реклами PRIME Group впроваджує в життя програму медійної допомоги українським компаніям, що відновлюють діяльність під час війни. Програма передбачає безоплатне надання підприємцям рекламних площин для розміщення комерційних повідомлень строком на один місяць. Початок кампанії та локації визначає замовник.

Читайте: У Боярській громаді на Київщині послабили обмеження на продаж алкоголю

Фото: Агрополіт 

КиївВлада

Анастасія Олійник

Теги: новини київщини, новини київської області, кова, допомога, аграрії, фермери, фермерство, агросектор, кузьмич

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.