четвер, 28 березня 2024 г.

Киевсовет выделил 9,02 млн гривен на формирование налоговой культуры в столице

Киевсовет выделил 9,02 млн гривен на формирование налоговой культуры в столице

В пятницу, 22 июля, на пленарном заседании Киевсовета депутаты утвердили Программу формирования налоговой культуры в Киеве на 2016-2018 годы. Решение поддержали 66 депутатов. Общий объем финансирования Программы на следующие 3 года утвержден на уровне 9,02 млн гривен. Средства будут выделяться из горбюджета. На текущий год запланировано 3,49 млн гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевсовета.

Согласно сообщению, основные направления программы:

  • Взаимодействие представителей фискальных органов с налогоплательщиками и общественностью путем проведения пресс-конференций, круглых столов, семинаров. Расходы на эту категорию на 2016-2018 гг. составят 0,95 млн гривен.
  • Изготовление и размещение информации в СМИ. Финансирование на следующие 3 года заложено на уровне 3,09 млн гривен.
  • Информирование налогоплательщиков через почтовые сообщения, размещение информационных материалов в жилищно-эксплуатационных организациях. Смета этого направления составляет 4,98 млн гривен.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Предполагается, что реализация данной программы будет способствовать повышению уровня налоговой культуры в обществе, формировать ответственное отношение к уплате налогов, соответственно, увеличит поступления в городской бюджет.

В сообщении отмечается, что основным источником местных налогов и сборов в столице является налог на имущество. В его состав входит плата за землю, налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, и транспортный налог. Налог на недвижимость для Украины является сравнительно новым налогом (применяется с 2013 года) и за прошлый год составил 20,2% от поступлений в местный бюджет.

Читайте: Жители Киевской области в 2016 году заплатили по налогу на недвижимость менее 10% от ожидаемых годичных показателей

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: киевсовет, депутаты, заседание, горбюджет, целевая программа, налог на недвижимость, налоговая культура, налог на финансирование

четвер, 28 березня 2024 г.
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
13:45
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
13:04
У Києві затримали агента рф, який під виглядом капелана планував шпигувати за бригадою десантників ЗСУ
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
12:04
Пошкоджений ракетою будинок на Солом’янці включили до переліку на першочергове відновлення
11:45
У Чорнобильському заповіднику незаконно зрубали 100-річні дуби на майже 60 млн гривень
11:22
У Бучі через проведення слідчих дій перекрито рух транспорту на вулиці Вокзальній
11:01
На Київщині з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на риболовлю
10:44
Рада оборони Києва ухвалила низку рішень з посилення заходів безпеки
10:26
На Вишневе очікує реконструкція дощової каналізації за 992 тисяч гривень
10:04
За добу втрати ворога зросли на 780 осіб та 31 одиницю бронетехніки, - Генштаб ЗСУ
09:46
Вночі російські терористи атакували Україну 28-ма ударними БПЛА
09:24
У Боровій на Харківщині внаслідок російського обстрілу загинув 12-річний хлопчик
09:02
Протягом минулої доби відбулося 60 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.